Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe AUDI A6 2018 :-)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowe AUDI A6 2018 :-)

    Moja nowa milosc - nowe Audi A6 :-)
    Ah i oh! :-)



    tu fajna dziewczynka - nie wiem ale chyba testuje to auto w pidżamie... ;-)






    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

  • #2
    Ach o och!!!!
    Twoja nowa , moja wieloletnia, konsekwentnie od lat.
    Z zewnątrz super, ciekawe jak kombi, jest świeży wygląd, zdecydowanie na duży PLUS.
    Ale konsola, kurcze, jakoś zbyt nowoczesnie dla mnie. Wolałem "stare" klasyczne C7. Tam wyświatlacz navi był sensowniej umiejscowiony, mniej to takie dziwne było, zegary klasyczne i białoczerowne podświetlenie bardziej mi się podobało.
    Ale autko.....bajka.

    Komentarz


    • #3
      a mi się wciąż podoba C6... chyba robię się stary, bo jakoś te nowoczesne auta są dla mnie zbyt nowoczesne (obawiam się, że nie byłbym w stanie ogarnąć nadmiaru elektroniki)...
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • #4
        Silnik, jaki silnik ?? Jakis 1.5TSI czy moze 1.0TSI w bieda edyszyn ??

        BMW od maja nie bedzie mialo juz w ofercie motorow V8 i V12 do tego doprowadzilo gwizdanie norm emisji spalin samochodow w kosmos.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Bo już czas najwyższy na prąd a nie jakieś ropociągo-kopciuchy... ;-)

          swoją drogą to Audi chyba specjalnie na konsoli środkowej daje dwa mniejsze ekrany zamiast jednego dużego jak Tesla żeby sie od niej odróżnić...
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
            Audi chyba specjalnie na konsoli środkowej daje dwa mniejsze ekrany zamiast jednego dużego jak Tesla żeby sie od niej odróżnić...
            Audi pewnie ma dokładny profil użytkownika A6. Ale tak na czuja to sądzę, że to mężczyzna 50+. I nie wiem czy te ekrany to nie przegięcie. Nie mam 50+ ale zdecydwanie wolę klawisze i pokrętła. Przynajmniej do podstawowych funkcji. Rozumiem, że "oświetlenie ambientowe", czas podnoszenia tylnej klapy itp to można w menu się pieprzyć. Ale te 6 ulubionych stacji radiowych, głośność, bluetooth, tempomat, podgrzewanie/wentylację foteli i obsługę nawigacji to bym wolał taką. .. normalniejszą... A nie jakieś tablety. Tak samo podnieta z "virtual cocpit", że zamiast ładnych zegarów mam tableta z mapą... No jak jadę z Wawy do Bydgoszczy na ul. Kościuszki 16 to się w kółko nie gapię w mapę! Tylko tak w okolicy tabicy "Bydgoszcz" zaczyna mnie to interesować...
            Ostatnio edytowany przez perfex; 197.
            Pozdrawiam
            perfex

            Octavia HTP

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
              Bo już czas najwyższy na prąd a nie jakieś ropociągo-kopciuchy... ;-)

              swoją drogą to Audi chyba specjalnie na konsoli środkowej daje dwa mniejsze ekrany zamiast jednego dużego jak Tesla żeby sie od niej odróżnić...

              A z czego ten prąd jest produkowany? W Niemczech może jest eko ale w pl?

              Komentarz


              • #8
                wygląda jak A8 ciekawe czy doposaża ją podobnie

                Komentarz


                • #9
                  Perfex, w bloku środkowo-wschodnim Europy oprócz 50+ (to bardziej w zachodniej europie) , takimi audi, szczególnie w wyższych wersjach będą zainteresowani "uczciwi biznesmeni" większych gabarytów po sterydach. Myślę, że to też potencjalni klienci oczywiście przeważnie wolą Q7, ale jak na wypasie to i A6 może być (ważne żeby koła były na masce i s-line pakiecik)

                  Komentarz


                  • #10
                    A ja sobie obserwuje wokól mnie kierowców w A6 (mam na myśli świeże roczniki C7) i nie pasuje mi ten typ klienta co rysujecie.
                    Ani steryd ani >50 jako większość.
                    Za to widze ludzi koło 40-tki czy pomiedzy 40-50, którym zwyczajnie się powiodło, powodzi, uczciwi albo "uczciwi" ale nie z tych co muszą się pokazać. Oni cenią dobrą markę, lusksus, nie krzyczący i nie kłujący w oczy wygląd.
                    Niekoniecznie "uczciwi biznesmeni" bo Ci czesto lubia błyszczeć a dla mnie cała wartość A6 jest pod blechą. Bo z zewnątrz to zwyczajna dobrze się prezentująca stonowana limuzyna/kombi.

                    I wbrew pozorom każdego na to auto stać. Nawet "skromnego-nic niemającego" żebraka z Torunia, bezdomnych pomagających mu przetrwać i wielu innych "co łaska" braci w wierze (w piniondz)
                    Załączone pliki
                    Ostatnio edytowany przez Alonzo_; 7050.

                    Komentarz


                    • #11
                      dlatego napisałem też, że "uczciwe" karki wolą częściej Q7 lub A8 "w longu"
                      Rydzio to chyba jednak dostał Merca od bezdomnego z Niemiec hehe....aczkolwiek może jako to drugie auto, rzeczywiście noj A6, kto wie....co ofiarowal zanim umarło mu się...
                      1517514703_bul3im_600.jpg

                      Komentarz


                      • #12
                        podobno niezłe rabaty mozna teraz dostać na "stare" A6.
                        Powered by R-Performance

                        Komentarz


                        • #13
                          Wozil sie m.in A6C7. Reszta to pomówienia tvnu i polszmatu
                          Oby nas było na takie nowe A6 stać.

                          Komentarz


                          • #14
                            W salonie jak podniosą ceny, to i rabaty zrobią

                            Komentarz


                            • #15
                              Fura robi wrażenie, na razie to widziałem tylko na fotach ale targi w Poznaniu już coraz bliżej i na pewno ją tam znajdę i nie będę się opierał żeby ja dokładnie obejrzeć

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X