Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O3 facelifting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Wosho Zobacz wpis
    Z Wawy jestem, opcjonalnie Lublin.
    ciekawostka - jak ja rozpytywałem to najlepszy i najgorszy raba miałem z Wawy .
    Rożnica była ok 10x między nimi

    Komentarz


    • W sense miedzy dealerami w Wawie czy w PL?

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Wosho Zobacz wpis
        W sense miedzy dealerami w Wawie czy w PL?
        najlepsza i najgorsza oferta jaka dostalem dal tej samej konfiguracji byly obie w wawie więc jedno i drugie
        Kupilem finalnie gdzie indziej bo mi wyrownali rabat ale to inna sprawa

        Komentarz


        • Zareejstrowalem sie tez na forum Leona, i dziwnym trafem od nowego roku maja straszny wzrost sprzedazy, zaczynaja sie podobne akcje jak z superbami ze ludzie rezygnuja bo sie czas produkcji przedluza.
          Ciekawe skad to nagle zainteresowanie...

          Komentarz


          • Dzisiaj popatrzyłem sobie na spokojnie w Mińsku. Srebrna, biała i czarna w salonie. Czarna, biała i taka szara jak moja na dworzu. Była dostawa i zjeżdżały z lawety. Na żywo i na spokojnie, a nie na fotkach i filmach wygląda FL bardzo fajnie. Oczywiście najładniej szara​​​​​​, nie ma bata.

            Radyjko w środku ładne, tylko to klikanie zamiast pokręteł, wymaga skupienia. Np. na autostradzie​ przy sporej prędkości przekopanie się przez wszystkie funkcje wymaga pewnie wprawy.

            Ale ogólnie jest fajnie. Przekonałem się.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • ruwado a co Ty chcesz tam ustawiać na tej autostradzie?
              Jedyne co mi przychodzi do głowy to nastawy DCC i wspomagania jeśli masz to wykupione bo tak to ustawiasz raz pod siebie samochód i już.

              Swoją drogą nie wiem jak jest bez wyboru trybu jazdy ale u mnie przy nastawach wspomagania na normal jest zdecydowanie za lekko w trasie. Przy prędkościach autostradowych lekko muśniesz kierownicę i skręca - jeśli w wersji bez wyboru trybu jazdy też tak jest to polecam dokupić ten bajer - mowa o tańszej opcji a nie o DCC.
              Jeśli jednak ktoś ma kasę to warto DCC rozważyć bo działa bardzo fajnie choć jest to jeden z tych "bajerow" ze nie jest do niczego potrzebny ale jak raz sprobujesz to nie da sie bez tego żyć

              Komentarz


              • Jak jest wiele funkcji, to zdecydowanie gorzej się je wybiera niż tradycjnymi pokrętłami, ale pewnie można się przyzwyczaić. To tak jak pisanie sms- a w czasie jazdy na komórce klawiszowej i na smartfonie.
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • chyba sie nie zgodze - wiekszosc funkcji pierwszego poziomu (radio, android auto, telefon) ma duże ikonki a te istotne jak klima, tryb DCC czy S/S maja osobne guziki czy pokretla.

                  Problem zaczyna sie jak chcesz w trakcie jazdy zmienaic jakies nastawy typu jak szybko auto swiatla maja reagowac na wjechanie do tunely, jakies comming home, czy skladanie lusterek ale nie są to rzeczy super istotne.

                  Jedyne czego mi brakuje to, że wyłączania ASR nie da się szybko ogarnąć. No i może zmiany nastawów indywidualnego trybu jazdy w DCC ale po 3 tygodniach zabawy juz mi sie nie chce eksperymentowac - mam swoj nastaw i dziala. Niemniej, gdyby to sie zmienialo latwiej to bym sie wiecej bawil

                  W Bolero mam prawe pokrętło, które w teorii umożliwia przeklikiwanie się przez menu ale to po prostu zajmuje dłużej - jestesmy już z pokolenia, które na codzień używa tabletów i smartfonów i łatwiej kliknać, chyba, że jedziesz po burku jakimś albo masz problemy zdrowotne i ograniczoną precyzję ruchów (jak np mój tata). Za to dalej uważam, że pokrętło od głosności i włączania radia to podstawa. Nie dlatego, ze problem kliknac dotykowo ale daltego ze ja decyduje jak szybko sciszam czy daje glosniej. chce powoli to powoli, chce szybko to pyk i jest o polowe ciszej.
                  Duzo szybciej dziala niz z kierownicy nawet.

