Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O4

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak z każdą nowością... trzeba się przyzwyczaić. Pamietam że długo nie podobała mi się Vectra C czy Octavia 3 FL. A teraz po latach podobają mi się coraz bardziej

    Komentarz


    • No i poniekąd przyznali się, że wycięcie w tapicerce sł. B pod pas jest niefortunne, bo w IV jest gigantyczne. :-) Teraz to już nie będzie się piłowało.

      Komentarz


      • Do czasu jak nie bedzie realnych ulg dla posiadaczy aut bezemisyjnych to jest to jedynie bajer.

        Doplata... no fajnie ale czy obowiazuje jak ktos bierze kredyt/leasing/najem na takie auto ?? Z tego co byla mowa to tylko przy gotowce.

        Style 1.0 kosztowal ponizej 50tys, a wiec 30tys roznicy (prawie drugie Citigo). Prad za darmo nie jest, wiec przeliczanie co tansze nie ma tu zadnego sensu biorac pod uwage nasze hybrydy 1.0MPI LPG z takim elektrykiem.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • Jestem ciekawy, jak by się ludzie masowo rzucili po te ebateryjki - na ile dopłat by starczyło
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • Zamieszczone przez OrsonTSI Zobacz wpis
            skończy się problem z podłączeniem wideorejestratora?
            lepiej było zrobić wbudowany
            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

            Komentarz


            • Podoba mi się. Może tył w kombi trochę mało ciekawy. Przód i linia boczna na plus.
              I wreszcie będzie można zamówić fotele ergonomiczne. Ten tablet w żadnym aucie mi się nie podoba. Tak czy owak cenę zapewne walną wysoką i to jeszcze będzie pod hasłem, że to prawie 508 czy Arteon a jednak o ile taniej :-) Może podstawowa wersja 1.0 będzie jeszcze jakoś przystępna ale sensowne czyli 2.0 z jakimś środkowym poziomem wyposażenia 120 tys jak nic...
              Pozdrawiam
              perfex

              Octavia HTP

              Komentarz


              • Niestety ceny pójdą mocno w góre, raz że nowy model, nowe technologie i bajery, lepsze wyposażenie a dwa że od przyszłego roku drastycznie rosną kary za emisję CO2 i każde auto przekraczające limit 95g CO2/km będzie karane 94 euro za każdy gram powyżej limitu... 1.5 TSI w manualu ma 120 -152g. Stawiam na 100-105 tysiecy za 1.5 TSI w manualu, 115-120 tysiecy na 2.0 TSI. Mówie o cenach katalogowych za Style.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez paryzanin Zobacz wpis
                  Niestety ceny pójdą mocno w góre, raz że nowy model, nowe technologie i bajery, lepsze wyposażenie a dwa że od przyszłego roku drastycznie rosną kary za emisję CO2 i każde auto przekraczające limit 95g CO2/km będzie karane 94 euro za każdy gram powyżej limitu... 1.5 TSI w manualu ma 120 -152g. Stawiam na 100-105 tysiecy za 1.5 TSI w manualu, 115-120 tysiecy na 2.0 TSI. Mówie o cenach katalogowych za Style.

                  Jeśli jednak normy zostaną przekroczone, trzeba będzie płacić karę za każdy zarejestrowany samochód. 5 euro za pierwszy gram ponad limit, 15 za drugi, 25 za trzeci i 95 za każdy kolejny.

                  EU naszymi "kieszeniami" próbuje ratować świat.... lub może bardziej swój budżet.....


                  w CZ jest juz na stronie: Octavia Combi | Škoda Auto a.s.
                  OII 1,4 TSI Elegance

                  KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                  Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                  Komentarz


                  • Wszystkie będą poniżej limitu, nowe oprogramowanie, egr, dpf, adblu, srylion katalizatorów i cholera wie co jeszcze wymyślą
                    Zamieszczone przez OrsonTSI Zobacz wpis
                    EU naszymi "kieszeniami" próbuje ratować świat.... lub może bardziej swój budżet.....
                    o to to to , po co się martwić jak ludzie i tak zapłacą.
                    To jak z ceną paliwa, będzie po 6 zł i co to zmieni? i tak zapłacimy.
                    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                    Komentarz


                    • Jak ogladalem reklame w TV z panem Zietarskim i wychwalaniem hybryd ponad niebiosa, krzywilem sie i uznalem, ze sie chlop sprzedal. Teraz patrzac, to byl wlasciwy kierunek, bo jedynie hybryda moze spelniac wysrubowane normy UE. Dlatego kazda O4 z DSG bedzie mild hybrid, zeby zlapac norme...

