Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O4

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • spj
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez horn3t Zobacz wpis
    Mi się nie podoba znowu przekombinowali z tymi reflektorami ale to kwestia gustu, u Czechów gdzieś oglądałem że podstawowy silnik benzynowy będzie tylko 1.5 w dwóch wersjach 115 Km i 150 Km, 1.0 TSI został wycięty.
    Zgadza się, brak 1.0,1.5 w dwóch wersjach, 2.0 cywilna 205,a RS 265 KM

    Zostaw komentarz:


  • horn3t
    odpowiedział(a)
    Mi się nie podoba znowu przekombinowali z tymi reflektorami ale to kwestia gustu, u Czechów gdzieś oglądałem że podstawowy silnik benzynowy będzie tylko 1.5 w dwóch wersjach 115 Km i 150 Km, 1.0 TSI został wycięty.

    Zostaw komentarz:


  • ruwado
    odpowiedział(a)

    Zostaw komentarz:


  • ruwado
    odpowiedział(a)
    Ale więcej jest na filmach takiej wersji


    Zostaw komentarz:


  • ruwado
    odpowiedział(a)
    Lifting 2024



    Zostaw komentarz:


  • OrsonTSI
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Milord Zobacz wpis
    W cenniku pojawiły się 1.5DSG, 2.0TDI MT i 2.0TDI 200KM 4X4. Nadal nie ma 2.0TSI w "cywilnej" wersji,
    Chyba nie będzie w ofercie, cennik oczywiście w górę i np. znika Columbus za 4,2k z wersji Style który do czwartku był w podstawie.

    Zostaw komentarz:


  • Milord
    odpowiedział(a)
    W cenniku pojawiły się 1.5DSG, 2.0TDI MT i 2.0TDI 200KM 4X4. Nadal nie ma 2.0TSI w "cywilnej" wersji,

    Zostaw komentarz:


  • jmors44
    odpowiedział(a)
    octavii 4 jeszcze nie widziałem ( już się pojawiła przynajmniej w części salonów ) ale zapytałem o ofertę.
    Na tą chwilę wyprzedażowa cena O 3 FL sedan style + dodatki ( amazing; przeglądy 4 lata; top led, wycieraczka tył, koło zapasowe, sunset, amundsen, bluetooth comfort, dywaniki ) po negocjacjach to koszt ok. 85 tys. zł .
    O 4 sedan, ambition z dodatkami ( pakiet selection, premium care 4 lata 60 tys. km, led ambiente, tylna wycieraczka, stalowe koło zapasowe, elektrycznie składające się lusterko, dywaniki ) to koszt. ok. 96 tys. zł.
    Czy warto dopłacić ok. 11 tys. zł za nową generację octavii, która może dopiero za rok, jak wejdzie nowy model poprawiający część usterek i niedociągnięć, będzie wolna od wad ? - oto jest pytanie.

    Zostaw komentarz:


  • shok
    odpowiedział(a)
    Czytając coś takiego Volkswagen wyraźnie zwiększył zysk, choć sprzedał mniej samochodów wynika , że zysk netto rósł przy mniejszej sprzedaży. Dlatego auta drożały. Teraz zmnijszą zyski a klient będzie mieć taniej.

    Zostaw komentarz:


  • Marek__82
    odpowiedział(a)
    Teraz nikt nie będzie myślał o OIV w obecnych czasach. Producenci będą błagać o klientów.

    Zostaw komentarz:


  • perfex
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tatra Zobacz wpis
    Skoda zawsze będzie "tylko" Skodą. Cena niemalże 100 000 zł za Skodę to delikatnie rzecz ujmując przegięcie.
    Pierdu pierdu. Ktoś pamięta jakie naście lat temu były auta Kia? Np. Pride, Shuma? Albo nawet Clarus? Kia była tylko Kią. Byla kiszka totalna. A teraz mają samochód w niezłej cenie z super silniczkiem 3.8 v6. Można? Można. Ale oni chcą. Za parę lat nikt zdrowy na umyśle nie kupi plastikowego Golfa z tabletami albo Octavii tylko ich odpowiednika z Korei.

    Zostaw komentarz:


  • prezes870
    odpowiedział(a)
    A audi ile kosztowalo 10 lat temu a teraz? Tez poszla do góry... Wszystko idzie do gory więc nie rozumiem , sprzedawać cos na co jest w pip popyt i mieć terminy najlepiej na rok za 50tys czy miec terminy na 2 miesiace i sprzedac cos za 100tys ? Fabryka idzie i tak pełną para a 2 razy tyle mogą miec kasy . Prosta jak cep matematyka. Audi to samo kiedys a4 kosztowalo 90tys a teraz 140tys no skads te ceny sie biorą. Technologie kosztują ,1.6 sr z radiem i manualna klima. zadna technologia a nowa octavia ma nie ma co ukrywac technologie bardzo do przodu w porównaniu z o2np . Ludzie chcą więcej elektryki i bajerów i to nie patrzy skoda na polakow tylko na europe

