Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O4

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Poniżej zestawienie 10 marek, w których średnia cena sprzedaży najbardziej WZROSŁA:

    1. smart +83,7%
    2. DS +50,4%
    3. Citroen +19,2%
    4. Peugeot +16,9%
    5. Suzuki +13,3%
    6. Toyota +13,1%
    7. Dacia +12,9%
    8. Infiniti +12,8%
    9. Skoda +10,4%
    10. Opel +10,4%
    OII 1,4 TSI Elegance

    KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

    Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

    Komentarz


    • Zamieszczone przez OrsonTSI Zobacz wpis
      Poniżej zestawienie 10 marek, w których średnia cena sprzedaży najbardziej WZROSŁA:

      1. smart +83,7%
      2. DS +50,4%
      3. Citroen +19,2%
      4. Peugeot +16,9%
      5. Suzuki +13,3%
      6. Toyota +13,1%
      7. Dacia +12,9%
      8. Infiniti +12,8%
      9. Skoda +10,4%
      10. Opel +10,4%
      Za to ceny np. Land Rovera, Mercedesa, Lexusa, Audi, Jeepa, Mitsubishi, Volvo, spadły...
      Maciek
      terminarz trójmiejskich spotów klubowych
      Zapraszamy....

      Komentarz


      • Zamieszczone przez klarus Zobacz wpis

        Za to ceny np. Land Rovera, Mercedesa, Lexusa, Audi, Jeepa, Mitsubishi, Volvo, spadły...
        Bo się przestały sprzedawać
        OII 1,4 TSI Elegance

        KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

        Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

        Komentarz


        • Zamieszczone przez klarus Zobacz wpis

          Za to ceny np. Land Rovera, Mercedesa, Lexusa, Audi, Jeepa, Mitsubishi, Volvo, spadły...
          Ja wiem czy spadły. Raczej nie bo promocji żadnych na nie nie ma o rabatach to raczej tylko w cztery oczy.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez TomaszW Zobacz wpis

            Ja wiem czy spadły. Raczej nie bo promocji żadnych na nie nie ma o rabatach to raczej tylko w cztery oczy.
            Odwoływałem się do tych samych danych co kolega OrsonTSI we wcześniejszym poście...

            Coraz droższe nowe samochody w Polsce - w czołówce marki z jednego kraju
            Maciek
            terminarz trójmiejskich spotów klubowych
            Zapraszamy....

            Komentarz


            • Zamieszczone przez klarus Zobacz wpis

              Odwoływałem się do tych samych danych co kolega OrsonTSI we wcześniejszym poście...

              Coraz droższe nowe samochody w Polsce - w czołówce marki z jednego kraju
              Nie ma co podwyżka o 83,7% a zniżka o 24,9%. Co do Audi i Mercedesa to wręcz zatrważający spadek ceny.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez TomaszW Zobacz wpis

                Nie ma co podwyżka o 83,7% a zniżka o 24,9%. Co do Audi i Mercedesa to wręcz zatrważający spadek ceny.
                w przypadku Smarta to wina wprowadzenia do oferty tylko elektryków
                OII 1,4 TSI Elegance

                KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                Komentarz


                • Po czesku - test O IV.




                  Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale nie będzie można zamówić analogowych zegarów w żadnej wersji, a chyba można będzie zamówić za dopłatą trzyramienną kierownicę. Ale pewien niej jestem.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • W wersji activ można, nawet analogowe są w instrukcji obsługi

                    Komentarz


                    • Może on mówił o wersji, którą jeździł.
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                        Może on mówił o wersji, którą jeździł.
                        na zdjeciu które dodałem wyżej są zegary i jest to wersja Active
                        OII 1,4 TSI Elegance

                        KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                        Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                        Komentarz


                        • Czyli wychodzi, że będzie to bez kierownicy multi i podłokietnika. Więc patrząc na to co mam i się przyzwyczaiłem - trzeba wyłożyć grubszą kasę na ambition. A to sporo, odliczając mocniejszy, ale jak na razie nieświadomy silnik.
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                            Czyli wychodzi, że będzie to bez kierownicy multi i podłokietnika. Więc patrząc na to co mam i się przyzwyczaiłem - trzeba wyłożyć grubszą kasę na ambition. A to sporo, odliczając mocniejszy, ale jak na razie nieświadomy silnik.
                            jaki silnik?
                            OII 1,4 TSI Elegance

