Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa skoda Favorit

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowa skoda Favorit



    PIS to kretyni

  • #2
    Jak będzie w wersji Combi z silnikiem 1.6 MPI
    Biorę w ciemno

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Przemek_i Zobacz wpis
      Jak będzie w wersji Combi z silnikiem 1.6 MPI
      Biorę w ciemno
      Ooo to ja biorę z 2.0 MPI...

      No to chyba obaj "wzięliśmy"...
      ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
      Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
      Spalanie - Motostat.pl
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        eee tam nikt juz takich przestarzalych silnikow nie robi....

        za malo sie psuja.

        a tak powazniej to na niemieckiej stronie jakiejs gazety moto pisali, ze nowy Rapid bedzie oparty o plyte podlogowa... Polo - wiec zaczynam podejrzewac, ze bedzie mniejszy niz obecny Rapid. Szkoda tez ze chyba nie bedzie liftbacka...ale pozyjemy zobaczymy.
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • #5
          Pewnie będzie 0.4l fsttsi 200 koni

          Komentarz


          • #6
            ....z dystansem między wymianami oleju przewidzianym przez producenta na 80000km, silnikiem bez korka wlewu olejowego umożliwiającego dolewkę, wypełnionym olejem molekularnym "super-w-ch..j-loooong-life" niedostępnym poza ASO oraz wartym 2300zł/litr i wypełnionym protokołem złomowania dodawanym do szampana przy kupnie w salonie.
            Artur

            Komentarz


            • #7
              Ale wersję Fo(o)rman

              to muszą zrobić
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • #8
                Taka tez konkurowałaby z octavią, więc pozostaje wyłącznie łopołka (spacelack, czyli przestrzeni brak).

                Komentarz


                • #9
                  ...... bez komentarza

                  Czy jest samochód, którego nie będziesz krytykował? Po co pytam...............
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • #10
                    Lemingom podoba się wszystko, co rzucą. Wygodnie.:-)
                    Ostatnio edytowany przez ; 44763.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Bambek1 Zobacz wpis
                      No to chyba obaj "wzięliśmy"...
                      I to chyba ostatnie 2 modele demonstracyjne, bo reszta to

                      Zamieszczone przez Pietrek86k Zobacz wpis
                      będzie 0.4l fsttsi 200 koni
                      a instalacja LPG będzie kosztowała 39 999 pln do auta za 1 PLN

                      ...Moje Cappuccino MPi...

                      jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                      sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                      wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                      Komentarz


                      • #12
                        Wszystko fajnie ale zmiana nazwy z Rapid na Favorit to mało mądre. Na początku kariery kierowcy przejechałem parę tys km Favoritem. Był to pojazd Gówniany pod każdym względem. A najśmieszniejsza była chyba skrzynia biegów :-) Biegi się poszukiwało drążkiem. Rapid to symbol fajnej sportowej Skody a Favorit.... fuujjj
                        Pozdrawiam
                        perfex

                        Octavia HTP

                        Komentarz


                        • #13
                          Mnie zastanawia co innego - nazwa Rapid jest latwa do wymowienia w kazdym jezyku - krotka.

                          Favorit brzmi moim zdaniem gorzej, i tez mam skojarzenia z czasami komuny i rupieciami, ale coz - starosc zastepuje mlodosc i mlodzi ludzie tych skojarzen miec nie beda.

                          Oby tylko Favorit nie zdziadzial pod kazdym wzgledem w stosunku do Rapida, nie tylko pod wzgledem nazwy ;-)
                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                          Spalanie - Motostat.pl

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
                            eee tam nikt juz takich przestarzalych silnikow nie robi....

                            za malo sie psuja.

                            a tak powazniej to na niemieckiej stronie jakiejs gazety moto pisali, ze nowy Rapid bedzie oparty o plyte podlogowa... Polo - wiec zaczynam podejrzewac, ze bedzie mniejszy niz obecny Rapid. Szkoda tez ze chyba nie bedzie liftbacka...ale pozyjemy zobaczymy.
                            Noo jeden koleszka ma na handel audi 2.0 TFSI na 360km wciągnęło 2 litry oliwy (to nie jest pomyłka trzysta sześćdziesiąt kilometrów przejechał i znikł cały stan z bagnetu i jeszcze trochę). Jak to musi być zrobione albo zajechane nie wyobrażam sobie że taką tandetę można w dzisiejszych czasach na rynek wypuszczać. Przecież to szczyt szczytów galopującej bezczelności.

                            Drugi znajomy ma do wymiany w tiguanie coś takiego:
                            Wałek rozrządu ssący z wariatorem faz 1.8 TSI /2.0 TSI Części ASO 06H109021J część podobno dostępna tylko w ASO no albo używka z rozbitka ale jak się gdzieś orientował to tylko cały motor mu chcieli sprzedać za uwaga 11.500 kPLN. Kolega chyba zacznie pić (alkohol) bo część plus robota to 25% wartości auta. Prawdziwe ti-guano.
                            ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                            Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                            Spalanie - Motostat.pl
                            Spalanie - Motostat.pl

                            Komentarz


                            • #15
                              Przecież cena z linka to 2999 PLN więc w czym problem ?


                              O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez voltar Zobacz wpis
                                Przecież cena z linka to 2999 PLN więc w czym problem ?
                                A czy ja mówię, że problem? Dla mnie to ani mój ani żaden problem. Dla mnie to może i 15 koła ten wałek kosztować. W carsed skoda Stojadła krzyknęli mu 3600zł taka drobna różnica kilku stówek. Do tego resztę klamotów rozrządu plus robota, razem go coś około 5,5 koła podsumowali.
                                Pyta się mnie kolega zrozpaczony co robić co robić... jak mówiłem, że trzeba było kijem tego motoru nie dotykać to nie posłuchał a teraz to ubezpiecz i podpal najtańsza opcja.
                                Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
                                ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                                Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                                Spalanie - Motostat.pl
                                Spalanie - Motostat.pl

                                Komentarz


                                • #17
                                  Prawdziwy fankub skody - czysta esencja .

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X