Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa skoda karoq.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Cześć
    Panowie czy ktoś z Was orientuje się czy będzie możliwość dokupienia 2 miejsc w bagażniku żeby awaryjnie kogoś przewieźć?
    3 oddzielne fotele z tyłu dla trójki dzieci będzie można dokupić, miło by było gdyby można także dokupić te 2 miejsca i awaryjnie mieć auto 7 osobowe z mikro bagażnikiem
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez kurczak1985 Zobacz wpis
      Cześć
      Panowie czy ktoś z Was orientuje się czy będzie możliwość dokupienia 2 miejsc w bagażniku żeby awaryjnie kogoś przewieźć?
      3 oddzielne fotele z tyłu dla trójki dzieci będzie można dokupić, miło by było gdyby można także dokupić te 2 miejsca
      Ale do jakiego auta? Do Karoq? Jak ktoś potrzebuje 7 miejsc to kupuje Kodiaqa...
      Pozdrawiam
      perfex

      Octavia HTP

      Komentarz


      • #53
        wymiary Karoqa

        Załączone pliki
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • #54
          cennik juz dostepny, szału nie ma..... Error 404 mutex/ocfipreoqyfb/mutex

          OII 1,4 TSI Elegance

          KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

          Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

          Komentarz


          • #55
            Moim zdaniem tragedii nie ma.
            Rafał

            Komentarz


            • #56
              I tak tańszy od Tiguana. Ceny jak na tą klasę w porządku.
              SIMPLY CLEVER
              Wiesz co dobre :-)

              Moja Maszyna
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53846

              Komentarz


              • #57
                Póki co, brakuje silnika 1.8 TSI, wówczas byłby niezłą alternatywą.

                Komentarz


                • #58
                  Widzę ze co nowa Skoda to coraz wyższe ceny...
                  Chyba to już ceny Audi Q3...
                  Link
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                  Spalanie - Motostat.pl

                  Komentarz


                  • #59
                    marlej108 cena podstawowa tej audi co pokazałeś ,to dwie dychy więcej w najtańszej opcji ,a teraz spróbuj doposażyć je podobnie (oczywiście do swoich potrzeb) to zobaczysz jaka będzie różnica w cenach. Konfigurowałem passata ,podstawa to też mniej jak stówka ,ale po mojej konfiguracji (a chciałbym mieć nie gorzej jak mam teraz) to wyszło 180000 zł ,trochę sie to różni co ?
                    Chętnie bym obejrzał to auto jak będzie na salonach ,i stwierdził czy cena jest OK względem auta - jakości ,wygody ,miejsca ,niestety skoda zaczęła sie cenić ,ale myślę ,ze to trochę celowe względem VW ,aby był był bardziej konkurencyjny ,skoda=vw to po co przepłacać ,ale fakt jest jeszcze jeden ,jakość wykończenia w VW i AUDI jest dużo wyższa
                    Sebastian
                    Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                    Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                    Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                    Wczasy nad morzem - klik

                    Komentarz


                    • #60
                      Absolutnie się z Tobą Sebastian nie zgodzę. Bo pomyliłeś się - patrz na wersje silnikowa.
                      Karoq 150 konny ambition kosztuje 95.400 a Audi Q3 150 konne 107.250. Różnica zatem to 12.500 Audi vs Skoda. Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać - Audi
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz


                      • #61
                        No masz rację ,i w tym przypadku nie ma co sie zastanawiać ,jedynie koszty ubezpieczenia jeszcze trzeba policzyć ,ale?
                        Sebastian
                        Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                        Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                        Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                        Wczasy nad morzem - klik

                        Komentarz


                        • #62
                          A była plotka, że miał kosztować około 83 tysiące...
                          Jak tak dalej pójdzie, to Fabia po lifcie w przyszłym roku będzie kosztować 60 tysięcy...
                          Ostatnio edytowany przez Marek__82; 28110.

                          Komentarz


                          • #63
                            Karoq to zupełnie inna liga pod względem przestrzeni do Q3.

                            Moim zdaniem jest fajną alternatywą dla Tiguana, który w Higline 150KM TSI z DSG z podobnym wypasem jak Karoq Style z pakietem navi kamera i el klap,
                            będzie kosztował ok. 145 tys. wiec ok 30tys. zł w kieszeni
                            (przy założeniu podobnego kwotowo rabatu, ale nawet 25 różnicy przy wyjściowej cenie 150KM DSG Style / 150DSG Higlhine, któe zmaleją do 20tys gdyby VW dał większy kwotowo rabat od wyższej sumy to i tak dużo,

                            > Karoq Style 150KM DSG z pakietem za 3400 lakierem wychodzi 116tys. katalogowo.
                            SewerWa

                            Komentarz


                            • #64
                              a czy przypadkiem ciagle nie mozna aby kupic Forda Kuge fajnie wyposazonego w promocyjnej cenie 85.900? (z automatyczna klima, itd.)

