Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Octavia 3 RS 2017 facelift

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • No niestety auta nie dostałem bo wymieniają przedni zderzak, w czasie szykowania auta znaleźli jakąś wgniotkę.
    Dostałem nr vin i wpisałem go w aplikacji mySkoda
    auto wyprodukowane 14.04
    I teraz pytania bo podane są dane dilera i ile auto miało przejechanie kilometrów. Ktoś z was to porównywał jak odebrał auto? Czy km się zgadzały?
    ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
    mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

    Komentarz


    • a może z lawety im spadło i teraz robią joke....
      p.s. ale na powagę - jakieś pierdoły wciskają, pewnie przydzwonili autem gdzieś manewrując na placu, a nie znaleźli wgniotkę....sama się zrobiła? hehe
      p.s. poza tym te foty na poprzedniej stornie są z warsztatu hehe
      Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

      Komentarz


      • sew1981 niestety może mieć rację - słyszałem już o takich przypadkach - musisz PiotrekDK dobrze pooglądać auto przy odbiorze i jak będziesz miał jakiekolwiek podejrzenia, że auto było choćby trochę bite zastanowić się czy go odbierać. Wiem, że to może być trudna decyzja ale lepsza niż potem się bujać z naprawami gwarancyjnymi.

        Komentarz


        • Z jednej strony coś mi też się nie podoba. Z drugiej to nie Polska i tu można ufać ludziom w to co mówią. Autko obejrzę i się zobaczy
          ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
          mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

          Komentarz


          • A pokazali zderzak z wgiotką? Chyba to najpierw powinni, poinformować i zaprosić do salonu żebyś go obejrzał. I dopiero po tym robić wymianę.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • Niby na tych fotach z hali warsztatowej na zderzakach nie widać nic, więc albo to faktycznie był jakiś drobiazg, albo sami w salonie późniejn w coś przydzwonili.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • To mała wgniotka okolo 5mm którą zobaczyli przy nakładaniu wosku. Podjechać nie mogłem bo mam 250km
                ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                Komentarz


                • To może faktycznie nic wielkiego się nie stało, może ktoś manewrując delikatnie przytknął do czegoś.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • A zdjęcia wgniotki dostałeś? czy na słowo im wierzysz?
                    To nie polska, ale na czarno potrafią też zatrudniać różnych imigrantów bez obaw, więc tacy świetlani nie są

                    Komentarz


                    • No czy to takie ważne jak to powstało. Będzie nowy zderzak i tyle, szkoda tylko że się odbiór opuźnił
                      Coś tam za to wyszarpie i tyle
                      ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                      mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                      Komentarz


                      • myslę, że ważne, szczególnie potem przy odsprzedaży czy eksploatacji, jak jakieś kwiatki by wyszły, pod zderzakiem są wzmocnienia, wiązki, wtyczki, duperele. Poprostu jak ktoś hipotetycznie robi w bambusa odnosnie tego, to skąd wiesz, że coś innego nie był uszkodzone? Może jest jak piszesz, nie chce nikogo posądzać. Ale racjonalnie myślący ktoś dmucha na zimne. Jako kupujący masz prawo prosić o dokumentację fotograficzną tego uszkodzenia. Jak nie mają nic do ukrycia, czemu nie mieli by Ci jej pokazać? Nie kupujesz bułki w sklepie tylko auto w salonie i gra warta świeczki

                        Komentarz


                        • Chłopie wyluzuj tu nie Polska, jak mówią to tak jest. Tu ludzie nie słyszeli o czymś takim jak pomiar grubości lakieru, sklejaniu aut z ćwiartek itd. Tu ludzie mają do siebie zaufanie. Ciężko to może zrozumieć mieszkając w PL gdzie ktoś ciągle tylko patrzy żeby orżnąć innego.
                          Skandynawia to inna mentalność
                          ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                          mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                          Komentarz


                          • ja się wcale nie spinam, więc nie mam z czego luzować. Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale jednak trochę ludności napływowej też tam już siedzi. Więc bym się nie podniecał tak tą mentalnością bo zaraz to może przeminąć z wiatrem Mili przybysze też mogą się orżnąć, bez obaw, nie tylko w PL tak bywa

                            poza tym jak ktoś jest taki rzetelny, to powinien przedstawiać pełną dokumentację klientowi ww naprawy, prawda?
                            Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                            Komentarz


                            • No i dalej nie rozumiesz i nie zrozumiesz bo patrzysz przez pryzmat Polski.
                              Dam ci inny przykład o mentalności,rzetelności i zaufaniu w Danii
                              Wyobraź sobie osiedle spółdzielcze z setkami mieszkań i jest tam woźny. Ten woźny ma klucz który pasuje do wszystkich mieszkań. Psuje mi się kran, dzwonię do niego i mówię co i jak. Rano na drugi dzień idę do pracy później przychodzi woźny otwiera se swoim kluczem mieszkanie robi co trzeba i wychodzi.
                              Wyobrażasz sobie coś takiego w PL? Bo ja nie.
                              Gość w skodzie nie ma żadnego interesu by mnie oszukiwać, zdjęcia nie zrobił bo i po co, przecież widział i powiedział nam to. Na pewno nawet nie przeszło mu przez głowę że mógłbym mu nie uwierzyć i żądać zdjęć.
                              ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                              mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                              Komentarz


                              • Widać, że masz jednostronne spojrzenie na Skandynawów.
                                Ja też mam jednostronne - ale zgoła odmienne. Dużo pięknych "poprawnych" haseł, ale zryte umysły i często zakłamane działania. Zasada nr 1 - nie ufać.

