Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O4

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ruwado
    odpowiedział(a)
    Właśnie to miałem na myśli.

    Zostaw komentarz:


  • shok
    odpowiedział(a)
    No ten 1.5 coś kapryśny jest. Na forach VW ludzie załamują ręce. Aktualizacja oprogramowania ponoć dała tyle, że auto po puszczeniu gazu na niskich biegach zamiast zwalniać to przyśpiesza. A spalanie średnie sporo wzrosło.
    Ale ja mam tylko 1.9 AXR i nie powinienem się wypowiadać o nowszych modelach Skody. Dlatego tylko wspominam co wyczytałem o tym 1.5 Tsi.

    Zostaw komentarz:


  • ruwado
    odpowiedział(a)
    Ten 1.5. Od początku były z nim jakieś szopki. A w wyższych wersjach wyposażenia nie widać 1.0. Kosiarka, ale kłopotów z nim nie było.

    Zostaw komentarz:


  • OrsonTSI
    odpowiedział(a)

    Zostaw komentarz:


  • OrsonTSI
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
    Czyli wychodzi, że będzie to bez kierownicy multi i podłokietnika. Więc patrząc na to co mam i się przyzwyczaiłem - trzeba wyłożyć grubszą kasę na ambition. A to sporo, odliczając mocniejszy, ale jak na razie nieświadomy silnik.
    jaki silnik?

    Zostaw komentarz:


  • ruwado
    odpowiedział(a)
    Czyli wychodzi, że będzie to bez kierownicy multi i podłokietnika. Więc patrząc na to co mam i się przyzwyczaiłem - trzeba wyłożyć grubszą kasę na ambition. A to sporo, odliczając mocniejszy, ale jak na razie nieświadomy silnik.

    Zostaw komentarz:


  • OrsonTSI
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
    Może on mówił o wersji, którą jeździł.
    na zdjeciu które dodałem wyżej są zegary i jest to wersja Active

    Zostaw komentarz:


  • ruwado
    odpowiedział(a)
    Może on mówił o wersji, którą jeździł.

    Zostaw komentarz:


  • prezes870
    odpowiedział(a)
    W wersji activ można, nawet analogowe są w instrukcji obsługi

    Zostaw komentarz:


  • ruwado
    odpowiedział(a)
    Po czesku - test O IV.




    Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale nie będzie można zamówić analogowych zegarów w żadnej wersji, a chyba można będzie zamówić za dopłatą trzyramienną kierownicę. Ale pewien niej jestem.

    Zostaw komentarz:


  • OrsonTSI
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TomaszW Zobacz wpis

    Nie ma co podwyżka o 83,7% a zniżka o 24,9%. Co do Audi i Mercedesa to wręcz zatrważający spadek ceny.
    w przypadku Smarta to wina wprowadzenia do oferty tylko elektryków

    Zostaw komentarz:


  • TomaszW
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez klarus Zobacz wpis

    Odwoływałem się do tych samych danych co kolega OrsonTSI we wcześniejszym poście...

    Coraz droższe nowe samochody w Polsce - w czołówce marki z jednego kraju
    Nie ma co podwyżka o 83,7% a zniżka o 24,9%. Co do Audi i Mercedesa to wręcz zatrważający spadek ceny.

    Zostaw komentarz:


  • klarus
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TomaszW Zobacz wpis

    Ja wiem czy spadły. Raczej nie bo promocji żadnych na nie nie ma o rabatach to raczej tylko w cztery oczy.
    Odwoływałem się do tych samych danych co kolega OrsonTSI we wcześniejszym poście...

    Coraz droższe nowe samochody w Polsce - w czołówce marki z jednego kraju

    Zostaw komentarz:


  • TomaszW
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez klarus Zobacz wpis

    Za to ceny np. Land Rovera, Mercedesa, Lexusa, Audi, Jeepa, Mitsubishi, Volvo, spadły...
    Ja wiem czy spadły. Raczej nie bo promocji żadnych na nie nie ma o rabatach to raczej tylko w cztery oczy.

