Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O4

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Zaskar Zobacz wpis
    ale i tak pierwsze modele nie będą idealne
    Zdradzę głęboko skrywaną tajemnicę, iż.... ostatnie też nie będą.

    Komentarz


    • Przód tak ze skosa to jakby tego grila podzielił na pół i zrobił nerkę z tego to mógłby od BMW być, tył jakoś mi volvem zalatuje..... Tylko ja tak mam?
      Ale ogólnie w porównaniu do O3 to stylistyczna rewolucja z każdej strony. Jak na Vaga to dla mnie szok
      Podoba toto mnie się.
      Ostatnio edytowany przez Alonzo_; 7050.

      Komentarz


      • Linia boczna zwłaszcza z tyłu też Volvo.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Zaskar Zobacz wpis

          Nie no jasne, ze pracują. Jeden z dostawców co tydzień z Indii z nowymi prototypami przyjeżdżą aby to wyprowadzić i nie będzie to pozostawione tak sobie. Dlatego też start produkcji się opóźnił.
          To widzę, że bardzo stawiają na "jakość" - jeśli mają indyjskich dostawców ...

          Komentarz


          • Zamieszczone przez OrsonTSI Zobacz wpis

            są przyciski do regulacji temperatury pod "tabletem"
            sorki, ale ja widze tylko regulację u dołu tabletu, na ekranie, patrz filmik :

            od 4:20
            Garret

            -----------
            Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

            Komentarz


            • No właśnie ten filmik oglądałem. Po czym Pertyn suwa palec od 4:56? Chyba na dole jest coś... tam gdzie jest zagięty róg tabletu z włącznikiem/wyłącznikiem. Pisałem listwa - mając właśnie to na myśli, że nie na pionowym ekranie, tylko jak gdyby na poziomej półce pod tabletem. na pewno co by to nie nie było - będzie wygodniejsze, jak jakiś przycisk, czy suwak na pionowym szkle.

              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Marek__82 Zobacz wpis

                To widzę, że bardzo stawiają na "jakość" - jeśli mają indyjskich dostawców ...
                A to coś w tym złego? Jakoś w spodniach z Bangladeszu chodzisz i dramatu nie ma... Jeśli części będą ok, to jakie ma znaczenie, skąd pochodzą?

                Komentarz


                • Teraz wszystko Indie, Chiny.... Tylko znaczek europejski.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Chris11 Zobacz wpis

                    Jakoś w spodniach z Bangladeszu chodzisz i dramatu nie ma...
                    W spodniach chodzisz rok, a samochodem niektórzy jeżdżą 15 lat.
                    Nie wspominam, że spodnie i samochód to dwa różne bieguny.

                    Zauważasz różnice?

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                      Teraz wszystko Indie, Chiny.... Tylko znaczek europejski.
                      Wiekszosc dostawcow to Czechy, Polska, Slowacja. Niestety cena tu gra role. A jakosc.... no dostwca z indii czy Chin to wymagania jakościowe ma te same co inni dostawcy, te same testy musi przejsc. Jest specyfikacja na poczatku projektu robiona, te same wymagania co VW i dostawca ma spelnic jakosc.... nie ma litosci

                      Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Marek__82 Zobacz wpis

                        W spodniach chodzisz rok, a samochodem niektórzy jeżdżą 15 lat.
                        Nie wspominam, że spodnie i samochód to dwa różne bieguny.

                        Zauważasz różnice?
                        W cywilizowanych krajach ludzie potrafią jeździć jednym samochodem krócej niż chodzić w jednych spodniach.
                        My żyjemy w kraju trzeciego świata z mentalnością na poziomie średniowiecza, gdzie w XXI wieku zakup nowego samochodu to nadal wydarzenie porównywalne z wejściem na K2. A dzień odbioru auta to święto rodzinne, które z nieukrywaną dumą trzeba obwieścić całemu światu.

                        Samochody już dawno przestały znacząco różnić się wytrzymałością od innych urządzeń jak telefon, pralka, czy właśnie spodnie, więc nie - nie zauważam różnicy.
                        To, że stać Ciebie na wymianę spodni co rok, a samochodu nie to nie wina producenta samochodu... Oni chcą zarabiać (utrzymując przy tym dziesiątki tysięcy ludzi, którzy pracują w fabrykach samochodów i kolejne dziesiątki, jak nie setki tysięcy pracowników firm poddostawczych), więc muszą produkować coś, czego nie będziesz chciał trzymać przez 15 lat.

                        Komentarz


                        • Jak samochody nowe będą kosztować tyle co nowe spodnie wtedy się z Tobą zgodzę w tym wywodzie....
                          Nawet tyle co 10....co tam - tyle co 100 par spodni.
                          Na razie z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością obstawiam że jesteś w zdecydowanej mniejszości a to co napisałeś wyżej rozbawiło na bank nie tylko mnie

                          Komentarz


                          • No niestety ale taka prawda , w innych krajach UE zarabia się nie 3 tyś zł A 3 tyś euro co za tym idzie przez rok pracy kupujesz sobie nowego superba na wypasie A w pl ? Za rok pracy 10 letnia octavia z kreconym licznikiem . Więc wnioski same się nasuwają

