Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O3 facelifting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
    Teraz pytanie - kiedy Skoda osiagnie poziom Dacii jesli chodzi o silownik unoszacy maske, a nie ten dziadowski metalowy pręt... moze w O4?
    Aż tak często musisz już maskę otwierać?
    ale fakt - Octavia (i Skoda generalnie) już nie jest autem aż tak budżetowym więc takie rzeczy mogli by dać - no ale księgowi są wszędzie

    Komentarz


    • Większość producentów nie daje teleskopu w masce. Czy jakiś model to posiada w tej klasie oprócz golfa?
      Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
      https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
      https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
      https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

      Komentarz


      • Zamieszczone przez michal8937 Zobacz wpis
        Większość producentów nie daje teleskopu w masce. Czy jakiś model to posiada w tej klasie oprócz golfa?
        A chociazby Renault Megane... oraz Peugeot 308.

        Widac firmy francuskie sa tutaj solidniejsze bo w Astrze i Focusie tez pret metalowy...
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • W Aurisie też pręt Także chyba tylko Francuzi wychodzą przed szereg...

          Komentarz


          • Moze we Francuzach (w tym tych z Rumunii czy Maroka (bo tam chyba robia Dacie Lodgy?)) czesciej trzeba pod maske zagladac i chca ulatwic zycie klientom i serwisom?
            Oczywiscie zartuje - po prostu widac tutaj sa lepsi od niemieckich i japonskich oraz koreanskich konkurentow.
            Szkoda, bo czlowiek sie do dobrego przyzwyczaja i w Audi maske otwieralem dzieki silownikowi doslownie jednym palcem, a tutaj niby auto z 2017 roku a pret pod maska jak w moim starym zardzewialym Fiacie Tempra.
            PS. brawo Dacia z tym podnosnikiem maski :-)
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • Ciekawostka, rozmawiałem z handlowcem Seata i podobno silnik 1.8 tsi ma zostać zastąpiony przez 2.0 190 km, czyli osłabiony silnik z RSki.
              To tak pewnie w kwestii O4. Dziwne że nigdzie o tym nie słyszałem, ktos coś?

              Komentarz


              • No takie są plany z tego co można doczytać, czyli 1.0, 1.5 oraz 2.0 w różnych wariantach mocowych. VW 2.0 190KM w PL oferuje już w nowym Arteonie.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Wosho Zobacz wpis
                  Ciekawostka, rozmawiałem z handlowcem Seata i podobno silnik 1.8 tsi ma zostać zastąpiony przez 2.0 190 km, czyli osłabiony silnik z RSki.
                  To tak pewnie w kwestii O4. Dziwne że nigdzie o tym nie słyszałem, ktos coś?
                  Potwierdzone info przez ASO Seata. Od przyszłego roku w Seacie Leonie ma być montowany silnik 2.0 TSI 190 KM zamiast silnika 1.8 TSI. Silnik będzie też w Seacie Ateca.

                  Seat Leon ST FR by mirek_p11

                  Fotki
                  Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                  Fotki

                  Komentarz


                  • Czyli obniżanie kosztów produkcji jak to tylko możliwe
                    ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                    mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                    Komentarz


                    • działa w TDI gdzie masz 1,6 i 2.0 więc czemu nie dla TSI?

                      tylko znów zaczną się mity, że 2.0 TSI 190 i 2.0 TSI 280 "to ten sam silnik"

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez przybysz86 Zobacz wpis
                        działa w TDI gdzie masz 1,6 i 2.0 więc czemu nie dla TSI?

                        tylko znów zaczną się mity, że 2.0 TSI 190 i 2.0 TSI 280 "to ten sam silnik"
                        Panie tylko troche podkręcony rozwiercone zawory, inne wtryski już słyszę to pier...

                        Komentarz


                        • Napisałem, tak bardziej z ciekawości do porównania cenowego z innymi samochodami, do swojego dealera u którego kupiłem o3 na jaki rabat mogę liczyć gdybym zamówił u niego kolejny samochód, wstępnie o3 1.8 tsi dsg, więc cena +30k względem mojego to z 114k zrobił 110k. Ciekawe ile dostanie zwykły klient z ulicy….

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Wosho Zobacz wpis
                            Napisałem, tak bardziej z ciekawości do porównania cenowego z innymi samochodami, do swojego dealera u którego kupiłem o3 na jaki rabat mogę liczyć gdybym zamówił u niego kolejny samochód, wstępnie o3 1.8 tsi dsg, więc cena +30k względem mojego to z 114k zrobił 110k. Ciekawe ile dostanie zwykły klient z ulicy….
                            biedny ten rabat - fakt, że nie najgorszy jaki widziałem ale zdecydowanie poniżej średniej patrząc na to co dostałem jak wysłałem zapytanie do 10 losowych salonów - więc można uznać, że jestem klientem z ulicy bo nawet nie widzieli mnie na żywo.

                            Komentarz


                            • Serio tak o proponowali Ci więcej niż 5%?

