Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda Octavia – w którym kraju jest najtańsza, a w którym najdroższa?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda Octavia – w którym kraju jest najtańsza, a w którym najdroższa?

    Link

  • #2
    co za brednie ten artykulik. Pisal go chyba idiota, bo cytuje: " Natomiast do najtańszych krajów należy m.in. Polska, gdzie podstawowa wersja Octavii 1.2 TSI Active kosztuje 59 800 zł." no tyle Octavia kosztowala... w 2013 r. jak wchodzila na rynek.
    No ale czego sie spodziewac bo chyba najgorszym portalu w PL - Onecie (wlasciciel - Szkopy).
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      No nie wiem... Patrzę na cennik i widzę, że najtańszą O3 można mieć za te właśnie 59.800zł...
      Cennik O3.jpg
      A w ogóle to fajnie na przestrzeni lat zmieniła się cena Octavii...
      Pamiętacie, że 20 lat temu podstawowa wersja GLX 1.6i 75KM kosztowała ~44kzł (dane za AMiS 12/1997) i ustawiały się za nią kolejki? Ta podstawowa O1 w porównaniu z dzisiejszą O3 nie miała klimy, radia, elektrycznych szyb, poduszek innych niż kierowcy. LX była jeszcze tańsza, a nie miała kolejnych paru dodatków typu atermiczne szyby...
      Ostatnio edytowany przez Agamek12; 894.
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • #4
        Octavia produkowana w Rosji nie jest tańsza? Tam chyba w O3 jest jeszcze silnik 1.6 MPI albo jakiś jego klon ...
        Skoda Octavia I Tour 1.6 Twin Power

        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69409

        Komentarz


        • #5
          jest MPI w O3 - ma coś 110 KM.


          Moje MPI

          ...Dominik...

          Komentarz


          • #6
            Agamek, nie mozna miec za tyle bo to cena wyprzedazowa, a w innych krajach wlacz sobie strone - np. Niemcy to cena jest zwykla podana.

            Natomiast 59.800 tyle kosztowala Octavia III jak wchodzila na rynek.

            Wiec artykulik zmanipulowany na maxa... - podawac cene albo sprzed lat, albo z wyprzedazy (czyli na modele, korych NIE MA - bo sprobuj znalezc faktycznie Octavie na placu za 59.800 - powodzenia...).
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • #7
              No nie wiem...
              Ja widzę w cenniku 59,8kzł, autor widzi 59,8kzł, do tego dziś się właśnie dowiedziałem, że ojciec kolegi z pracy właśnie załatwia rejestrację O3FL z wyprzedaży za delikatnie nieco ponad 60kzł (bo coś tam jeszcze ekstra miała).
              Adam... Używam:
              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
              Passek: B6 175KM/366Nm

              Komentarz


              • #8
                Ale jaki sens ma porównywanie cen auta między poszczególnymi krajami/rykami bez odniesienia do mocy nabywczej?

                Komentarz


                • #9
                  W NL 23.490 +790= 24.280 Euro najtańsza wersja Octavia Active 1.0Tsi

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X