Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa skoda karoq.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Q3 150KM S-tronic z metaliliem Ledami Navi 18tkami elektr klapą LEDami kamerą wychodzi mi ok 163k. więc to ciut więcej niż 10-15 %.
    Dokładnie wychodzi mi 40% więcej - prawie te 47tys.zł.. różnicy w cenie katalogowej to moim zdaniem przepaść.

    Podejrzewam, że jakby dokładnie prześledził to wyjdzie nawet więcej różnicy, ponieważ
    w Audi za dodatki, które w Karoq Style są w standardzie trzeba albo grubo dopłacać albo nie są dostępne:
    przykłady:
    Navi, elektr klapa, kamera, grz fotele, radar, ośw ambiente, system bezkluczykowy, czujniki przód i tył, skł lusterka, adapt tempomat, światła full LED, przyciemnione szyby, felgi 18-tki.

    Fakt jak porówna się style do gołego audi to wydaje się, że warto dopłacić do Audi (jak komuś w ogóle nie zależy na dodatkach które Skoda coraz hojniej daje w standardzie) bo jak się zacznie audi dozbrajać do poziomu Skody, to różnica cenowa robi się znaczna.
    SewerWa

    Komentarz


    • #77
      Jak Ty to policzyłeś dziwacznie skoro Q3 1.4 dsg z pakietem comfort (czy jak to sie tam nazywa) wychodzi 116t zl. Chcesz powiedzieć ze te dodatki wyszły Ci 50.000 ??? Bzdura...
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #78
        Bo to może i jest autko dla biedaków. Tylko polski biedak, a np. niemiecki biedak.........
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #79
          Q3 1.4 z S-Tronic katalogowo zaczyna się od 135,1 kPLN więc trochę słabo liczysz.

          Nie rozumiem też, po co wrzucasz do wątku cen i zamożności zakup Audi, równie dobrze można zrobić tego typu porównanie między klientami Bugatti i Lambo... dla tego pierwszego ten drugi zawsze będzie biedakiem, bo kupił "tylko" Lambo.

          BTW są tacy, co na samochód np nawet dla pracownika bez mrugnięcia okiem wydadzą 75k, a są tacy co nie wydadzą nawet przysłowiowej "dychy".
          "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

          Komentarz


          • #80
            Czytanie ze zrozumieniem widać jednak jest za trudne.
            dobrze to napisze jak chłop krowie na rowie.
            tu jest strona Audi.
            Link
            cena Audi Q3 1.4 tfsi z dsg to NIECAŁE 116t zł.
            to jest fakt i nie podlega dyskuji. Pomijam już rabat dodatkowy ok. 5% na grupe zawodowa jaka mi półtora miesiąca temu proponowano.
            napisałem to już kolejny raz ale tez po raz ostatni. W koncu Audi mi nie placi za reklamę. Skoro ktoś koniecznie chce mieć Skode w cenie zblizonej do Audi to...niech kupuje - co mu będę bronił i kłócił się o takie pierdoly. Z mojej strony już bez odbioru w temacie porównania Karoqa i Q3. Sekundy bym sie nie zastanawial przy obecnych cenach Q3 i wziął... Audi A4, które jest w identycznej teraz cenie.
            dobranoc ;-)
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • #81
              Nawet, jesli Q3 business line 150KM DSG jest porównywalne cennikowo
              (ok 116k.) do KAROQ STYLE + pakiet comfort i lakier 150KM DSG
              to Audi nadal NIE MA (jak się nie mylę) do porównywalnego Karoqa:
              - navi,
              - elektr klapy,
              - kamery cofania,
              - radaru do hamowania + adapt tempomatu,
              - full led (ma xenony),
              - smartlink,
              - kessy,
              - skladane lusterka,
              - automatyczne światła drogowe,
              - grzane fotele,
              - lakieru metalic w tej cenie,
              - mniejsze felgi.

              Wyrównanie tego wypasu wymaga w Audi dopłaty pewnie blisko 30tys.


