Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O4

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Kombi w tym kamuflażu to wygląda jakby miało wylew i zawał jednocześnie.
    Ale liftback wygląda bardzo grzecznie w wersji cywilnej.
    Ciekawe o ile wzrośnie cena? 10%?
    Rafał

    Komentarz


    • #77
      Wystartują pewnie na pułapie nieco powyżej 80tysi, żeby na wstępie zachęcić klientele.
      Jednak patrząc na różnicę cenową pomiędzy OIII, kiedy wchodziła do sprzedaży, a cenę dzisiejszą: 59500zł vs 78350zł, to jestem ciekaw, ile O4 będzie kosztowała za te 2-3 lata.
      Będzie się pewnie zbliżała do magicznej kwoty 99tys.

      Komentarz


      • #78
        Ale wyposażenie i silniki poszły też w górę . Wycofali 1.2 tsi i weszło w standardzie 1.0 tsi . Jak patrzyłem w porównaniu z moja z 2017 to cena wzrosła o jakieś 4 tys

        Komentarz


        • #79
          OII 1,4 TSI Elegance

          KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

          Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

          Komentarz


          • #80
            1.0 TSI ha ha ha . Kiedy niemcy wezna przhklad z Japończyków jak się robi silniki

            Komentarz


            • #81
              Jakie robią?

              Komentarz


              • #82
                Nie robią kosiarek. Np Mazds 3 silnik 2.0 octavia 1.0 haha. 1.0 jest dobry to Citigo a nie do takiego dużego auta jak Octavia.

                Komentarz


                • #83
                  Przecież w octavii też masz 2.0 190ps . Nie musisz brać 1.0 mazda nie ma 1.0 i dlatego cena startowa jest jaka jest . Ktoś potrzebuje większego auta do np Warszawy żeby dzieci do szkoły wozić i co kupi 2.0 żeby paliło xx litrow w mieście? Jak ktos chce w trasę to idzie bierze 2.0 . Wybór musi być

                  Komentarz


                  • #84
                    Do miasta nie kupujesz Octavia tylko citigo i tam 1.0 jest Ok

                    Komentarz


                    • #85
                      Jeżeli jeździsz sam to ok ale z 3 dziećmi?

                      Komentarz


                      • #86
                        Ech... Gdzie te czasy jak ludzie maluchem jechali w czwórkę do Chorwacji i nie narzekali?
                        A teraz trzeba mieć jeden samochód do miasta, jeden na wakacje, jeden do zabawy i najlepiej jeszcze jeden... Tak profilaktycznie.
                        Widać dobrobyt w kraju.

                        Komentarz


                        • #87
                          Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
                          Jeżeli jeździsz sam to ok ale z 3 dziećmi?
                          W dupach się poprzewracało i tyle
                          Zamieszczone przez Chris11 Zobacz wpis
                          Ech... Gdzie te czasy jak ludzie maluchem jechali w czwórkę do Chorwacji i nie narzekali?
                          A teraz trzeba mieć jeden samochód do miasta, jeden na wakacje, jeden do zabawy i najlepiej jeszcze jeden... Tak profilaktycznie.
                          Widać dobrobyt w kraju.
                          Dokładnie

                          Komentarz


                          • #88
                            Zamieszczone przez Dave Zobacz wpis

                            W dupach się poprzewracało i tyle


                            Dokładnie
                            Coś w tym jest.

                            Ale czasy też debilne:
                            - silniki malutkie coraz bardzie wyżyłowane
                            - mania elektryków za horendalne pieniądze, a zasięg ledwo koło domu.

                            A ludzie faktycznie .... Pamiętam podróże z rodzicami makuchem nad morze, w góry z centralnel Polski. To zawsze była wyprawa. Nie mówiąc o tych co jeździli do Jugosławii, Bułgarii, Turcji....

                            Teraz ludziska wymagające i wygodne.

