Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy Peugeot 508

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Link

    Pierwsze zarysy cennikow. Ceny abstrakcyjne...

    Komentarz


    • #27
      No to pojechali ,jednak ceny które sa pokazane w linku powyżej ,są to wersje na full wypasie ,z najmocniejszym dieslem i z najmocniejszą benzyną oraz w automacie. Podejrzewam ,że 150 konny diesel lub 180 konna benzyna w miarę porządnej wersji wyposażenia to będzie wydatek 140-150 tyś ,więc na tle konkurencji wszystko będzie podobne ,ale poczekajmy zobaczymy
      Sebastian
      Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
      Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
      Była Black ELEGANCE by sebastian7905
      Wczasy nad morzem - klik

      Komentarz


      • #28
        Nawet jesli to sa configi z odhaczonymi wzsystkimi ptaszkami to 200 tysiecy za 180KM diesla z Francji jest dla mnie absurdem. W tej cenie masz passata 240KM TDI + dodatki za 20 koła i znajac polityke rabatowa VW pewnie drugie tyle w duperelach albo upuscie.

        Cena za benzyniaka tez soczysta, taki SIII L&K 220 z pewnie z 30tys tanszy.

        Pierwsze wrazenie bardzo chlodne.

        Komentarz


        • #29
          Tak ,ale nie wiesz czy to ostateczny cennik ,do tego minimum 15-17 % rabatu ,ja jednak nie sądzę aby ktoś kupował takie wersje (pewnie GT),śledząc ceny Peugeota ,myślę ,że 140 -150 tys masz wersję Allure plus dodatki ,wracając do Twojego porównania passat na fullu to jest z 250 tys. złotych ,jak pisałem pożyjemy zobaczymy ,myślę ,że jeżeli będzie już na salonach ,to może wybiorę się w celu sensownej konfiguracji i ofercie od Peugeota.

          Zamieszczone przez JestTakiWiatr Zobacz wpis
          Cena za benzyniaka tez soczysta, taki SIII L&K 220 z pewnie z 30tys tanszy.
          Oj to musimy porównać ,jeszcze raz L&K vs Allure ,lub GT vs Spotrline wszystko na fullu ,to ceny będą podobne
          Nie faworyzuję żadnej marki ,fakt jest taki ,ze ceny samochodów wszystkich marek poszły w górę
          Z drugiej strony ,jeżeli te ceny będą mało konkurencyjne ,to szału nie będzie ,nawet mimo to ,ze auto jest bardzo ładne ,to niemiecka konkurencja ich zdetronizuje
          Ostatnio edytowany przez sebastian7905; 7894.
          Sebastian
          Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
          Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
          Była Black ELEGANCE by sebastian7905
          Wczasy nad morzem - klik

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez sebastian7905 Zobacz wpis
            Tak ,ale nie wiesz czy to ostateczny cennik ,do tego minimum 15-17 % rabatu ,ja jednak nie sądzę aby ktoś kupował takie wersje
            No ale jak to nie ostateczny? Ktoś sobie z nudów cennik wysmażył?
            Ja rozumiem, że to full opcje. Ale 200 tys za samochód z silnikiem 1.6 i przednim napędem to poważne nieporozumienie.
            Alfa Romeo Giulia 2.0 automat 280KM 4x4 Veloce cennikowo 196,8 tys. 240km/h 0-100 5,2s. Dziękuję.
            Pozdrawiam
            perfex

            Octavia HTP

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez perfex Zobacz wpis
              Ja rozumiem, że to full opcje. Ale 200 tys za samochód z silnikiem 1.6 i przednim napędem to poważne nieporozumienie.
              Alfa Romeo Giulia 2.0 automat 280KM 4x4 Veloce cennikowo 196,8 tys. 240km/h 0-100 5,2s. Dziękuję.
              Ja nie mówię ,że sie nie zgadzam z Wami ,dla tego napisałem
              Zamieszczone przez sebastian7905 Zobacz wpis
              Z drugiej strony ,jeżeli te ceny będą mało konkurencyjne ,to szału nie będzie ,nawet mimo to ,ze auto jest bardzo ładne ,to niemiecka konkurencja ich zdetronizuje
              i pewnie nie tylko niemiecka ,jednak poczekajmy na kompletne oferty ,nie tylko wybrane ,bo myślę że sensowny model da się sklepać za dużo mniejsze pieniądze.
              P.S Alfa Giulia ładna ,ale bardzo ciasna ,co innego Stelvio ,również w ciekawszych pieniądzach
              Sebastian
              Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
              Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
              Była Black ELEGANCE by sebastian7905
              Wczasy nad morzem - klik

              Komentarz


              • #32
                Do tego ostatnio weszła nowa Insignia. Wiem, że to Opel. Kumpel porównywał SIII z nową Insignia i wybrał Opla. Jakaś tam benzyna 2.0T w kombi 4x4 i wyszła dużo taniej od SIII. W cenie 150.000zł można kupić fajne auto ale nie będzie to mega wypas. Tak jak pisał Seba, dobre wypasione niemieckie auta będą powyżej 200.000zł.
                Co do Passata 2.0TDI 240KM, czy on przypadkiem nie został wycofany z oferty?
                Ostatnio edytowany przez gadula007; 5672.