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Wosho Zobacz wpis
                                Serio tak o proponowali Ci więcej niż 5%?
                                Rozrzut był spory (najniższy rabat był 1000pln - czyli standard jaki dostajesz z konfiguratora a diler nie dał nic od siebie) ale miałem kilka ofert lepszych niż 5% - przy czym wtedy FLki nie było nawet w salonach a fama była, że to paskuda więc może wtedy było taniej "na zachętę" - może teraz już nie dają takich rabatów.

                                Komentarz


                                • Mogło tak być.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Wosho Zobacz wpis
                                    Serio tak o proponowali Ci więcej niż 5%?
                                    Skąd jesteś ? W mig znajdę ci dilera co da ci więcej niż 5%. I to jeszcze z 114k

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Wosho Zobacz wpis
                                      Serio tak o proponowali Ci więcej niż 5%?
                                      są forumowi sprzedawcy - warto do nich zagadać w pierwszej kolejności.

                                      Komentarz


                                      • Napisalem juz do tego Jarka z Torunia co go Marlej poleca ale na urlopie jest.
                                        Z Wawy jestem, opcjonalnie Lublin.
                                        Ale specjalnie pisałem do tego samego sprzedawcy z nadzieją że będzie mu miło że pamiętam o nim i z tej okazji też zaoferuje dobrą cenę a tu dupa..

                                        Komentarz


                                        • wosho spróbuj Ciechanów MArek JAroszewski powiedz, że ode mnie masz kontakt tel do P. Marka 509-017-375.
                                          SewerWa

                                          Komentarz


                                          • Spokojnie Jarek poprawi Ci zdecydowanie te 5%. A z Wawy do Torunia rzut beretem wiec nie bedzie sie nad czym zastanawiac
                                            LEON AUQ + OCTA ALH

                                            Komentarz


                                            • Dzięki, uderze
                                              Aczkolwiek wciaz jak widze na ulicy te paskudziaki to mnie odrzuca..
                                              W jakim kolorze wg was wyglada sensownie?

                                              Komentarz


                                              • Race Blue

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Wosho Zobacz wpis
                                                  Napisalem juz do tego Jarka z Torunia co go Marlej poleca ale na urlopie jest.
                                                  Z Wawy jestem, opcjonalnie Lublin.
                                                  Ale specjalnie pisałem do tego samego sprzedawcy z nadzieją że będzie mu miło że pamiętam o nim i z tej okazji też zaoferuje dobrą cenę a tu dupa..
                                                  Moja mama ma Skodę z Lbn (Świdnika), pytałem co tam mogą zaproponować bo to drugie auto. I powiedziałbym, że tak średnio zaproponowali.

                                                  Z Wawy polecam AutoWimar na Jerozolimskich i Tomasza Pierścieniewskiego, wziąłem u niego bo było najbliżej, a reszta porównywalnie jak u najlepszej konkurencji. Jarek również bardzo ok cenowo, w Łodzi jest Rafał u Zimnego. Bardzo dobre ceny dają też w Mińsku w Carsedzie, to nie jest daleko z Warszawy, a tam jest chyba najlepszy serwis Skody w okolicy (tak piszą w internecie i na OCP ) W Krakowie jeszcze Marcin Pisarek z Wieliczki, super pozytywny gość, jak nie da lepszej ceny to szczerze poleci brać w innym salonie, bo wytłumaczy jak u niego wygląda budowanie ceny.

                                                  Z Rafałem i Tomaszem widziałem się osobiście i są bardzo pomocni przy wyborze. Jak chcesz kontakt to zaraz podrzucę na pw, ale jest również w internecie. Jak będziesz dzwonił to powiedź, że Emil polecał. Od Marcina Pisarka prawie kupiłem przed lifta.


                                                  Ogólnie to próbuj u kilku z tych osób, nigdy nie wiadomo komu akurat tej sztuki brakuję do planu albo czy nie mają jakiegoś dodatkowego wsparcie. Dla 500 zł jeździć nie warto, ale czasami są to różnice po kilka tysięcy.

                                                  P.S. 1 Nie dostajesz żadnych kuponów od Skody jako użytkownik z promocjami na nowe auta ? Ja dostałem i było to fajne ekstra wsparcie, bo około 3 tysiące.

                                                  P.S. 2 Jak chcesz kolory obejrzeć to pojedź do salonu i poproś, żeby cie poprowadzili po składzie, np. Wimar ma chyba wszystkie kolory. Według mnie najlepiej wygląda w ciemnych. Ale problem z myciem. Mam od wczoraj Szary Quartz i wygląda świetnie, ale brudzi się od samego patrzenia.
                                                  Ostatnio edytowany przez emylpe; 42837.

                                                  Komentarz


                                                  • Oo dzieki za fajna odpowiedz.
                                                    Moze cos przyszlo do rodziny do Lublina, musze sprawdzic w weekend bo bede akurat. W sumie to podjade do Swidnika zapytam.
                                                    Poczekam na razie na odpowiedz z Torunia.
                                                    Dostalem na dlugi weekend nowa Insygnia wiec na razie mam się czym bawic

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X