Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bez akcyzy przy zakupie auta? Slusznie!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
    Gdansk Ikea - pani sprzatajaca w lazience - starsza Ukrainka, pani sprzatajaca w restauracji (a wlasciwie mloda dziewczyna) - Ukrainka. Na stacji benzynowej - Ukrainka. McDonald Gdansk - obsluguje pani w srednim wieku - tez z Ukrainy. Ale co sie dziwic jak zarobki na Ukrainie to juz zupelnie afrykanski poziom...
    No i dlatego nie ma szans na to, żeby polska sprzątaczka, dozorca, łopaciarz, itp. zarabiała w tej chwili więcej, niż te 1500zł. Bo spokojnie taka robotę zrobi "z pocałowaniem ręki" Ukrainiec, który dostanie do ręki te 1200zł... Przykre, ale niestety prawdziwe.

    PS: w McDonald na dworcu Warszawa Wschodnia też pracuje Ukrainka...
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #27
      Wczoraj poszedłem do brokera bo zbliża mi się powoli do końca termin ubezpieczenia w małym "furgoniku" zrobił mi kalkulację na około 580zł i mówi, że przed chwilą był Ukrainiec i jemu bez żadnych zniżek wyszło za lanosa 1.6 600zł.
      Cudzoziemiec jest lepiej traktowany niż ja, szlag mnie normalnie trafia jak patrzę na to skurwysyństwo uprawiane przez rząd, ubezpieczycieli służby zdrowia na własnym narodzie.

      Jak to kur@a w d(.)pę yehbunna mać jest, że nie opłaca się być obywatelem we własnym kraju, ktoś mi może wytłumaczyć tą politykę?
      Mówię to pisz, że jestem upadlińcem dołóż zniżki i będzie ok, hehe he he mówi tak się nie da. Ale przybywa jakiś uchodźca ni z gruszki ni z pietruszki bez żadnej historii ubezpieczeniowej w Polsce i on kurwa dostaje lepsze warunki niż ja. No kuuuurwwa w dupę mać!!!!
      Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
      ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
      Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
      Spalanie - Motostat.pl
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #28
        Bambek1 to tak samo jak w sieciach komórkowych, dla nich nowy klient jest lepszy od długoletniego, niestety.
        Pozdrawiam,


        Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
          Bambek1 to tak samo jak w sieciach komórkowych, dla nich nowy klient jest lepszy od długoletniego, niestety.
          Dokładnie ale to jest chore...
          Wqrw..em się wczoraj nieziemsko. Jak bym - wychodząc od tego brokera - trafił na jakiegoś ministra to zanim by się BOR połapał to już by dawno było po wpierdolu.
          Jak tu mieć skrupuły żeby coś ukraść w tym kraju... wcale się nie dziwię, że każdy każdego stara się wydymać na każdym kroku jak tu się tak piele... dżungla przy tym państwie to owocowy sad z niskopiennymi jabłonkami.
          Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
          ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
          Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
          Spalanie - Motostat.pl
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X