              SewerWa

              Komentarz


              • #82
                Hitem to będzie T-Roc. Zobaczycie.
                Pozdrawiam
                perfex

                Octavia HTP

                Komentarz


                • #83
                  Link
                  OII 1,4 TSI Elegance

                  KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                  Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                  Komentarz


                  • #84
                    Wiemy może kiedy dostępność do jazdy testowej?
                    Pytałem kilka salonów mailowo o poziom rabatów to mizernie bardzo ledwo 3-7tys a 1 salon dał mi aż 0zł - spadłem z krzesełka - jeszcze info ze dostaje gratis pakiet przeglądów 4 lata do 60tys.km - raptem 2 przeglądy (wartość niecały 1tys.zl). - taka polityka cenowa ma na celu nakręcić sprzedaż ?!?
                    SewerWa

                    Komentarz


                    • #85
                      niestety "podatek od nowosci" trzeba zaplacic
                      OII 1,4 TSI Elegance

                      KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                      Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                      Komentarz


                      • #86
                        No to jako pierwszy czlonek OCP wymacalem Skode Karoq.

                        Dzis na targach motoryzacyjnych w Gdansku obejrzalem sobie dokladnie Skode Karoq.

                        Auto z zewnatrz ladne, ale bardzo podobne do suva Seata.

                        W srodku .... jak to Skoda :-)

                        Bagaznik niestety dalej maławy - co bylo glowna wada Yeti. W stosunku do Octavii nie ma co porownywac, Octy bagaznik sporo wiekszy.

                        Moim zdaniem za te ceny cennikowe prawde mowiac to... nie ma sensu, bo Octavia sprawia wrazenie lepszego auta, bardziej rodzinnego, a jak ktos koniecznie chce suva to nie wiem czy nie taniej wychodzi Kia Sportage?

                        Jesli natomiast beda fajne znizki to mysle ze auto sie bedzie dobrze sprzedawac, bo ladne, nowoczesne.

                        Ale znowu... za 100 zl to prawde mowiac wolalbym jesli byloby podobne wyposazenie to Peugeota 3008, ktory po prostu mi sie o wiele bardziej podoba.

                        A swoja droga polecam kazdemu obejrzec Peugeota 5008 - PIEKNE auto :-)
                        Ostatnio edytowany przez marlej108; 1129.
                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • #87
                          Pisałem w wątku o Kodiaqu - Karoq ładny, ale ciasny - w środku jak nie Skoda. Moja O III to przestrzeń, luksus i komfort. Zupełne inne wrażenie. Tak samo Kodiaq - typowa Skoda - bardzo obszerna w środku.
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • #88
                            2017.11.14 - Skoda Karoq w salonie Plichta Gdynia - Google Photos
                            Pozdrawiam,


                            Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                            Komentarz


                            • #89
                              spj, byłeś? widziałeś? siedziałeś? macałeś?
                              opowiadaj

                              Cena prezentowanego modelu 1,5 tsi (ze zdjęć) 142 000 grubo...
                              Ostatnio edytowany przez klarus; 28949.
                              Maciek
                              terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                              Zapraszamy....

