Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OCP - forum psychofanów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • OCP - forum psychofanów

    Obejrzyjcie test 2 Octavii.

    mówią tam o nas ;-) ponoć jesteśmy psychofanami... :P

    Auta bez ściemy - Skoda Octavia kontra Skoda Octavia - YouTube
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

  • #2
    Mam "dewasto"... Konon wysiada...
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      A ja mam 2x 1.6 MPI o którym wspomniano w materiale WIDEŁO o nie zamienię go na 1.0 TSI

      ...Moje Cappuccino MPi...

      jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
      sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
      wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

      Komentarz


      • #4
        .... oj tam. Man na imię Krzysztof i jestem anonimowym psychofanem




        Pojechali, ale to smutna prawda.
        Ostatnio edytowany przez mrfazi; 11839.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
          Obejrzyjcie test 2 Octavii.

          mówią tam o nas ;-) ponoć jesteśmy psychofanami... :P
          Poza opinią o nas to .... Jacy testujący, taki test z którego nic nie wynika.
          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

          Komentarz


          • #6
            Kolo sam wygląda jak pasztet podlaski z tym swoim nochalem jak u Gargamela
            Pozdrawiam,


            Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

            Komentarz


            • #7
              Mnie trochę zapiekło, ale napiszę swoje przemyślenia tylko tutaj, mianowicie: powiedzieli trochę prawdy, to trzeba przyznać: nasze autka są do bólu poprawne, ale to, jak sprawdzają się w codziennej eksploatacji sprawia, że czujemy się z nimi zżyci. Lubimy je za to jakie są, tak mi się przynajmniej wydaje. Nawet moja mama ostatnio stwierdziła, oglądając reklamę Superba III, że "było zostać przy Skodzie". Dodam, że od 2008 roku mamy rocznego-ale-nowego, salonowego Citroena C5 z hydrozawieszeniem (2.0 Benzyna + gaz) - ta nowa generacja, która właśnie się kończy, sedan.

              W motoryzacji wszystko ma swoich fanów, ludzi którzy znajdują "to coś", które sprawia, że przywiązujemy się do danej marki. U mnie to było to, że rodzice mieli Octavię I odkąd skończyłem sześć lat. Uczyłem się nią jeździć, później sam ją jeździłem. Czując zżycie z tym samochodem, i czytając forum OCP, dziwiąc się co ludzie mają w bogatszych wersjach wyposażenia, sam kupiłem Octavię. Zrobiłem to, i mam to, co lubię, także przyznam się, że ich gadania słuchałem tylko do momentu, w którym przeszli do cennika.
              Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
              Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

              Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
              Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

              Komentarz


              • #8
                To co, kto pierwszy wypisuje się z klubu i ściąga wlepę, bo sobie dwóch gostków ironizuje... ?

                Jeśli chodzi o ceny, to mają rację...
                Maciek
                terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                Zapraszamy....

                Komentarz


                • #9
                  Maciek, jeszcze żeby ta ironia była śmieszna chociaż.... np. taka jak u kickstera.
                  Ci ludzie nie robią żadnych rzetelnych testów, ogładałem parę.....beznadziejne
                  w której minucie ten tekst jest o psychofanach Marlej?
                  bo nawet nie chce mi się całego ogładać, jest tak shitowy ten test. panowie muszą sobie popitolić i za to biorą kasę....zero merytoryki, jak by 2 typów pod garażem sobie pitoliło o swoich autach. To dla mnie wcale nie jest smieszne ani rzetelne, na siłe takie. Lepszy taki kickster, jak chce się pośmiać....albo normalny test, jak chce się dowiedzieć faktów o aucie konkretnych bez śmiechu. A tu takie nie wiadomo co....żenua...niestety na YT takich badziewi sporo, ni to śmieszne ni rzetelne.
                  no, ale podobno niczego nie można oczekiwać po "auto świat" - coś w tym jest
                  Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                  Komentarz


