Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda Kodiaq

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • W jednym z lokalnych salonow Kodiaq jest juz od pewnego czasu dostepny do ogladniecia. A drugi dzis chyba dostal, bo stoi oklejony w barwy reklamowe, ale jeszcze w foliach ochronnych.

    No i dema salonowe chyba wszystkie sa 7 osobowe i jest to nawet z boku opisane, bo to reklama pierwszego 7 osobowego pojazdu nowozytnej Skody, ktory nie jest autobusem
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • ... ani tramwajem


      Wczoraj w Plichcie w Gdyni nie mieli ani Kodiaqa, ani nowej Octavi Kodiaq miał być od dziś.
      Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
      Pozdrawiam,


      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

      Komentarz


      • Zamieszczone przez klarus Zobacz wpis
        Odsyłanie do psychiatry przez Perfexa i bardzo często przez Ciebie (również w innych wątkach) tych, którzy myślą inaczej mnie osobiście razi i mogę zrozumieć tych na których działa jak woda na młyn...
        Gdyby ktoś napisał, że razi go odsyłanie do psychiatry za Vignale to mogę go serdecznie przeprosić bez najmniejszego problemu. Natomiast jeżeli ktoś mnie za to nazywa frajerem, koniobijcą i czymś tam jeszcze - to ponieważ najwyraźniej administracja ma to w poważaniu głębokim - mogę mu powiedzieć że jest ch.jkiem złamanym w 3 miejscach. Delikatnie chyba, nie ?
        Pozdrawiam
        perfex

        Octavia HTP

        Komentarz


        • Zamieszczone przez perfex Zobacz wpis
          mogę mu powiedzieć że jest ch.jkiem złamanym w 3 miejscach. Delikatnie chyba, nie ?
          Nie. Skoro admin zareagował i to po Twojej i Marleja myśli, to dalsze poszturchiwanie, tego któremu udzielono ostrzeżenia jest mało eleganckie i nie służy zakończeniu sporu... tym bardziej, że "święci" też nie jesteście...
          Takie jest moje odczucie i chyba o to też chodziło koledze spj w poście #144
          Ostatnio edytowany przez klarus; 28949.
          Maciek
          terminarz trójmiejskich spotów klubowych
          Zapraszamy....

          Komentarz


          • W Gliwicach w lelku już przed wekendem był i kodiaq i OIIIFL.
            Jak dla mnie OIIIFL na żywo wygląda całkiem znośnie, nawet ok.
            SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

            Komentarz


            • Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
              Uzyte zwroty, jezyk, i same porownania - cos strasznego, jak u przyslowiowego bezmozgiego dresiarza rzucajacego co drugie slowo na "k" jako przerywnik w swojej bezmyslnej wypowiedzi.
              WSTYD.
              Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
              Zawsze sie dziwie, jak niektorzy ludzie latwo sie w pewnym sensie podkladaja pod przepisy kodeksu karnego, zupelnie jakby podswiadomie chcieli zrobic sobie sami problem...
              ...pisze gość, który powszechnie chwali się tym, że obtłukł cudze auto w ramach parkingowego "zadośćuczynienia".
              Zaiste, zabawne.
              Ostatnio edytowany przez Chris11; 19445.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis

                Slyszalem o 5.500 zl rabatu na najtansza wersje ale niepotwierdzone i brzmi troche malo zachecajaco. Daje to ok. 6% od ceny i pewnie w przypadku drozszych wersji taki rabat procentowy moze byc podobny.
                Z drugiej strony nowosc... a za nowosc sie placi.
                Ps. choc akurat Superb w momencie debiutu byl tanszy niz teraz hehe.
                Właśnie załatwiłem znajomemu 7,200 zł i się zastanawiam, czy da się gdzieś coś więcej wyrwać...
                Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                Komentarz


                • Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis

                  No niewiniątkiem nie jestes, tu masz akurat racje

                  A tak serio, to mysle, ze jestes chyba inteligentny facet i rozumiesz, ze wypowiedz Perfexa w ktorej negowal sens zakupu Mondeo w wersji Vignale w zadnym razie nie uzasadnia wylania na niego steku pomyj przez JackaRS.