                      Komentarz


                      • można już dopasować kolor do nowych felg

                        New Škoda Octavia
                        OII 1,4 TSI Elegance

                        KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                        Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                        Komentarz


                        • kurczę... nie podoba mi sIę ten przód....to zaokrągklenie maski schodzące tak nisko, wielki grill... nie podchodzi mi. No i ten tablet to regulacji klimy.. bez fizycznych przycisków. Natomiast linia auta z boku oraz tył dla mnie jest OK.
                          Garret

                          -----------
                          Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

                          Komentarz


                          • Trochę jak audi a5

                            Komentarz


                            • chyba TT
                              Załączone pliki
                              OII 1,4 TSI Elegance

                              KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                              Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                              Komentarz


                              • Wiecie może kiedy ukażą się cenniki O4 i od kiedy będą egzemplarze do obejrzenia i ew.zakupu ?

                                Komentarz


                                • U nas to pewnie na wiosnę.

                                  Komentarz


                                  • Jak dla mnie to nowa Octavia jest meeega. Na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjeciach. Na zdjeciach wydaje się też mniejsza
                                    Ale jakby ktoś chciał juz zamawiać to polecam sie wstrzymać jeszcze bo jest jeszcze kilka mankamentów jakie nie zostały wyprowadzone


                                    Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
                                    Trochę jak audi a5
                                    No co się dziwić, jak stylista odpowiedzialny za lampy zewnętrzne był wcześniej w Audi

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Zaskar Zobacz wpis
                                      Ale jakby ktoś chciał juz zamawiać to polecam sie wstrzymać jeszcze
                                      Do 1. kwietnia to jeszcze trochę zostało.

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Zaskar Zobacz wpis
                                        Ale jakby ktoś chciał juz zamawiać to polecam sie wstrzymać jeszcze bo jest jeszcze kilka mankamentów jakie nie zostały wyprowadzone
                                        A co tam mają niedopracowane?

                                        Komentarz


                                        • Skoda + Rekin = octavia?
                                          Załączone pliki

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Marek__82 Zobacz wpis

                                            A co tam mają niedopracowane?
                                            No może to nie jest temat o którym publicznie mozna mi mówić ale przy już tak
                                            Generalnie pierdoły które z czasem mogą denerwować nabywcę

                                            Zamieszczone przez Chris11 Zobacz wpis

                                            Do 1. kwietnia to jeszcze trochę zostało.
                                            A no w sumie racja, bo start produkcji przestawili prawie o 10 tygodni... bo już powinna ruszyć seryjna produkcja 3 tygodnie temu ale i tak pierwsze modele nie będą idealne

                                            Komentarz


                                            • Ale pracują nad tym, czy tak jak ze słynnym słupkiem pójdzie do ludzi? Chociaż tyle napisz Zaskar
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Garret Zobacz wpis
                                                kurczę... nie podoba mi sIę ten przód....to zaokrągklenie maski schodzące tak nisko, wielki grill... nie podchodzi mi. No i ten tablet to regulacji klimy.. bez fizycznych przycisków. Natomiast linia auta z boku oraz tył dla mnie jest OK.
                                                są przyciski do regulacji temperatury pod "tabletem"
                                                Załączone pliki
                                                OII 1,4 TSI Elegance

                                                KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                                Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                                  Ale pracują nad tym, czy tak jak ze słynnym słupkiem pójdzie do ludzi? Chociaż tyle napisz Zaskar
                                                  Nie no jasne, ze pracują. Jeden z dostawców co tydzień z Indii z nowymi prototypami przyjeżdżą aby to wyprowadzić i nie będzie to pozostawione tak sobie. Dlatego też start produkcji się opóźnił.

                                                  Komentarz


                                                  • Ok. To zaczynam zbierać dukaty

                                                    A mnie sie podoba. Fakt, to zaokrąglenie maski z przodu/ten garbik na początku trochę mi nie podchodził. Ale im dłużej patrzę zaczyna mi to "nieprzeszkadzać". Ogólnie autko bardzo ładne. Co do tabletów.... Taka teraz moda. Jak ten dla kogoś jest duży, to ja np. teraz na targach w Nadarzynie siedziałem w Corolli kombi. Tam to jest ekran tak wysunięty do góry, ponad linię deski rozdzielczej, że normalnie zasłania część szyby na środku, na dole.

                                                    Fajnie natomiast w O 4 rozwiązali regulację głośności tableta. Pod nim jest listwa, po której przesuwamy palcem od lewej do prawej i odwrotnie. Przynajmniej nie trzeba stukać palcem w jakiś virtual dinks na ekranie.

                                                    Jedyne, co najdłużej mi nie podchodzi - to kierownica. Dziwna jakaś.
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X