Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wirtualne zegary w Octavii i nie tylko

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wirtualne zegary w Octavii i nie tylko

    No i kolejny bastion upada :-) wyświetlane zegary pojawią się w następnych skodach. O ile nie przeszkadzają mi w samochodach elektrycznych to w spalinowych mam wrażenie, że zabierają duszę auta ;-)
    Skoda wirtualny kokpit
    sotdi

  • #2
    Ciekawe kiedy to wprowdza i czy będzie można dołożyć do obecnej flki

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
      Ciekawe kiedy to wprowdza i czy będzie można dołożyć do obecnej flki
      Trzeba zapytać Spacewalkera

      ...Moje Cappuccino MPi...

      jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
      sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
      wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

      Komentarz


      • #4
        Moim zdaniem wirtualne zegary są ciekawe, bardzo funkcjonalne i praktyczne, ale chyba jednak wolę tradycyjne zegary
        Moja "córeczka"
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez mikko1 Zobacz wpis
          Moim zdaniem wirtualne zegary są ciekawe, bardzo funkcjonalne i praktyczne, ale chyba jednak wolę tradycyjne zegary
          Dla mnie takie zegary są absolutnie gówno warte. Pamiętam zegary z pierwszego Lexusa IS, dzieło sztuki! Jak będą te wirtualne to niech sobie będą ale nie dopłaciłbym za to 5 zł. Tak samo jak bawi mnie dopłata za Tylne światła led :-) Ku.wa czy ja za sobą jeżdżę? :-)
          Pozdrawiam
          perfex

          Octavia HTP

          Komentarz


          • #6
            Mnie to nie bawi bo to będzie wersja okrojona jak wszystko w Skodzie co dostaje od starszego brata VW
            ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
            mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

            Komentarz


            • #7
              Jak dodwali -20C i się zegary zesrają to pogadamy o "funkcjonalności".
              Artur

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez perfex Zobacz wpis
                Tak samo jak bawi mnie dopłata za Tylne światła led :-) Ku.wa czy ja za sobą jeżdżę? :-)
                Dokładnie z takiego samego założenia wyszedłem i dlatego mam "zwykłe" LEDy z tyłu, a nie TOP LED za 600 zł

                A w temacie wirtualnych zegarów pewnie będzie tak, że chcesz mieć super nowoczesne zegary, dopłać kilka stówek, choć podobno koszt produkcji takich zegarów jest dużo mniejszy niż tradycyjnych

                Moja "córeczka"
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

                Komentarz


                • #9
                  Moim zdaniem to jest super sprawa. Jezdzilem audi i Vw i chetnie bym przytulil cos takiego do swojej o3.
                  Zobaczcie na wnetrze superba LK jak wyglada fajnie dopoki nie spojrzysz na zegary..
                  A w vw nawet polo juz ma aid.
                  Najgorzej ze wlasnie dostaniemy najbardziej okrojona wersje wzgleduem audi i vw ;/

                  Komentarz


                  • #10
                    Najlepiej to jest jak mozemy wybrać co nam pasuje.
                    Bo każdy ma swój gust. Jak sie widzi czemu nie. Sprawa indywidualna i niekoniecznie "bez sensu" Wiele elementów dla wlaścicela to poprawa wygladu czy funkcjonalnosci. Tak samo Top Ledy za 600, fajne kolo i wiele innych pierdół. Rozumiem ze ktos ma w nosie co świeci byle świeciło z tyłu, tak samo czy lata na stalówkach byle kolo sie kręciło, w gównianym kolorze bez metaliku z czarnymi lusterkami, zderzakami itd. On nie ogląda tylko jeździ. Ale wielu lubi gdy fura cieszy ich oko.
                    Mnie te zegary nie przekonują. Bo ja z analogowego pokolenia jestem. Choć i tak lepiej to wyglada niż w nowych mercach. Nie mówię o samych tabletach jako takich ich funkcjonalnosci a o wygladzie deski - umeblowaniu, a raczej zdemolowaniu konsoli. Wg mnie akurat.
                    Ostatnio edytowany przez Alonzo_; 7050.

                    Komentarz


                    • #11
                      Tu sie nie zgodze, przynajmniej na zdjeciu nowa klasa A wyglada w srodku mega zajebiscie jak na kompakt.
                      Wystarczy porownac z a3 choc wiadomo ze to starszy model.

                      Komentarz


                      • #12
                        Kwestia gustu. Dla mnie kompletna lipa. Taki bardziej liuksusowy citroen Cactus na desce - oczywiście przesadzam ale no nie podoba mi sie to. Tak jak nowe w E czy masakra zupełna w S klasie. Za to poprzedni kokpit w A czy chyba jeszcze obecny "klasyczny" C klasy......mmmm, mmmm , pycha. Piękny. Zależy co komu. O gustach trudno dyskutować.
                        Ostatnio edytowany przez Alonzo_; 7050.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X