                            Komentarz


                            • prezes870 wnioski to się nasuwają takie że pojechałeś trochę po bandzie z tymi cyferkami. Ale skoro taka manipulacja pozwala lepiej ponarzekać to spoko.
                              Ze skrajności w skrajność widzę ;-)
                              Ale żeby nie było że OT - mówicie że ile ta O4 będzie kosztować? Że co najmniej 100 trzeba będzie za to dać w jakiejś cokolwiek mającej wersji? Takie spekulacje gdzieś mi chyba przemknęły....
                              Przyznam, ze wyleciałem trochę z obiegu - w sensie ile nowe auta u nas kosztują. Podobno coraz więcej.
                              Ostatnio edytowany przez Alonzo_; 7050.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Alonzo_ Zobacz wpis
                                Jak samochody nowe będą kosztować tyle co nowe spodnie wtedy się z Tobą zgodzę w tym wywodzie....
                                Nawet tyle co 10....co tam - tyle co 100 par spodni.
                                Na razie z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością obstawiam że jesteś w zdecydowanej mniejszości a to co napisałeś wyżej rozbawiło na bank nie tylko mnie
                                A co w tym było zabawnego? Wejdź na stronę konfiguratora niemieckiego VW, zobacz, jakie są ceny samochodów i dowiedz się, ile zarabiają Niemcy.
                                Dodatkowo policz wszelkiego rodzaju upusty grup zawodowych, czy leasingi w normalnych cenach dla osób fizycznych i przekonasz się, że w normalnym kraju posiadanie nowego samochodu nie jest niczym wyjątkowym.

                                O4 będzie się zaczynała minimum na poziomie 75tys. zł, chociaż to optymistyczny wariant, bo od stycznia VW już zapowiedział podwyżki cen o ok. 10%.
                                Weźmiesz średnie wyposażenie z silnikiem 1.5TSI, kolorem i pakietem amazing (czy jak go tam nazwą) i już będzie niebezpiecznie blisko 90tys. zł.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Chris11 Zobacz wpis

                                  A co w tym było zabawnego? Wejdź na stronę konfiguratora niemieckiego VW, zobacz, jakie są ceny samochodów i dowiedz się, ile zarabiają Niemcy.
                                  Dodatkowo policz wszelkiego rodzaju upusty grup zawodowych, czy leasingi w normalnych cenach dla osób fizycznych i przekonasz się, że w normalnym kraju posiadanie nowego samochodu nie jest niczym wyjątkowym.

                                  O4 będzie się zaczynała minimum na poziomie 75tys. zł, chociaż to optymistyczny wariant, bo od stycznia VW już zapowiedział podwyżki cen o ok. 10%.
                                  Weźmiesz średnie wyposażenie z silnikiem 1.5TSI, kolorem i pakietem amazing (czy jak go tam nazwą) i już będzie niebezpiecznie blisko 90tys. zł.

                                  blisko 91k to kosztuje SCALA Style 1,5 TSI , kolorem i pakietem COMFORT
                                  OII 1,4 TSI Elegance

                                  KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                  Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                  Komentarz


                                  • W sumie fakt... Jak teraz na szybko spojrzałem w konfigurator to różnica pomiędzy Scalą a OIII to 10tys. zł, więc jeśli faktycznie od stycznia będą podwyżki to Scala może bazowo kosztować już ponad 70tys. zł, czyli OIV będzie ponad 80tys. zł.
                                    Ale to wszystko gdybanie... W każdym razie - tanio nie będzie, więc nowe auta jeszcze dłuuugi czas pozostaną poza zasięgiem statystycznego Kowalskiego.
                                    Inna sprawa, czy trochę blachy, cztery koła, silnik i kupa plastiku są warte tych 100tys. zł.

                                    Komentarz


                                    • Produkcja ich jest naprawdę bardzo tania ale podatek i akcyza to 1/4 ceny do tego bardzo duży popyt bo za octavia się czeka 2 miesiące więc dadzą cena do góry bo i tak ten co chce to kupi . Zresztą octavia będzie miała teleskopy pod maską co musi podnieść cenę

                                      Komentarz


                                      • cena O4 w podstawie raczej będzie zaczynać się od 88/87tys.zł
                                        Dawid
                                        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                          cena O4 w podstawie raczej będzie zaczynać się od 88/87tys.zł
                                          Też mi się tak wydaje.

                                          Komentarz


                                          • Zobaczcie jaka różnica przez tyle lat i zmiany wartości pieniądza. W 2000r ojciec kupował Felicie z salonu i siedziałem w O1 L&K i kosztowała w granicach 80/90 tyś zł

                                            Komentarz


                                            • "Tyle lat"? Nie trzeba tak daleko szukać.
                                              Przypomnę, że jak wchodziła OIII to kosztowała 59500zł. Teraz na dzień dobry jest 78350zł. Blisko 19tys. więcej w niecałe 7lat.
                                              Superb na wejściu 79900zł, dzisiaj 100200zł. Ponad 20tys. zł.

                                              I jak wspomniałem wcześniej - od stycznia jeszcze drożej.

                                              Komentarz


                                              • Tylko pytanie 80 tyś zł za co? Za 1.0 tsi? Śmiech na sali, nikt mnie nie przekona że do tych aut typu Octavia czy superb starcza 3 cylindry. Wiem że teraz są takie czasy itd. ale to się w miarę nadaje do max fabi a nie całej reszty

                                                Komentarz


                                                • Ee tam... Do toczenia się po mieście, a nawet po naszych krajówkach to 1.0 wystarczy. Co nie zmienia faktu, że to śmieszna pojemność.
                                                  1.0 i 4 cylindry to ma mój Mini z 1987 roku.

                                                  Komentarz


                                                  • W Fiescie ST 3 cylindry robią mega robotę.
                                                    Nie ma co generaliziwać że 3 cylindry wujowe a 4 zajebiste.
                                                    Powered by R-Performance

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X