                              Komentarz


                              • #90
                                Byłem, widziałem, siedziałem, ale macałem niezbyt natarczywie, więc nawet nie wiem jakie ma boczki ale nie liczyłbym na miękki materiał
                                Taki miejski SUVik z niego.
                                Fajny bajer z tym wyświetlanym napisem SKODA spod drzwi (pierwsze zdjęcie w galerii)
                                Ciekawe czy dałoby radę zrobić takie, ale z OCP?!
                                Lusterko wewnętrzne strasznie małe. Jak tak dalej pójdzie, to w końcu z niego zrezygnują całkowicie
                                Podoba mi się schowek w desce nad radiem, szkoda, że nie ma tego w O3.
                                Generalnie taki mniejszy Kodiaq w środku.
                                Fotele całkiem wygodne, chociaż za długo na nich nie siedziałem, jedynie na tylnej kanapie oparcia wg mnie są za niskie, bo pomimo wyciągniętego maksymalnie w górę zagłówka czułem, że głowa mi za bardzo nad jego koniec wystaje, a przy tym do podsufitki było jeszcze całkiem sporo miejsca.
                                Fajnie, że oparcia tylnej kanapy można pochylać wg uznania, takie sam patent jak już w Roomsterze był
                                Jak opuści się podłokietnik na tylnej kanapie, to jest dziura do bagażnika, a z bagażnika jak się patrzy na podniesiony podłokietnik to widać miejsce na kubki
                                Bagażnik na pewno większy niż w 7-mio osobowym Kodiaqu, ale mniejszy niż w Octavii, przynajmniej tak wzrokowo, wg danych katalogowych też 521 l / 590 l, ale sprawia wrażenie wyższego, ale płytszego niż w Octavii.
                                Przód OK, bok też, ale tył, hmm..., jak na niego patrzę, to widzę skośne oczka jakiegoś Azjaty. Tył nie przypadł mi do gustu.
                                Przejechałbym się nim, ale nie miałem na to czasu, z resztą nie wiem czy jest to już możliwe.
                                To tyle, tak na szybko

                                Aha, no i cena... za drogi

                                P.S. Ten niemetalizowany kolor, całkiem, całkiem
                                Pozdrawiam,


                                Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                Komentarz


                                • #91
                                  Fajnie, że Czesi mają Skodę, coś się dzieje, są nowe modele ... . Tylko Nasz rodzimy przemysł motoryzacyjny ... zresztą, nie mamy takowego więc nie ma co narzekać

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    Czy dobrze widzę, że podłokietnik z przodu z materiału?

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Zamieszczone przez Poziomek80 Zobacz wpis
                                      Czy dobrze widzę, że podłokietnik z przodu z materiału?
                                      Tak, materiał. Z tyłu z resztą też.
                                      Pozdrawiam,


                                      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Pomyliłem się, jednak nie materiał, to jest jakaś skóra i z przodu i z tyłu.
                                        Pozdrawiam,


                                        Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
                                          Fajnie, że oparcia tylnej kanapy można pochylać wg uznania, takie sam patent jak już w Roomsterze był
                                          Jak opuści się podłokietnik na tylnej kanapie, to jest dziura do bagażnika, a z bagażnika jak się patrzy na podniesiony podłokietnik to widać miejsce na kubki
                                          - za te fajne pochylane fotele trzeba zapłacić blisko 2 tys.zł. / widoczny podłokietnik od bagażnika - to dla mnie totalna tragedia.

                                          Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
                                          Bagażnik na pewno większy niż w 7-mio osobowym Kodiaqu, ale mniejszy niż w Octavii, przynajmniej tak wzrokowo, wg danych katalogowych też 521 l / 590 l, ale sprawia wrażenie wyższego, ale płytszego niż w Octavii.
                                          - nie tylko sprawia - ale jest dużo mniejszy - jak do Octavi wkładam 5 walizek + wózek i mniejsze torby tak tu wątpię żeby wszedł wózek i 3-4 walizki.

                                          Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
                                          Tył nie przypadł mi do gustu.
                                          - chyba nie ma normalnych osób którym te lampy się podobają - w Kodiaqu tylne lampy są OK a tu co oni odstawili?!?


                                          PS. nie wiem dlaczego podają cenę egzemplarza np. z 10 dodatkami a w karcie cennikowej przy aucie wymieniają tylko np. 3 - takim zabiegiem strzelają sobie w kolano, podobnie było niedawno z O3 FL za ponad 160k.
                                          Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
                                          SewerWa

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            No Karoq Octavia nie jest, ani pod wzgledem bagaznika, ani miejsca z tylu...



                                            od 3 minuty...
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                            Spalanie - Motostat.pl

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              tymczasem w Chinach......

                                              Link

                                              Škoda představuje nové SUV. Kamiq vypadá jako špatná čínská kopie, není se co divit | auto.cz
                                              Ostatnio edytowany przez OrsonTSI; 15094.
                                              OII 1,4 TSI Elegance

                                              KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                              Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X