                                M.
                                666 4U

                                Komentarz


                                • tak oczywiście, ja jestem ciemny i nie rozumiem nic
                                  nie patrze przez pryzmat żadnej polski i rozumiem, że chodzi o mentalność tam. Widocznie mieszkasz na prowincji duńskiej, a nie w mieście większym, bo sam pisałeś że 250 km od salonu - choć pytanie gdzie ten salon jest. Na prowincjach nie ma żadnych przybyłych nacji, chyba też nie rozumiesz, że chodziło mi o pracowników pewnych, a nie o szefostwo nawet. Cwaniactwo nie jest domeną tylko Polski. Nie twierdzę, że Cię ktoś oszukuje z rodowitych Duńczyków, ale obudź się i zobacz ile ludzi napłynęło do europy, także do Skandynawii. A po drugie jednak nie każdy polak to złodziej i oszust....bez przesady. Sielanka się powoli kończy tam w tym śpiącym kraju, choć często ludzie chcą widzieć to inaczej. aż ktoś nie wjedzie w nich jak spokojnie sobie będą iść chodnikiem
                                  No ale ok, żyj w micie spokoju wiecznego, nie chce Ci tego zaburzać, tak zawsze przyjemniej. p.s. kiedyś słyszałem jak polacy się między sobą sprzeczali mieszkający w Szwecji - Polak mówiący o ciężkiej syt. w Sztokholmie, dzielnicy getta muzułmanów tam odciętej od świata etc. i Polka z prowincji szwedzkiej która negowała to zdanie i mówiła,ze jest absolutny spokój, cisza, etc p.s. kiedyś byłem w niemieckim ASO fiata, gdzie wszystko cacy, nikt nie oszukał mnie, ale dwóch ludzi - polak i rusek na czarno robili czy to jednak nie oszustwo?

                                  Komentarz


                                  • Zakończymy tą dyskusję bo do niczego nie prowadzi
                                    ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                    mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                    Komentarz


                                    • ok
                                      p.s. poprostu fachowe/rzetelne podejście do klienta na całej linii, nic nie ma do mentalności - takie resume. To że dealer powinien przedstawić dokumentację fotograficzną uszkodzeń, a to czy Ty byś ją chciał widzieć to dwie różne historie.
                                      Miłego dnia Pany

                                      Komentarz


                                      • Te samochody nie sa transportowane z fabryki pod kloszem ale na autolawecie, jedno mocniejsze hamowanie i masz zderzak do wymiany. Slyszalem kiedys, ze jak np. przy zjezdzaniu z lawety sie w cos walnie to ASO wyklepie, klientowi sie da rabat a potem przy odsprzedazy zdziwienie, ze nie bite auto bylo malowane. Dobrze, ze koledze wymieniaja zderzak a nie klepia, byle taniej.

                                        Mentalnosc sie zmienia, owszem, ciotka w Niemczech zostawiala wychodzac z domu drzwi otwarte a przy sklepie smiali sie, widzac, jak sie szarpie z zapieciem, bo tam nikt zapiec nie uzywal. Czasy sie zmienily i tamte wspomnienia to juz przeszlosc. Mysle jednak, ze takie kombinowanie, jak by tu kogos w balona zrobic, to tylko Polska. Wszedzie na swiecie zakaz to zakaz a nie to nie. W Polsce zakaz mozna jakos obejsc i sie wyklocic a nie znaczy tak ale trzeba troche urobic. To trwa od lat i sie nie zmieni raczej.

                                        PS przy uchwaleniu Konstytucji 3 Maja, niedlugo po stworzyla sie konfederacja w celu jej obalenia, "bo sie wolnosc zabiera". Ot cala Polska. Od zawsze taka.

                                        Komentarz


                                        • Rauxel, ale Europa też się zmienia, nie jest wyjątkiem, mnóstwo ludności napływowej tam już jest.....Więc sorry, ale nie tylko Polska jest "nieuczciwa", to mit już. Pewnie tu też by zapięć nie używała do roweru co?:
                                          Zamieszki w imigranckiej dzielnicy Sztokholmu. Policja oddała strzały - RMF 24
                                          Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                                          Komentarz


                                          • Auto odebrane, jesteśmy mega zadowoleni
                                            Ponad 300km zrobione jakoś żaden uchodźca nas nie dorwał, chyba dla nich skoda za szybka
                                            ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                            mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                            Komentarz


                                            • Test Rs245
                                              Skoda Octavia RS 245 – stopień najwyższy - Motoryzacja w INTERIA.PL
                                              ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                              mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                              Komentarz


                                              • Skoda Octavia RS245 DSG | TEST - autoGALERIA
                                                ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                                mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                                Komentarz


                                                • Tak trochę z innej beczki to nawet seat skusił się o 2,0 TSI 300 ps w 4x4 a skoda broni się przed tym jak przed zarazą dająć do wyboru tylko wynalazek z paliwem od traktora
                                                  Do tego wszystkiego porównując osiągi i wyposażenie do cen obu samochodów to skoda marnie wychodzi
                                                  O3
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
                                                  O2
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X