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez sebastian7905 Zobacz wpis

                  i pewnie nie tylko niemiecka ,jednak poczekajmy na kompletne oferty ,nie tylko wybrane ,bo myślę że sensowny model da się sklepać za dużo mniejsze pieniądze.
                  P.S Alfa Giulia ładna ,ale bardzo ciasna ,co innego Stelvio ,również w ciekawszych pieniądzach
                  No i my się chyba nie kłócimy ze sobą. Bo jak pisałem też lubię po francusku. Nie wiem jak z przestronnością 508 ale też szału nie widzę. Anyway polityka cenowa jest dziwna. Ciekawił mnie do firmy ich minibus Traveller ale ceny ma z sufitu. Teraz trochę czekam na następcę Partnera czyli Riftera ale też pewnie jak idioci zaśpiewają 90 czy 100 tys... Nie ogarniam ostatnio ich marketingu...
                  Pozdrawiam
                  perfex

                  Octavia HTP

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez JestTakiWiatr Zobacz wpis
                    Link

                    Pierwsze zarysy cennikow. Ceny abstrakcyjne...
                    Ha ha ha! Cennik układał wariat?!?

                    Powodzenia Peugeocie!

                    We łbach się poprzewracało widać tam komuś nad Sekwaną...
                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
                      We łbach się poprzewracało widać tam komuś nad Sekwaną...
                      Prawda ,jednak myślę ,że coś jest nie tak z tym cennikiem ,po pierwsze to jest wersja First Edition (cokolwiek miało by to zmienić) po drugie z taką ceną nie wróżę sukcesu ,po trzecie porównując do cen innych modeli ,to byłaby przepaść między tymi modelami i nie pasowało by to do ich cenników ,oczywiście wersja GT będzie droga ale taki Active pewnie nie ,rozsądna będzie wersja Allure.
                      Co do przestronności ,to nie myślę aby się zbliżyli do Superba ,jednak nie wszyscy muszą mieć tak przestronne auto ,nawet nie wiem czy bagażnik dobije do 500l ,tutaj sukcesem może być wygląd auta ,bo może się on podobać ,ale jak zabiją go ceną ,to będzie klapa.
                      Sebastian
                      Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                      Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                      Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                      Wczasy nad morzem - klik

                      Komentarz


                      • #36
                        Chyba, że Peugeot chce pozycjnować 508kę w okolicach Arteona i Stingera... Nie wierzę, ale cena by na to wskazywała, jeżeli okaże się prawdziwa.
                        Rafał

                        Komentarz


                        • #37
                          Auto bardzo ładne IMO, ale cena absurdalna, wspomniana Alfa Gulia, Kia Stinger 2.0T 255KM w najbogatszej wersji GT Line za 175k czy Optima GT 245KM za 145k, Insignia 2.0Turbo 260KM 4x4 w topowej wersji Elite za 152k, Suberb 2.0 TSI 4x4 L&K za 172k - celowo wybrałem topowe opcje, czynią ofertę francuską mocno... odważną .
                          Garret

                          -----------
                          Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

                          Komentarz


                          • #38
                            Dla tego wcześniej zadałem pytanie ,czy to ostateczna cena ,czy jakaś ekstra limitowana wersja ? ,bo coś mi to nie pasuje ,sprawdzimy to jak będzie można już skonfigurować konkretną wersję
                            Sebastian
                            Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                            Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                            Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                            Wczasy nad morzem - klik

                            Komentarz


                            • #39
                              Nie ma co porównywać tego P508 z obecnymi konkurentami i ich wersjami silnikowymi, bo w najbliższych miesiącach czekają nas spore roszady w ofertach producentów!
                              Od 01.09.2018 nie będą sprzedawane nowe samochody do 3.5t spełniające dotychczasową normę EURO 6. Muszą spełniać 6c lub 6d-temp.
                              P508 z najmocniejszą benzyną 1.6 spełnia. Wiele obecnie sprzedawanych pojazdów nie spełnia i koncerny analizują, które silniki będą wycofane, a które zmodyfikowane (w przypadku benzyn przez dodanie filtra GPF).

                              A co do designu, to dla mnie - z perspektywy miejsca za kierownicą - samochód absolutnie zaprzeczający mojemu, zapewne prymitywnemu i zacofanemu, poczuciu estetyki.