                              No dla mnie cena Karoqa jest za wysoka... ale biorac pod uwage jak ladnie idzie sprzedaz Skody to pewnie wiedza co robia. W koncu Superb III jak wchodzil na rynek to w najtanszej wersji kosztowal 79.900 a teraz ile kosztuje? Hehehe, no wlasnie.... i to nie za nowosc... Podobnie z Kodiaqiem.

                              To moze i Karoq bedzie sie swietnie sprzedawal a jakas tam maruda narzekajaca na ceny sie nie zna na handlu i tyle...;-)
                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                              Spalanie - Motostat.pl

                              Komentarz


                              • #65
                                Ford Kuga fajnie wyposażony to min. 95.000 po rabatach, niedawno sprawdzałem.
                                Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
                                http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

                                Komentarz


                                • #66
                                  Zamieszczone przez Łabik Zobacz wpis
                                  Ford Kuga fajnie wyposażony to min. 95.000 po rabatach, niedawno sprawdzałem.
                                  Nie wiem co znaczy wg Ciebie "fajnie wyposazony" ale na stronie Forda jest to co napisalem: 85.900 lepiej wyposazone niz Karoq ambition z rachitycznym silniczkiem 1.0....

                                  na dodatek na otomoto bez trudu mozna znalezc ogloszenia dealerow Forda, np. Nie znaleziono strony

                                  No ale to tylko Ford... a tu Skoda... prawie VW, ba Audi ;-)

                                  Zartuje - moze faktycznie ceny transakcyjne za Karoqa beda nizsze niz te cennikowe sporo, faktem jest tez ze Tiguan kosztuje cennikowo zwariowana kase a sie sprzedaje w Europie swietnie. Wiec pewnie i Karoq bedzie sprzedawal sie dobrze, a jak nie to zawsze wystarczy dac na cenniku wielki napis PROMOCJA i obnizyc o te tysciac czy poltora euro i ruszy, ale podejrzewam, ze to nie bedzie potrzebne. W Skodzie, a wlasciwie w koncernie VAG bo to tam zapadaja decyzje - czyli wyzej, maja swietnych fachowcow od promocji marek i sprzedazy - wystarczy zobaczyc ze gigantyczna afera z oszukiwaniem przy dieslach wcale nie wplynela na sprzedaz jesli chodzi o odczucia konsumentow (no kto z nas z obrzydzeniem mysli o VAG co? Ze to oszusci i zlodzieje? Nikt prawda?)... Wiec ja tu smece ze drogo, ale w istocie jako klient indywidualny z Europy B pod wzgledem gospodarczym sie praktycznie nie licze, a docelowy klient - czyli zachodni Europejczyk bogaty wiec go stac, a firmy maja to w duzej mierze w d..pie bo i tak beda sobie koszty robic. Ale dobra zaczynam robic niepotrzebny offtop. Sorry - juz w kwestii cen bede cicho jak myszka.

                                  Ciekawe na koniec czy ktos na forum sie skusi na Karoqa? Jakos na Kodiaqa nie skusil sie nikt z tego co sie orientuje...
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                  Spalanie - Motostat.pl

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
                                    Zamieszczone przez Łabik Zobacz posta
                                    Ford Kuga fajnie wyposażony to min. 95.000 po rabatach, niedawno sprawdzałem.



                                    Nie wiem co znaczy wg Ciebie "fajnie wyposazony" ale na stronie Forda jest to co napisalem: 85.900 lepiej wyposazone niz Karoq ambition z rachitycznym silniczkiem 1.0....
                                    Te ceny 85.900 To tylko przy finansowanie w leasingu lub kredycie i to za auta które stoją w salonie lub na placu u dilera. Też się na to złapałem ale jak poszedłem do salonu i jak bym chciał auto do produkcji z lakierem metalik oraz dodatkowo z alarmem fabrycznym to poniżej 95.000 wyposażone lepiej niż Karaq ciężko kupić taniej.
                                    Przejdź się do dilera i sprawdź ofertę bo to co jest na stronach to zazwyczaj zabieg marketingowy.
                                    Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
                                    http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      czyli Ford oszukuje? Te ogloszenia dealerow na otomoto wszystkie tez fake news?