    Zostaw komentarz:


  • Tatra
    odpowiedział(a)
    Skoda zawsze będzie "tylko" Skodą. Cena niemalże 100 000 zł za Skodę to delikatnie rzecz ujmując przegięcie. Nie piszę o cenie za silnik 1.0 bo to jakaś porażka (cena będzie może i niższa, ale na miłość Boga - takie silniki to do motocykla się montuje, a nie do samochodów)

    Ktoś trafnie stwierdził pod artykułem zachwalającym OIV: "Nie stać mnie na Skodę, będę musiał kupić Mercedesa"

    Zostaw komentarz:


  • spj
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
    Auto Świat ocenia nową Octavię na maksymalną ocenę
    Nowa Skoda Octavia - niebezpiecznie blisko Passata - Test
    Aż trudno uwierzyć, że to ci sami co tak jechali na O3 (pasztet podlaski i te sprawy)
    Auta bez ściemy - Skoda Octavia kontra Skoda Octavia - YouTube

    Zostaw komentarz:


  • ruwado
    odpowiedział(a)
    Pewnie mnóstwo hejterów komentuje, że artykuł sponsorowany......

    Zostaw komentarz:


  • PiotrekDK
    odpowiedział(a)
    Auto Świat ocenia nową Octavię na maksymalną ocenę
    Nowa Skoda Octavia - niebezpiecznie blisko Passata - Test

    Zostaw komentarz:


  • mb79
    odpowiedział(a)
    Octavia 4 można już zobaczyć w salonie Skody w Zabrzu i Katowicach ( salony Skoda Śliwka)

    Zostaw komentarz:


  • shok
    odpowiedział(a)
    Wkradł się babol w moim wpisie ale nie można edytować. Jak by co.

    Zostaw komentarz:


  • perfex
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez shok Zobacz wpis
    Vw z cenami odleciał to klienci zatrzeli patrzeć na konkurencjie. Z O4 bedzie podobnie
    Byłem także mocno sceptyczny ale po popatrzeniu na cennik O4 nie jest tak źle. Pozostaje pytanie czy będą jakieś rabaty oraz o ile droższy od 1.5tsi będzie 2.0tsi 190.
    No i kwestia wykonania wnętrza. Czyli sławne plastiki. Dla mnie to nie jest śmieszne i Na Pewno nie zapłaciłbym 100+ tysięcy za auto z twardymi badziewnymi plastikami.
    ps. A np. VW T-Roc R z motorem 300km, fajnym wyglądem, super osiągami i wydechem Akrapovicia (no opcja) kosztuje koło 180 tys i ma wewnątrz plastiki ze zmielonych najtańszych chińskich zabawek. I to jest Kpina.

    Zostaw komentarz:


  • shok
    odpowiedział(a)
    Vw z cenami odleciał to klienci zatrzeli patrzeć na konkurencjie. Z O4 bedzie podobnie

    Zostaw komentarz:


  • Marek__82
    odpowiedział(a)
    Może to chodzi o ogromny spadek sprzedaży w Chinach i szykującą się recesje w Europie?

    Zostaw komentarz:


  • OrsonTSI
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Chris11 Zobacz wpis
    Nic nowego... Jak wszedł lifting Golfa to na dzień dobry, jak się tylko cennik pojawił, dawali rabat 6 albo 8 tys. zł.
    Swoją drogą, to niezła bzdura... Nie lepiej po prostu od razu zrobić taką cenę, a nie udawać, że jest się dobrodusznym dając blisko 10% upustu na starcie?

    Ale rozumiem... Psychologia ma robić swoje.
    wiadomo że lepiej brzmi "dostałem 10 % rabatu" niż że "kupiłem za 80k"
    Ostatnio edytowany przez OrsonTSI; 15094.

    Zostaw komentarz:


  • Chris11
    odpowiedział(a)
    Nic nowego... Jak wszedł lifting Golfa to na dzień dobry, jak się tylko cennik pojawił, dawali rabat 6 albo 8 tys. zł.
    Swoją drogą, to niezła bzdura... Nie lepiej po prostu od razu zrobić taką cenę, a nie udawać, że jest się dobrodusznym dając blisko 10% upustu na starcie?

    Ale rozumiem... Psychologia ma robić swoje.

    Zostaw komentarz:


  • Marek__82
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez OrsonTSI Zobacz wpis
    teraz cennik G8 wygląda trochę lepiej i myślę ze z O4 będzie podobnie
    Ciekawe skąd taki ruch VW z cennikiem Golfa

    Zostaw komentarz:


  • OrsonTSI
    odpowiedział(a)
    teraz cennik G8 wygląda trochę lepiej i myślę ze z O4 będzie podobnie
    Załączone pliki

    Zostaw komentarz:

POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X