                            Co nie zmienia faktu, że zmuszają nas do debilnych wydatków na ekologię, ktore nic nie dają.
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • #89
                              Nadal możecie jeździć maluchem nikt nie zabrania ;p

                              Komentarz


                              • #90
                                jak już jesteśmy w temacie maluchów, widzieliście cennik Citigo iV, ciekaw jestem jak ustalą cenę na O4 iV i czy zadziała dopłata 36k ? ( elektryki do 125k )
                                OII 1,4 TSI Elegance

                                KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                Komentarz


                                • #91
                                  Zamieszczone przez OrsonTSI Zobacz wpis
                                  jak już jesteśmy w temacie maluchów, widzieliście cennik Citigo iV,
                                  no...
                                  Elektryk Citigo - Octavia Club Polska
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    New 2020 Skoda Octavia Is More Affordable Audi A4 Than Golf Sedan | Carscoops

                                    Škoda Octavia 4 (2020) oficiálně. Design, interiér, výbava, technická data | auto.cz

                                    tylko ta kierownica......
                                    OII 1,4 TSI Elegance

                                    KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                    Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Obejrzałem prezentację oraz zdjęcia w internetach.
                                      Podoba mi się, muszę przyznać że trafia w mój gust.

                                      Teraz tylko czekać na oficjalną ofertę no i cennik
                                      Podejrzewam, że w porównaniu z O3FL będzie o jakieś 10-12% droższa.
                                      Rafał

                                      Komentarz


                                      • #94


                                        Filmik

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          Dla mnie wielkie rozczarowanie, po trzech Octaviach chyba w końcu będzie spełnione życzenie mojej żony i przy następnej zamianie będzie Superb. Jeszcze tli się trochę nadzieji że RS będzie lepiej wyglądać.

                                          Ten przód to jakieś takie skrzyżowanie Audi A5 z Kia Ceed, tył zaś skopiowany z Volvo. W środku ten paskudny doklejony na środku wyświetlacz, za to fajnie wyglądają te fotele z masażem.

                                          ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                          mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            No to trzeba kupić skarbonkę i odkładać drobniaki
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              skończy się problem z podłączeniem wideorejestratora?
                                              Załączone pliki
                                              OII 1,4 TSI Elegance

                                              KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                              Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Trafi cesje leasingu zrobić

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Jeszcze jeden plus dla brzydala



                                                  Wiemy zatem, że Octavia numer 4 jest autem innym stylistycznie i przestronniejszym, a po pierwszych jazdach możemy powiedzieć też, że jest dużo lepiej wyciszona od poprzednika. Nawet w egzemplarzach z dwulitrową jednostką wysokoprężną, w kabinie było cicho i przyjemnie, a jedyną uciążliwością był hałas toczących się opon po równych, choć mocno zmiennych, włoskich asfaltach. Oczywiście w kwestii wyciszenia kabiny musimy wziąć poprawkę na to, że do sekretnych jazd podstawiono auta w najwyższej konfiguracji, jednak nawet w tych tańszych też powinniśmy odczuć znaczącą poprawę.

                                                  Czytaj więcej na Oto Skoda Octavia 2020. Uwaga! Całkiem nowa, a nie zmodernizowana! - Motoryzacja w INTERIA.PL
                                                  ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                                  mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                                  Komentarz


                                                  • Pierwsze wrażenia po premierze OIV tyćkę mieszane.....na pierwszy rzut oka tył octavi trąca mi trochę toyotą ale to było jakby pierwsze wrażenie późnej po obejrzeniu filmików na YouTube całokształt, bryła zaczynała do mnie przemawiać Ciekawi mnie wersja ambition i zdjęcia z manualną skrzynią biegów oraz analogowymi zegarami (bo cyfrowe mnie osobiście się nie podobają). Z informacji dziennikarskich wynika, że nowa octavia lepiej się prowadzi, jest lepiej wyciszona, przestronniejsza jest po prostu LEPSZA Jestem ciekaw pierwszych opinii kolegów z forum
                                                    nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                                    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X