                  Zabawne jest natomiast to, ze doslownie przed chwila dostalem nagla robote - napisac na jutro zawiadomienie do prokuratury o mozliwosci popelnienia przestepstwa zniewazenia w internecie, za co mozna powedrowac nawet do pierdla w naszym pieknym kraju (i slusznie, aczkolwiek dzieje sie to niezwykle rzadko w przypadku pierwszego skazania, co innego recydywa). Takie zawiadomienie to w sumie szybka i prosta sprawa, a ustalenie sprawcy wcale trudne nie jest w wiekszosci przypadkow, bo do zniewazenia dochodzi czesto w ramach tzw. dolus repentinus, a wiec w zamiarze bezposrednim naglym, gdy sprawca tego wczesniej nie planowal, a wiec i sie do tego nie przygotowal, co z kolei skutkuje tym, ze ustalenie jego tozsamosci a nastepnie pociagniecie do odpowiedzialnosci karnej jest proste i niejako "oplacalne" dla tzw. Wymiaru Sprawiedliwosci (bo jest wykryta sprawa i sprawca + skazanie = sprawna praca organow scigania i sądu RP czyli dobra statystyka a to w sądzie najwazniejsze niemalze (jak ktos mial te nieprzyjemnosc obcowac z organami Temidy to wie o czym pisze)). Zawsze sie dziwie, jak niektorzy ludzie latwo sie w pewnym sensie podkladaja pod przepisy kodeksu karnego, zupelnie jakby podswiadomie chcieli zrobic sobie sami problem...

                  Tyle w tym temacie ode mnie.
                  Marlej108 - chcesz adres, będziesz miał mniej roboty? Podam Ci na PW - razem z godzinami prywatnych audiencji. Perfex.... ulżyj sobie

                  Maicroft, z całym szacunkiem do Ciebie, ale posta nie będę edytował, bo.... bo napisałem prawdę, co wielu to potwierdza.
                  Kolejna sprawa, że przez takich "ekspertów smoleńskich" wielu forumowiczów rezygnuje z jakiejkolwiek dyskusji, bo.... "habilitacja" im nie pozwala.

                  Uważasz, że nie ? - dawaj tego bana i po krzyku.

                  Co do rabatów - to mi zaproponowano 6% + ewentualny 1% rabatu flotowego.

                  Piona!
                  "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                  Komentarz


                  • JacekRS, dziekuje za propozycje adresu - ale przeciez ja roboty nie mialbym i tak wtedy mniej ani wiecej, bo to robota panow z orzelkami na czapkach od ustalania kto, co i kiedy, a poza tym ich Twoje "godziny audiencji" nie bardzo interesuja...

                    A mowiac juz bardziej na temat - czyli potwierdzasz co napisalem kilka postow wczesniej - rabat tez 6%.

                    Pewnie za jakis czas powinno byc troche wiecej, ale ponad 8% to bym sie raczej nie spodziewal (nie sadze jednak zeby rabat byl wiekszy niz na Superba co najwyzej taki sam).
                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez michal8937 Zobacz wpis

                      Właśnie załatwiłem znajomemu 7,200 zł i się zastanawiam, czy da się gdzieś coś więcej wyrwać...
                      7200 zl od jakiej kwoty? to bedziesz wiedzial ile procentowo to wychodzi.
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez mirek_p11 Zobacz wpis
                        Wolałbym dorzucić jakieś 40 tys. zł do leasingu i kupić Volvo S90
                        ooo to byłby pomysł
                        Sebastian
                        Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                        Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                        Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                        Wczasy nad morzem - klik

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez JacekRS Zobacz wpis
                          sebastian7905 - Tak, przy Vignale, nie ma już tego programu "premium obsługi" zastąpiono je rabatami,
                          eee to już się nie opłaca ,ale mnie się i tak podoba
                          Sebastian
                          Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                          Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                          Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                          Wczasy nad morzem - klik

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
                            Wczoraj w Plichcie w Gdyni nie mieli ani Kodiaqa, ani nowej Octavi Kodiaq miał być od dziś.
                            Juz jest w Gdyni. Bialy Kodiaq. Od wczoraj... musiales za wczesnie podjechac.
                            Fotka z facebooka Plichta Gdynia.
                            Załączone pliki
                            Ostatnio edytowany przez marlej108; 1129.
                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                            Spalanie - Motostat.pl

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis

                              Juz jest w Gdyni. Bialy Kodiaq. Od wczoraj... musiales za wczesnie podjechac.
                              Fotka z facebooka Plichta Gdynia.
                              Ja byłem w poniedziałek i nie byłem za wcześnie, bo byłem umówiony na przegląd, to Kodiaq był za późno, co nawet obsługa salonu potwierdzała
                              Pozdrawiam,


                              Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez sebastian7905 Zobacz wpis
                                Zamieszczone przez mirek_p11 Zobacz posta
                                Wolałbym dorzucić jakieś 40 tys. zł do leasingu i kupić Volvo S90



                                ooo to byłby pomysł

                                Obawiam sie, ze roznica miedzy nimi realna cenowa, to nie 40tys, a 100tys. Mowa o takim samym mniej wiecej napedzie diesel 4 cylindrowy + automat + 4x4 w wyposazeniu nie gorszym niz L&K
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • W Bohemia Motors w Jankach stoi i Kodiaq i O3FL
                                  algi
                                  O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez sebastian7905 Zobacz wpis
                                    raczej nie masz racji ,bo właśnie z taką a nie inna obsługą zostało to wymyślone ,ze względu na konkurencję ,passat z pakietem R to jak dla mnie i moich potrzeb 240tys zł pewnie ,więc ?