                              M.
                              Ostatnio edytowany przez beaviso; 13733.
                              666 4U

                              Komentarz


                              • #40
                                Zamieszczone przez Garret Zobacz wpis
                                Auto bardzo ładne IMO, ale cena absurdalna, wspomniana Alfa Gulia, Kia Stinger 2.0T 255KM w najbogatszej wersji GT Line za 175k czy Optima GT 245KM za 145k, Insignia 2.0Turbo 260KM 4x4 w topowej wersji Elite za 152k, Suberb 2.0 TSI 4x4 L&K za 172k - celowo wybrałem topowe opcje, czynią ofertę francuską mocno... odważną .
                                Ta oferta Peugeota jest chyba od lat troche inaczej skontruowana

                                Skoda da 15% rabatu
                                Opel da 20% rabatu
                                Kia czy Alfa podobnie.

                                A francuzi co chwile maja promocje i rabaty na poziomie 30% od katalogu + rabat kwotowy typu 15-20tys.
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                                  A francuzi co chwile maja promocje i rabaty na poziomie 30% od katalogu + rabat kwotowy typu 15-20tys.
                                  No i tu będzie pewnie ich plus z kwoty 200000 zrobi sie 160000 itd.
                                  Sebastian
                                  Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                                  Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                                  Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                                  Wczasy nad morzem - klik

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis

                                    A francuzi co chwile maja promocje i rabaty na poziomie 30% od katalogu + rabat kwotowy typu 15-20tys.
                                    Obawiam się, że to przeszłość. Z tego co kojarzę to jakieś 2 lata temu Citroen Polska zapowiedział, że kończy z tą polityką bo nie ma ona sensu na dłuższą metę...
                                    Pozdrawiam
                                    perfex

                                    Octavia HTP

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Ale z cena jak za BMW czy Mercedesa to raczej nie zawojuja rynku, ba przez oni cos wspolnego z Fordem nawet maja, wiec tez ceny jakos duzo wyzszej nie moga miec.

                                      Chyba ze z nowym modelem maja nowe podejscie do ksztaltowania cen.
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis

                                        Ta oferta Peugeota jest chyba od lat troche inaczej skontruowana

                                        Skoda da 15% rabatu
                                        Opel da 20% rabatu
                                        Kia czy Alfa podobnie.

                                        A francuzi co chwile maja promocje i rabaty na poziomie 30% od katalogu + rabat kwotowy typu 15-20tys.
                                        To chyba nie umiem negocjowac Bylem w Kia popytac o optime. 5% na nowe, 10% przy odkupie demo. Mieli przez moment 4tys za zeszloroczne. Na stingera w ogole niby nie daja...

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Na taki do produkcji to w przypadku Carens okolo 10% to bylo max. Na te z wyprzedazy ponad 20, ale tam wyprzedazowe wersje szybko schodza.
                                          Na temat rabatow na Stingera nie mam pojecia, ale on nie musi sie sprzedawac jak cieple buleczki.
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Poczekajcie może na oficjalne cenniki...
                                            Adam... Używam:
                                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                            Passek: B6 175KM/366Nm

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              To naprawdę pierwszy Lew, który ma swoją indywidualność. I ta linia nadwozia, przód jest naprawdę ładny - może dlatego, że trochę kojarzy mi się z Passatem. Ale tył też jest bardzo fajnie zaprojektowany. Ogólnie autko prezentuje zupełnie nowy styl i ja daję 6 +.
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                                                Na temat rabatow na Stingera nie mam pojecia, ale on nie musi sie sprzedawac jak cieple buleczki.
                                                Trochę OT, ale kolega zamawiał miesiąc temu Stingera 2.0 i dostał 4% po naprawdę sporej walce.
                                                Rafał

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                                  To naprawdę pierwszy Lew, który ma swoją indywidualność.
                                                  Oj, na pewno nie pierwszy!
                                                  P405 był swego czasu piękny. P406 kontynuował jego styl i pod koniec lat '90 naprawdę wyróżniał się wśród sedanów, o ile właśnie nie był tym najpiękniejszym autem rodzinnym. Od białej 406 a'la "Taxi" trudno było oderwać wzrok. Taki np. Passat B5 miał przy P406 finezję furmanki przy limuzynie.

                                                  M.
                                                  Ostatnio edytowany przez beaviso; 13733.
                                                  666 4U

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    nie powiedziałbym że passat b5 przy peugeocie 406 marnie wyglądał. b5 wyszło w 96 roku i jak na tamte lata też zrobił furorę designerską po kańciastym b4.
                                                    osobiście dla mnie b5 lepiej wyglądał niż 406 (mowa o wersjach sprzed liftu obu szczególnie, ledwo jak wyszły). Ale co kto lubi.
                                                    już bardziej 607, który wyszedł w 99 był designersko ciekawszy
                                                    Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X