                  • #10
                    sew1981 10-ta minuta 00 sekund

                    Komentarz


                    • #11
                      Ich testy to kupa...... Nie ma to nic wspólnego z restowaniem samochodów. To zwykłe modne teraz "wow tok szoł" - jak w piosence Pod budą. Z tego szołu nic nie wynika. Wolę być psychofanem Octavii, Skody - niż takim pseudotesterem bez włosów i czapce uszatce.
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • #12
                        z cena z kosmosu za Octavie to maja racje...
                        zobaczcie - wlasnie zaprezentowali ceny nowego Dustera II i sa takie same prawie jak dotychczasowej wersji.
                        a Duster II prezentuje sie juz calkiem niezle.
                        Czyli mozna jednak cen nie podnosic... no ale my jako psychofani na ceny nie zwazamy haha ;-)
                        Załączone pliki
                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • #13
                          Pisząc językiem młodzieży : Słabe w ch.j!
                          Skoro "ironizujemy", to...
                          Proponuję jednemu panu Snickersa, a drugiemu szejka proteinowego
                          Artur

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
                            Czyli mozna jednak cen nie podnosic... no ale my jako psychofani na ceny nie zwazamy haha ;-)
                            Porównałem cennik i teraz 1.6TDI 115KM M5B Style wyjściowo 95400zł, w 2015 roku 85800 zł
                            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Matfiejkos Zobacz wpis
                              nasze autka są do bólu poprawne, ale to, jak sprawdzają się w codziennej eksploatacji sprawia, że czujemy się z nimi zżyci.
                              to prawda,ale wielu z nas jest w tym klubie dla ludzi nie dla aut
                              Dawid
                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                              Komentarz


                              • #16
                                dawcio nie było by Octavii nie było by dawnego OCP.

                                Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                Ich testy to kupa...... Nie ma to nic wspólnego z restowaniem samochodów. To zwykłe modne teraz "wow tok szoł" - jak w piosence Pod budą. Z tego szołu nic nie wynika. Wolę być psychofanem Octavii, Skody - niż takim pseudotesterem bez włosów i czapce uszatce.
                                Dokładnie tak, nie ważne meritum tematu, ważny jest "szoł łoł, lajki, fejsy" itp. pierdoły. W sam raz dla gimbazy.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez mrfazi Zobacz wpis
                                  nie było by Octavii nie było by dawnego OCP.
                                  dokładnie,ale przyklad Twój nie masz octavi a nadal tu jestes....dlaczego?Dla osób jakie tu są!Przynajmniej ja tak mam,mam octavie auto jak każde inne,ale poprawne do bólu,ale jesteśmy w klubie,aby pogadać i się spotkać,a nie tylko z miłości do marki.....
                                  Dawid
                                  czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    A ja na przekór innym, uważam, że są dobrzy i śmieszni. Lubię ich pogaduszki. Nie zapiekło mnie to co o OCP powiedzieli.
                                    Marek

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez pstryczek Zobacz wpis
                                      A ja na przekór innym, uważam, że są dobrzy i śmieszni.
                                      Pożartować można i owszem, wyszło świetnie, ale ci panowie reprezentują poważną firmę

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez klarus Zobacz wpis
                                        To co, kto pierwszy wypisuje się z klubu i ściąga wlepę, bo sobie dwóch gostków ironizuje... ?
                                        Ja po obejrzeniu właśnie zamówiłem.

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez pstryczek Zobacz wpis
                                          A ja na przekór innym, uważam, że są dobrzy i śmieszni. Lubię ich pogaduszki. Nie zapiekło mnie to co o OCP powiedzieli.
                                          Ja tak samo - to moje ulubione testy aut jezeli chodzi o polskie testy :-)
                                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                          Spalanie - Motostat.pl

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Nie chciało mi się bo ich bardzo nie lubię i tych ich psycho tfu pseudo-testów.
                                            To "pojechanie " to są te 3 zdania w 10-tej minucie?

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Będąc adminem na Fabia Club Polska powinienem chyba chodzić w worku na głowie wedle Panów redaktorów Trochę dystansu by się przydało OCPki
                                              "chłopaki znad morza to jest gruba loża..."
                                              Taekwon-do tradycyjne na Pomorzu!



                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Dzięki Krzychu za podanie minuty.
                                                Wrzucę im jakiś koment, jak wrócę do domu pod tym filmem, bo hasło do YT zapomniałem. Nic do żartów nie mam i dystans mamy do siebie, co nie znaczy, że poziom tych testów to dno totalne, zatem....z nich sobie też pożartuje na siłe te ich testy takie - tzn. na siłę próbują być smiesznymi, że aż to mnie śmieszy te ich wysilanie się....
                                                smieszniejsze to jest to:



                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  ten koleś też ma fajne filmy hehe

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X