                            KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                            Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                            Komentarz


                            • OII 1,4 TSI Elegance

                              KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                              Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                              Komentarz


                              • Ten 1.5. Od początku były z nim jakieś szopki. A w wyższych wersjach wyposażenia nie widać 1.0. Kosiarka, ale kłopotów z nim nie było.
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • No ten 1.5 coś kapryśny jest. Na forach VW ludzie załamują ręce. Aktualizacja oprogramowania ponoć dała tyle, że auto po puszczeniu gazu na niskich biegach zamiast zwalniać to przyśpiesza. A spalanie średnie sporo wzrosło.
                                  Ale ja mam tylko 1.9 AXR i nie powinienem się wypowiadać o nowszych modelach Skody. Dlatego tylko wspominam co wyczytałem o tym 1.5 Tsi.

                                  Komentarz


                                  • Właśnie to miałem na myśli.
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • teraz cennik G8 wygląda trochę lepiej i myślę ze z O4 będzie podobnie
                                      Załączone pliki
                                      OII 1,4 TSI Elegance

                                      KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                      Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez OrsonTSI Zobacz wpis
                                        teraz cennik G8 wygląda trochę lepiej i myślę ze z O4 będzie podobnie
                                        Ciekawe skąd taki ruch VW z cennikiem Golfa

                                        Komentarz


                                        • Nic nowego... Jak wszedł lifting Golfa to na dzień dobry, jak się tylko cennik pojawił, dawali rabat 6 albo 8 tys. zł.
                                          Swoją drogą, to niezła bzdura... Nie lepiej po prostu od razu zrobić taką cenę, a nie udawać, że jest się dobrodusznym dając blisko 10% upustu na starcie?

                                          Ale rozumiem... Psychologia ma robić swoje.

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Chris11 Zobacz wpis
                                            Nic nowego... Jak wszedł lifting Golfa to na dzień dobry, jak się tylko cennik pojawił, dawali rabat 6 albo 8 tys. zł.
                                            Swoją drogą, to niezła bzdura... Nie lepiej po prostu od razu zrobić taką cenę, a nie udawać, że jest się dobrodusznym dając blisko 10% upustu na starcie?

                                            Ale rozumiem... Psychologia ma robić swoje.
                                            wiadomo że lepiej brzmi "dostałem 10 % rabatu" niż że "kupiłem za 80k"
                                            Ostatnio edytowany przez OrsonTSI; 15094.
                                            OII 1,4 TSI Elegance

                                            KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                            Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                            Komentarz


                                            • Może to chodzi o ogromny spadek sprzedaży w Chinach i szykującą się recesje w Europie?

                                              Komentarz


                                              • Vw z cenami odleciał to klienci zatrzeli patrzeć na konkurencjie. Z O4 bedzie podobnie

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez shok Zobacz wpis
                                                  Vw z cenami odleciał to klienci zatrzeli patrzeć na konkurencjie. Z O4 bedzie podobnie
                                                  Byłem także mocno sceptyczny ale po popatrzeniu na cennik O4 nie jest tak źle. Pozostaje pytanie czy będą jakieś rabaty oraz o ile droższy od 1.5tsi będzie 2.0tsi 190.
                                                  No i kwestia wykonania wnętrza. Czyli sławne plastiki. Dla mnie to nie jest śmieszne i Na Pewno nie zapłaciłbym 100+ tysięcy za auto z twardymi badziewnymi plastikami.
                                                  ps. A np. VW T-Roc R z motorem 300km, fajnym wyglądem, super osiągami i wydechem Akrapovicia (no opcja) kosztuje koło 180 tys i ma wewnątrz plastiki ze zmielonych najtańszych chińskich zabawek. I to jest Kpina.
                                                  Pozdrawiam
                                                  perfex

                                                  Octavia HTP

                                                  Komentarz


                                                  • Wkradł się babol w moim wpisie ale nie można edytować. Jak by co.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X