Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe POLO zaprezentowane w Berlinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowe POLO zaprezentowane w Berlinie

    Nowy VW Polo zaprezentowany:









    Relacja z premiery w Berlinie:


















    Przyznam, że fajnie Polo ewoluje.. nie wiem czy nie lepiej niż Golf..
    Poza tym urosło - bagażnik ponad 350 litrów to tyle ile ma przeciętny kompakt..
    Żeby tylko nie przesadzili z cenami ;-)

  • #2
    no trochę urosło,ale ja nie widzę wielkich zmian stylistycznych....może slepy jestem. dla mnie vw w polo i golfie wprowadza kolejne lifty a nie generacje....

    Komentarz


    • #3
      Polo prezentuje to, co w VW jest dla mnie zajebiste: każda kolejna generacja modelu jest stylistycznie "niewielką" zmianą a nie rewolucją. Stawiasz koło siebie modele różniące się 2-3 generacjami i wiesz, że to ten sam model. Szkoda, że dotyczy to właściwie tylko Polo, Golfa, Tourana...
      Chyba żadna inna firma nie potrafi wprowadzić nowego modelu tak silnie nawiązując do jego poprzedników. Dla mnie bomba, bo te auta bardzo powoli się starzeją..
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • #4
        Rzeczywiście... bo już na starcie wygląda staro Jakby do starego modelu dać światła z nowego to nie jeden by się pomylił. Ibiza zdecydowanie ciekawsza ale jak ktoś chce kupić auto i za 20 lat mówić, że ma nowy model to Polo to dobry wybór

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Agamek12 Zobacz wpis
          Chyba żadna inna firma nie potrafi wprowadzić nowego modelu tak silnie nawiązując do jego poprzedników. Dla mnie bomba, bo te auta bardzo powoli się starzeją..
          BMW potrafi Najnowsze 3, 5 i 7 (a zwłaszcza 5) są trudne do odróżnienia od poprzedników jeżeli nie stoją obok siebie. Audi też chyba pozwalniało stylistów. Mercedes wymyślił, że C E i S będą się różnić tylko rozmiarem. Jak dla mnie to beznadziejne trendy.
          Pozdrawiam
          perfex

          Octavia HTP

          Komentarz


          • #6
            Ja jestem konserwatystą. Dlatego podoba mi się to, że VW ma stylistykę bez fajerwerków i nawiązującą do poprzedników.
            Dzięki temu nawet stare auta wyglądają młodziej niż ich ówcześni konkurenci...
            Adam... Używam:
            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
            Passek: B6 175KM/366Nm

            Komentarz


            • #7
              Jutro odbieram nowe polo, w drodze do salonu forda aby zamówić nową fieste kupilem polo.
              Załączone pliki

              Komentarz


              • #8
                Pochwalisz się po wyjeździe?
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • #9
                  takie ladne czerwone?
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                  Spalanie - Motostat.pl

                  Komentarz


                  • #10
                    to pomniejszony golf...czyli zgodnie z niemieckimi trendami....zmiany tylko rozmiaru aut

                    Komentarz


                    • #11
                      Dlaczego nie Ibiza? Wydaje się dużo ciekawsza stylistycznie.
                      p.s. Niech jeździ bezawaryjnie

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X