    Zostaw komentarz:


  • OrsonTSI
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez klarus Zobacz wpis

    Za to ceny np. Land Rovera, Mercedesa, Lexusa, Audi, Jeepa, Mitsubishi, Volvo, spadły...
    Bo się przestały sprzedawać

    Zostaw komentarz:


  • klarus
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez OrsonTSI Zobacz wpis
    Poniżej zestawienie 10 marek, w których średnia cena sprzedaży najbardziej WZROSŁA:

    1. smart +83,7%
    2. DS +50,4%
    3. Citroen +19,2%
    4. Peugeot +16,9%
    5. Suzuki +13,3%
    6. Toyota +13,1%
    7. Dacia +12,9%
    8. Infiniti +12,8%
    9. Skoda +10,4%
    10. Opel +10,4%
    Za to ceny np. Land Rovera, Mercedesa, Lexusa, Audi, Jeepa, Mitsubishi, Volvo, spadły...

    Zostaw komentarz:


  • OrsonTSI
    odpowiedział(a)
    Poniżej zestawienie 10 marek, w których średnia cena sprzedaży najbardziej WZROSŁA:

    1. smart +83,7%
    2. DS +50,4%
    3. Citroen +19,2%
    4. Peugeot +16,9%
    5. Suzuki +13,3%
    6. Toyota +13,1%
    7. Dacia +12,9%
    8. Infiniti +12,8%
    9. Skoda +10,4%
    10. Opel +10,4%

    Zostaw komentarz:


  • OrsonTSI
    odpowiedział(a)
    Video teases all-new ŠKODA OCTAVIA RS iV on Vimeo

    Zostaw komentarz:


  • OrsonTSI
    odpowiedział(a)
    Octavia i Golf z najniższą utratą wartości w segmencie | www.samar.pl

    Zostaw komentarz:


  • ruwado
    odpowiedział(a)
    Nawet jak coś zmienili w tym silniku na potrzeby O4, to też to wyjdzie po jakimś czasie. Czy poprawili, czy s.... li

    Zostaw komentarz:


  • kalisz2
    odpowiedział(a)
    Nie no rozumiem ale czytając artykuły i fora nt tych silników to wątpliwości się pojawiaja a póki co to można zapomnieć nawet o jeździe próbnej bo pierwsze egzemplarze będą dopiero w marcu, no chyba że wycieczka do Czech i tam wypróbować. Problem jest też taki ze awaria nie zawsze występuje odrazu tylko po pokonaniu kilku tysięcy km. Chyba nikt z nas nie kupuje nowego auta po to by się przekonać czy jest sprawny czy nie.

    Zostaw komentarz:


  • ruwado
    odpowiedział(a)
    Dopóki nie pojeździsz, to nic nie będzie wiadomo. Na razie wróżenie z fusów po kawie rozpuszczalnej...

    Zostaw komentarz:


  • kalisz2
    odpowiedział(a)
    Jestem tutaj nowy dlatego serdecznie wszystkich witam,
    Interesuje się nowa octavia 4 1.5 tsi 150KM i mam pytanie czy ktoś z was wie może czy producent poczynił jakiekolwiek zmiany w silniku aby wyeliminować efekt kangura o którym tak głośno jeżeli chodzi o ten silnik?

    Zostaw komentarz:


  • OrsonTSI
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
    Tylko podstawowa wersja nie ma np. multi kierownicy i podłokietnika z przodu. Ja bym nie chciał tego nie mieć, bo w O III mam. Czyli muszę kupić sporo droższą o 12.000 zł wersję wyposażenia i silnikową.

    Chyba, że będzie więcej pakietów do dokupienia.

    Takie mają być wersje silnikowe plus 3 wersje dla RS
    Załączone pliki

    Zostaw komentarz:


  • OrsonTSI
    odpowiedział(a)
    RS iV przyłapany na testach
    This Is It: 2020 Skoda Octavia RS iV PHEV Uncovered Ahead Of Geneva | Carscoops
    Ostatnio edytowany przez OrsonTSI; 15094.

    Zostaw komentarz:

POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X