                                      Na Jowisza az nie chce mi sie wierzyc... ;-P ale klocic sie nie bede - bo ani Karoq, ani ten Kuga (a moze raczej ta, albo to... Kuga) nie jest w sferze moich zainteresowan :-) Ta Kuga zreszta za piekna to nie jest...
                                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                      Spalanie - Motostat.pl

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Przecież wyraźnie napisałem że te ceny to przy finansowaniu przez bank (leasing kredyt). Ja cały czas piszę o finansowaniu za gotówkę i auto do produkcji,czytaj ze zrozumieniem :-)

                                        A czy Kuga jest piękna czy nie to kwestia gustu;-)
                                        Niedawno byłem oglądać ten samochód bo właśnie mnie zainteresowała ta promocja za 85.900 no ale tak jak pisałem wyżej taki rabat to przy finansowaniu przez bank. Mnie osobiście Kuga się podoba.



                                        Ostatnio edytowany przez Łabik; 31423.
                                        Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
                                        http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Volkswagen T-Roc od 76 490 złotych | www.samar.pl

                                          już chyba lepiej iść w tym kierunku niż z ceną z dupy na Karoqa
                                          OII 1,4 TSI Elegance

                                          KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                          Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Długość: Ateca/Karoq 436/438 cm (to tyle co kompakty Astra i Tipo), Opel Granland X 447 cm, VW Golf 425 cm, T-roc 423 cm. To taki fun car bardziej trochę mu brakuje do "kompaktowej" konkurencji. Nie dziwne, że w wersji "z silnikiem" jest 5 tys. tańszy (90 tys. vs 95 tys. zł). Wyposażenia nie porównywałem.

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Powiem szczerze - oj ten Karoq dupy nie urywa zwlaszcza biorac pod uwage ceny...
                                              Bagaznik wyglada niestety skromniutko - co bylo glowna wada Yeti...
                                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                              Spalanie - Motostat.pl

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Bagażnik jest 100-170l większy od Yeti (przy przesuwanej kanapie).

                                                KAROQ Style 1,5TSI 110KM DSG z lakierem i pakietem (navi el. klapa kamera) wyjeżdza się w ok 116tys. katalogowo - czy to dużo za większy prześwit i bagażnik 500-580l?

                                                Np. GOLF 5d Highline z tym samym silnikiem skrzynią + lakier i kilka pakietów delikatnie równających wersję do Karoqa wychodzi 110tys katalogowo i ma skromniejszy wypas
                                                - żeby zrównać dokładnie trzeba dopłacać za kamerę, navi, top ledy, grzane fotele, większe felgi - i wychodzi z dodatkami równającymi wersję jeszcze drożej bo ok 120tys. - auto znacznie mniejsze w środku, z mniejszym bagażniku i niższym prześwitem.

                                                PS. Porównywalny Tiguan wyjdzie ok 30tys więcej katalogowo.
                                                Moim zdaniem wyposażenie jest bogate a cennik rozsądnie skrojony.
                                                SewerWa

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Dziwny zabieg, że nie ma Active w KAROQ'u - takiej wersji na kołpakach dla bidaków żeby cennik otwierał się np. 74.900
                                                  bo pewnie tego niektórzy oczekują i wtedy by mówili - konkurencyjna oferta - najtańszy na rynku a największy.
                                                  Wyżej pozycjonowany Superb i Kodiaq mają wersję Active a i Ambition są chyba słabiej wyposażone (np. w Superbie Amibition to 16tki a tu 17tki alu). Kiedyś skody były taniuytkie na wyjściu ale ubogie - każdy mógł dopasować pod siebie - teraz część klientów musi płacić za rzeczy których normalnie by nie brali i mogli by mieć niższą cenę za auto przy innej polityce cenowej.
                                                  SewerWa

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Karoq w wersji wymyslonej active za 74.900 mialby byc autem "dla biedakow" jak piszesz?

                                                    to fajnych mamy w Polsce "biedakow"... ;-) co wydadza na auto 75 kawalkow...

                                                    Chyba nie wziales lekarstw...

                                                    Rozumiem, ze ten co wyda z kolei wg Ciebie 116.000 zl na wersje style to czlowiek zamozny, przeciwienstwo owych "biedakow"?

                                                    To zasmuce Cie - z perspektywy klientow Audi taki facet co kupi tego Karoqa w wersji style bedzie i biedakiem (no bo Skoda...) i idiotą, bo za 10-15% wiecej bedzie mial podobnie wyposazone Audi Q3 z silnikiem o tej samej mocy (1.4 tsi - czyli lepszym bo bez filtra gpf) i tez skrzynia dsg - link podawalem wczesniej...
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                                    Spalanie - Motostat.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X