                                    skrzynia PowerShift jest równie dobra co DSG ,ma tez 400 niutków w dieslu 2.0 ,jeżeli to Biturbo to ma 210KM + ,no nie wiem ,trudno tu mówić ,ze nie jedzie ,zawieszenie niestety na korzyść Forda - to niezaprzeczalny fakt ,nie mówię ,że pasek jest zły (bo sam jeżdżę) ale nie przeginajmy ,nawet w Mercedesie naszego kolegi forumowego (celowo nie piszę kogo ,bo może by nie chciał) sa takie buble i usterki ,że szkoda gadać ,i tu zamawiając prawdziwą skórę np. w nowej c-klasie trzeba dopłacić z 15000 zł ,a w Vignale jest w standardzie ,twierdzę jednak ,że jestem na forum OCP i tu skody nie maja sobie równych są po prostu najlepsze
                                    Bylem w salonie i ogladalem, bo przez chwile byla koncepcja zeby sprzedac o3 i brac cos nowego w leasingu, po przytulankach z BMW. Ogladalem Talismana, Mondeo itp i w porownaniu do Octavi to osiagowo jest wg mnie bardzo slabo. Jesli dobrze pamietam to 2.0 240 km nie daje rady 1.8 o3, cos tu nie halo. Podobnie z nowa insygnia, ktora wyglada jak na razie bardzo fajnie ale najmocniejszy silnik przyspiesza do 100 w 7,3. Nie jestem Marlejem i akurat dla mnie to jest wazne, nie po to kupuje "limuzyne" w najmocniejszej wersji zeby miala takie osiagi, Szkoda troche..
                                    Z perspektywy laika wyglada to troche takby jakby tylko WV umiał robić silniki z turbo, bo osiagami nie ma innych marek ktore sie zblizaja zakladajac podobna moc.

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Wosho Zobacz wpis
                                      Z perspektywy laika wyglada to troche takby jakby tylko WV umiał robić silniki z turbo, bo osiagami nie ma innych marek ktore sie zblizaja zakladajac podobna moc.
                                      Dobrze powiedziales, z perspektywy laika... Sporo bubli VW wypuscil, to niech to chociaz jakos jedzie, a co do osiagow nowe silniki Alfy w modelu Giulia sa co najmniej tak samo sprawne.

                                      Komentarz


                                      • Zapominacie jak duże znaczenie ma skrzynia biegów i przełożenia w niej. Nie wszyscy producenci nastawiają się na osiągi bo poprostu celują w innego klienta
                                        ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                        mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis

                                          7200 zl od jakiej kwoty? to bedziesz wiedzial ile procentowo to wychodzi.
                                          Prawie 7 % rabatu, ale działamy dalej.
                                          Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                                          https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                                          https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                                          https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                                          Komentarz


                                          • Widziałem na żywo i już w nim siedziałem. Miałem też zaproszenie na prezentację z dwóch salonów.
                                            Salon Skody w moich Świętochłowicach zaprosił mnie na jazdę próbną w sobotę.

                                            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                            Komentarz


                                            • Panowie przepraszam za OFF top ale zniknął temat o Fiacie Tipo?
                                              Widziałem, że w Gliwicach już jest kombiak ale nie byłem oglądać.
                                              SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

                                              Komentarz


                                              • Byłem,widziałem, nie jest źle. Ale ja nie mam zbyt dużych wymagań, w końcu jeżdżę najbrzydszą Skodą XXI wieku
                                                Marek

                                                Komentarz


                                                • Ja również byłem siedziałem oglądałem ,jednak mimo tego ,że auto bardzo mi się podobało z zewnątrz i wewnątrz ,to do momentu obmacania go ,było wszystko OK ,a teraz już nie jest tak fajnie ,jest dużo miejsca ,duży bagażnik ,ale jest po taniości i wybrałbym jednak Superba
                                                  Sebastian
                                                  Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                                                  Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                                                  Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                                                  Wczasy nad morzem - klik

                                                  Komentarz


                                                  • Odwiedziłem wczoraj salon Plichta w Gdyni i moje odczucia są podobne do Sebastiana. Z zewnątrz wszystko ok, ale środek to plastik fantastik. Suberb jest zdecydowanie lepiej wykończony.

                                                    W sumie za 140-150 tysi to można już "przebierać" w autach innych marek.

                                                    Usiadłem też w Octavi po FL ( stała jeszcze w hali garażowej ) i jakbym teraz kupował Octavię to zdecydowanie byłaby to wersja przed FL.

                                                    Seat Leon ST FR by mirek_p11

                                                    Fotki
                                                    Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                                                    Fotki

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X