Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opel Insignia Grand Sport

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opel Insignia Grand Sport

    Robi się ciekawie na rynku samochodów
    Sebastian
    Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
    Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
    Była Black ELEGANCE by sebastian7905
    Wczasy nad morzem - klik

  • #2
    Fajnie ze opel wyroznia sie na tle innych niemieckich marek designem, nie wyglada jak wyciosany z kawalka skaly, ale nowa Insignia jak dla mnie brzydka.

    Komentarz


    • #3
      Wygląd kwestia gustu ,ale na stronie Opla przy prawie max konfiguracji 153 tyś do tego rabacik i cena staje się atrakcyjna ,jak dla mnie kuszące ,tylko nigdy Opla nie miałem i nie wiem jak to u nich z jakością i awaryjnością ?
      Sebastian
      Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
      Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
      Była Black ELEGANCE by sebastian7905
      Wczasy nad morzem - klik

      Komentarz


      • #4
        Mi sie bardzo podoba, tylko silniki jakies takie słabawe w porównaniu do tsi.
        I cena własnie nie straszy za bardzo.
        Gorzej tylko ze jesli pamietam to pierwsze insygnie byly awaryjne a czesci tanie nie byly ;/

        Komentarz


        • #5
          mimo, że zgrabna i ładna, to auta w klasie średniej robią się do siebie strasznie podobne ostatnio właśnie....trochę b8 widzę w kombii, trochę jakiejś powiedzmy optimy w linii tego liftbacka, trochę jakiegoś passka cc, z przodu trochę mondeo ten grill...generalnie wszystko do siebie jest podobne coraz bardziej. Może poprzednia była brzydsza, ale oryginalniejsza Insignia.

          Komentarz


          • #6


            Tylko utwierdzam sie w swoim zdaniu nadal to auto mi sie nie podoba, dla mnie wlasnie poprzednia generacja byla ladniejsza mimo ze ociazale wygladala.
            Ostatnio edytowany przez ; 9522.

            Komentarz


            • #7
              Ten egzemplarz ktory testowal rzeczywiscie taki nijaki, mysle ze duzo zalezy od doboru kolorow i felg


              Czerwona wyglada duzo lepiej.
              Ostatnio edytowany przez Wosho; 23706.

              Komentarz


              • #8
                Ja myślę ,że jest całkiem fajny ,mi za to poprzednia wersja sie nie podobała ,zobaczymy jak bedzie w realu
                Sebastian
                Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                Wczasy nad morzem - klik

                Komentarz


                • #9
                  Ople bija Skode jesli chodzi o wyglad. Mi sie podoba. Silniki troche przytempawe i wiecej pala od tsi, ale cos za cos.
                  Była O1 jest F2.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Golas27 Zobacz wpis
                    Fajnie ze opel wyroznia sie na tle innych niemieckich marek designem, nie wyglada jak wyciosany z kawalka skaly, ale nowa Insignia jak dla mnie brzydka.
                    Może i się wyróżnia, tylko chyba społeczeństwo tego nie dostrzegło. Od 1999r Opel jest permanentnie na minusie. GM nie miało już sił i oddało go PSA de facto nawet nie za darmo a z dopłatą bo wzięło na siebie obsługę systemu emerytalnego dla byłych i obecnych pracowników Opla...

                    I to by było na tyle w temacie Opla. Teraz będą to mniej lub bardziej podobne do Peugeota autka. Silniki tylko PSA (Oplowskie były zasadniczo wszystkie gówniane ) płyty podłogowe, architektura i elektronika PSA.
                    Pozdrawiam
                    perfex

                    Octavia HTP

                    Komentarz


                    • #11
                      Powiem wprost - nigdy nie bylem milosnikiem marki Opel.

                      Tutaj jest test tej "nowosci", problem w tym, ze w sumie to auto... nic nowego nie wnosi... a jak to robi Opel ze bagaznik ma tak dluuugie auto mniejszy od Octavii to doprawdy nie wiem.

