Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VW, Skoda, Audi - akcja serwisowa 766,000 samochodów - ukł. hamulcowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    03.2011 tez do aso.kicha

    Komentarz


    • #27
      MI sie wydaje ze jest cos nie tak z ta ich strona... mi tez wyskakuje :-)
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
        MI sie wydaje ze jest cos nie tak z ta ich strona... mi tez wyskakuje :-)
        też tak obstawiam. Może wszystkim nam wymienią na nowe czterookie
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #29
          Na 99% coś im się popsuło na stronie. Wystarczy wpisać cokolwiek (odpowiednia ilośc znaków) i wyskakuje akcja przywoławcza...

          Szanowny kierowco,
          odnaleziono akcję przywoławczą dla Twojego numeru VIN AAAAAAAAAAAAAAAAA.
          Skontaktuj się z naszym Partnerem Serwisowym jak najszybciej, by otrzymać niezbędne informacje o rozwiązaniu problemu i mieć pewność, że Twoje auto jest bezpieczne. Jeśli będziesz potrzebował dodatkowych informacji, skontaktuj się z naszą infolinią. Zapraszamy!

          Szanowny kierowco,
          odnaleziono akcję przywoławczą dla Twojego numeru VIN 11111111111111111.
          Skontaktuj się z naszym Partnerem Serwisowym jak najszybciej, by otrzymać niezbędne informacje o rozwiązaniu problemu i mieć pewność, że Twoje auto jest bezpieczne. Jeśli będziesz potrzebował dodatkowych informacji, skontaktuj się z naszą infolinią. Zapraszamy!

          Komentarz


          • #30
            No to już wszystko jasne.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
              Eryk poza tym akcja "diesel" z tego co kojarze dotyczyła 2.0 tdi.
              sew1981 mylisz się 1,6tdi też
              Dawid
              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

              Komentarz


              • #32
                a to nie wiedzialem, coś mi chodziło po głowie że tylko 2.0. pardon

                Komentarz


                • #33
                  też przez przypadek sprawdzałem i wyszło mi, że jest akcja na Krecika, telefon do ASO, i Pani informuję, że nie ma, ale średnio Pani wierzę, bo ostatnio nie wiedziała nawet co wchodzi w skład czyszczenia klimatyzacji, więc mail do kierownika serwisu ASO i telefon na infolinię i okazuje się, że mają jakąś awarię, teraz nawet strona do sprawdzania nie działa, pokazuje "Czasowo niedostępne"
                  Pozdrawiam,


                  Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                  Komentarz


                  • #34
                    ciekawe czy ktoś bedzie na tyle kumaty i wklei skan z ABS-u przed i po aktualizacji....

                    Komentarz


                    • #35
                      Moje auto ma prawie 9 lat i właśnie dostałem pismo że podlega akcji serwisowej 45F4 ( Aktualizacja sterownika ASP/ESP ... myślę że chodzi o ABS/ESP)
                      Co ciekawe 2 lata temu sterownik mi padł i wymieniałem go oczywiście poza ASO więc nic o tym nie wiedzą.
                      Ciekawe czy akcja dotyczy też nowego sterownika i czy jej tak późne przeprowadzenie może być powodem awarii którą miałem z poprzednim sterownikiem ?


                      O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                      Komentarz


                      • #36
                        Zadzwoniłem do Porsche Inter Auto Katowice i dostałem taką bardzo dziwną odpowiedź że nie są w stanie udzielić mi odpowiedzi czy akcja serwisowa obejmuje moje auto po wymianie pompy/sterownika oraz oprogramowania nawet jeżeli przyślę im te wszystkie dane. Powiedzieli mi że pierwsza część akcji serwisowej polega na sprawdzeniu jaka wersja oprogramowania jest zainstalowana w aucie i czy podlega akcji serwisowej. Oznacza to że PRODUCENT NIE MA POJĘCIA O TYM CO ZAINSTALOWAŁ W FABRYCE co jest po prostu SZOKUJĄCE i nadaje się do zgłoszenia odpowiednim służbom. Możliwe jest też że serwis ściemnia czyli krótko mówiąc KŁAMIE w tej sprawie bo nie chce im się tyłka ruszyć.


                        O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                        Komentarz


                        • #37
                          akurat ja dzwoniłem do ASO Wieliczka i o żadnej akcji serwisowej
                          Zamieszczone przez voltar Zobacz wpis
                          Aktualizacja sterownika ASP/ESP ... myślę że chodzi o ABS/ESP
                          itd nie wiedzą...
                          Dawid
                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                          Komentarz


                          • #38
                            Czyli typowe burdello w VW group ...


                            O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                            Komentarz


                            • #39
                              Pisałem o tym do SAP. Odpisali, że sam system pozwalający sprawdzić akcje serwisowe nie działał prawidłowo, został wyłączony i .... uwaga - sam jest objęty akcją serwisową
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • #40
                                Dobre Jak by to był FIAT czy inna Alfa to by każdy zwalał na włoski bałagan ale to w końcu Niemcy

                                Komentarz


                                • #41
                                  Akcja jak widać aktualna. Wizyta umówiona na wtorek.

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Witam , panowie z tego co widziałem na grupie FB to akcja faktycznie jest. Ktoś już coś?

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez dj_adik Zobacz wpis
                                      Akcja jak widać aktualna. Wizyta umówiona na wtorek.
                                      I jak. Która akcja byla u Ciebie?
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis

                                        I jak. Która akcja byla u Ciebie?
                                        Już po, akcja 45F4 - akt. sterownika ABS/ESP. ASO dodało wpis do książki serwisowej. Godzina czekania.

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          W komunikacie przesłanym do UOKiK Audi informuje, że istnieje ryzyko wypadku na skutek awarii układu stabilizacji jazdy. Przyczyną awarii może być przerwa w przepływie prądu w podzespołach sterownika układu ABS/ESC (niewystarczające połączenie z masą). Producent twierdzi, że przerwę może spowodować termomechaniczne przeciążenie. Ten sam kłopot występuje także w innych modelach grupy VW, czyli Volkswagenach oraz Skodach.
                                          666 4U

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            A strona z akcjami dalej nieczynna. Dziwne. Tyle czasu. Czy faktycznie dotyczy to dużo większej ilości samochodów i chcą coś ukryć? Raczej mało spotykane żeby przez tyle czasu nie naprawili strony - ponad 3 tygodnie.
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Ja po otrzymaniu pisma umówiłem się dopiero na 14.08 z tym że powiedziano mi że potrwa to 2h.

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Jest druga opcja, Wezwijmy na cos z hamulcami, bo kazdy sie przestraszy i przyjedzie, a przy okazji wgramy mu eco-soft, na co normalnie nikt by nie przyjechal
                                                Spritmonitor.de

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                                                  Wezwijmy na cos z hamulcami, bo kazdy sie przestraszy i przyjedzie, a przy okazji wgramy mu eco-soft
                                                  eeee raczej nie bo by się tyczyło tylko disli,a jak widać bardziej łapią się na to benzyniaki
                                                  Dawid
                                                  czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    A może i z benzyną jest to samo tylko nie wyszło i chcą po cichu zalatwic.
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X