Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Temat zniżek przy zakupie nowych aut...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Temat zniżek przy zakupie nowych aut...

    Ja wiem, że to Niemcy. Wiem, że "efekt skali"... Ale 40-50% upustu od ceny katalogowej to jednak robi wrażenie: "Koncern z Monachium zaproponował specjalistom od handlu wyższe zniżki – sięgają ponoć, zdaniem „Manager Magazin” aż 48-50 proc. ceny katalogowej. Audi nie chciało dać większego upustu niż 42 proc."
    Pojeżdżą nowymi autami te 2-3 lata i po ich sprzedaży będą mogli sobie kupić nowe za te same pieniądze...
    Lidl będzie sprzedawał używane samochody. Głównie BMW | Biznes na Next.Gazeta.pl
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

  • #2
    Też trochę zabieg marketingowy, bo będzie nimi jeździła "kadra kierownicza".
    Ja słyszałem gdzieś, że oni te samochody będą zmieniać po max 12 miesiącach.
    Jeżeli tak by było to pewnie jeszcze by na nich zarabiali
    Rafał

    Komentarz


    • #3
      Jedna z wiodących wypożyczalni samochodów ma podpisane umowy z takimi upustami, że sprzedając 6-12 miesięczne auta kupują nowe i nic nie muszą dopłacać... Zdarza się tak i w Polsce.
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • #4
        Nic nowego w większości salonów samochodowych w Polsce kadra zarządzająca salonem ma rabaty na bardzo dużym poziomie, na zasadzie jeżdzą rok za darmo,bo po sprzedaży po roku nic nie tracą

        Komentarz


        • #5
          przykład z ostatnich dni. rozmawiam z dziewczyna pracuje w toyocie. kupuje CHR 1.2 biała perła z rabatem 27 procent czyli jak na toyotę grubo. pytam ja o Ave a ona kiedy Pan chce moge mieć MY2018 za rok. gdyby taki miala dostęp do 3 latkow to bym jej nie odpuścił. Hmm a może ma kurcze ....
          Sławka wozi Superb 2 FL
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

          Komentarz


          • #6
            co zrobiles, ze dostales 27% na CHR'a?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez JestTakiWiatr Zobacz wpis
              co zrobiles, ze dostales 27% na CHR'a?
              dziewczyna ma upust pracowniczy.
              Adam... Używam:
              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
              Passek: B6 175KM/366Nm

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X