                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
                        nic nowego nie wnosi..
                        nic nowego, auto dla "mas", dzis tak sie robi te auta, ze niby VW robi wyjatkowe auta? To dopiero nuda i flaki z olejem co widac na ulicach, zreszta jak wiekszosc niemieckiej motoryzacji, moze tylko Mercedes pod tym wzgledem sie wyroznia. Z tym, ze ta Insignia to i tak wielki skok stylistyczny w porownaniu chocby do Skody, a ze do bagaznika nie wsadzi konia to trudno, nie kazdy potrzebuje.I pisze to pomimo ze to auto mi sie nie podoba za bardzo.

                        Komentarz


                        • #13
                          No moze masz i racje z tym, ze malo producentow wnosi cos nowego.

                          O dziwo Renault jest pewnym wyjatkiem - dziwne wielkie ladne (dla mnie) swiatla przednie i tylne, fajny tablet wielki ponad 8 calowy (za doplata) - chyba jako pierwszy wprowadzili oswietlenie ambient w klasie popularnych marek w kompaktach (teraz to jest tez w O3 po fl i Golfie).
                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                          Spalanie - Motostat.pl

                          Komentarz


                          • #14
                            No i z tym sie nie moge nie zgodzic...nie tylko Renault, ogolnie francuzy od zawsze mialy ciekawe rozwiazania i kiedys czesto wybiegajace w przyszlosc przed innych producentow (chocby stare Citroeny)

                            Komentarz


                            • #15
                              De gustibus non disputandum est.
                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                              Spalanie - Motostat.pl

                              Komentarz


                              • #16
                                Toz tu ciagle dyskusje o gustach przeciez.

                                Komentarz


                                • #17
                                  nawet auta premium są do siebie podobne.....nic oryginalnego. patrze np. na nowe Infiniti q60 i jakoś nie umiem się zachwycić niczym, z przodu audi, z tyłu mazda........chyba takie czasy...multishitowe....

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    a co do aut bliższym rzeczywistości...niemieckie auta były według mnie ładniejsze w porównaniu z konkurencją w latach 90 tych....opel też miał swoje perełki np. Calibrę. Ładne auto to było (pomijając tylko dechę żywcem wziętą z vectry) dopóki nie stało się przedmiotem agrotuningu oczywiście....Zresztą liniowo i dziś Opel jest ciekawszy od vagów według mnie, mimo wszystko.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Na plus - absolutnie topowy napęd 4x4 z aktywnym wektorowaniem momentu na poszczególne koła tylnej osi, wyprodukowany przez firmę, która zrobiła ten patent dla Focusa RS.

                                      Na minus - po osiągach widać, że wciąż nie pokonali swojej tradycyjnej słabości. I nie chodzi o masę. Mam Insignię i poznałem jej słabość - to nie masa, jak uważają "w internetach", to nie ona jest główną przyczyną zamułki, zwłaszcza <100 km/h - tylko kiepska skrzynia biegów (długie skoki, brak precyzji, problem z wchodzeniem dwójki), jakoś do dupy działające sprzęgło, no i "oplowskie" przeniesienie napędu generujące straty.

                                      Funkcjonowanie 4x4 w praktyce na przykładzie 2.0T 260KM w jeździe po torze:
                                      od 2:18

                                      Ładnie zamiata tyłem

                                      M.
                                      Ostatnio edytowany przez beaviso; 13733.
                                      666 4U

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        widziałem dzis i powiem ze na zywo wyglada dobrze a nawet bardzo dobrze !
                                        OII 1,4 TSI Elegance

                                        KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                        Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Mówicie, że wszystkiw auta do siebie podobne. Że nie "to co kiedyś". To pomyślcie ile modeli miało BMW w np. 2002 a ile ma teraz, to samo Mercedes i jeszcze kilka innych.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Jakoś w wakacje (mam nadzieję) przesiadam się do nowej insigni. Insignia zawsze mi się podobała, ale II generacja, mimo, że zupełnie odbiega stylistycznie od I podoba się jeszcze bardziej. Wchodzą nowe silniki, nowe skrzynie - zobaczymy jak to będzie Póki co opinie dealerów z jazd testowych tylko pozytywne, ale wiadomo jak to z nimi

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Orientujecie sie kiedy pierwsi klienci otrzymaja samochod?

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Już dostają. Na forum Insigni piszą wręcz, że jedna z nich wylądowała już rozbita w warsztacie ASO

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Ktore forum bo jak szukalem to tylko stare znalazlem?

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X