                  Komentarz


                  • do oferty silnikowej dołączył 1,5 TSI cena wyzsza od 1,4 TSI o 1630 zł
                    OII 1,4 TSI Elegance

                    KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                    Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                    Komentarz


                    • ktoś się orientuje czy obecne 1.8 mają rozrząd na pasku?
                      z nowego skodovego z testu poliftowej Octavii:
                      "Muszę się kiedyś pochylić nad tym silnikiem i sprawdzić, czy ma jakieś elementy wspólne z poprzednim 1.8 TSI. ...Zmieniono też układ rozrządu. Do łask wrócił pasek zębaty. Silnik pracuje cicho i spokojnie."

                      Komentarz


                      • No i mamy 1.5 tsi w octavii - 1 km/h szybsza niż 1.4 i 0,1 s. gorsza do 100. Ciekawe jakie różnice będą w real life
                        404 - Not Found
                        sotdi

                        Komentarz


                        • bedzie filtr czastek stalych GPF... :-(
                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                          Spalanie - Motostat.pl

                          Komentarz


                          • ciekawe jaki jest sens zmniejszania mocy w wersji z cng.....i w ogole jaki sens ma ten 1.5 jak w ofercie są jeszcze 1.4

                            Komentarz


                            • Skoda już wyprodukowała 6 milionów Octavii. Ładny wynik



                              Nie ma w historii modelu samochodu, który odniósłby większe sukcesu niż Octavia. Od 1959 roku wyprodukowano 6 mln egzemplarzy.
                              ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                              mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                              Komentarz


                              • golfów ponad 30 mln sprzedali od 1974, więc troche z tym sukcesem to nie kumam, zresztą dziwnie gramatycznie napisane "który odniósłby większe sukcesu"

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
                                  ...i w ogole jaki sens ma ten 1.5 jak w ofercie są jeszcze 1.4
                                  zapewne lepiej oszukuje w nowym zmienionym cyklu pomiaru sapalania podczas gdy 1,4 byl zoptymalizowany pod poprzedni

                                  A na powaznie to troche sie ciagnie smrodek tego 1,4 (rozrzady itd) - wiem ze to juz danow nie prawda ale jest okazja to robia raz ze unifiakcje a dwa ze rebranding

                                  Komentarz


                                  • A może niedługo 1,4 wypadnie z oferty? Zostanie 1,5 droższy i z dpf na dokładkę.
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                      A może niedługo 1,4 wypadnie z oferty? Zostanie 1,5 droższy i z dpf na dokładkę.
                                      ale VW nie ukrywa ze taki plan. gama ma byc 1.0, 1.5, 2.0 w roznych wariantach mocy
                                      znikna 1.2, 1.4 i 1.8

                                      A GPF czy jak to tam sie nazywa to coz ... uroki ekologi.

                                      Komentarz


                                      • Jak się w magaazynie skończy 1.4 to zniknie..

                                        Komentarz


                                        • 1.5 juz dawno przetestowany przez adac.de w Golfie - glosniejszy i wiecej pali od 1.4.

                                          Komentarz


                                          • Okaże się, że obecne 1.4 TSI będą jak niegdyś 1.9 TDI w czasach świetności

                                            Komentarz


                                            • Do jakich kolorów pasuje beżowe wnętrze?

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Wosho Zobacz wpis
                                                Do jakich kolorów pasuje beżowe wnętrze?
                                                Ciemny samochód jasne wnętrze i na odwrót
                                                przynajmniej ja tak uważam
                                                ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                                mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                                Komentarz


                                                • Tez tak mi sie wydawalo ze raczej do czarnego pasuje, ale sprzedawca twierdzi ze do bialego tez...
                                                  Czy jest na forum ktos kto ma nie czarny samochod z bezowym?

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Wosho Zobacz wpis
                                                    Tez tak mi sie wydawalo ze raczej do czarnego pasuje, ale sprzedawca twierdzi ze do bialego tez...
                                                    Czy jest na forum ktos kto ma nie czarny samochod z bezowym?
                                                    Do wszystkich pasuje tak naprawdę.
                                                    Ja mam blue race i jest malina.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X