Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakaz korzystania z CB radia bez “zestawu głośnomówiącego” – Niemcy lipiec 2020 roku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zakaz korzystania z CB radia bez “zestawu głośnomówiącego” – Niemcy lipiec 2020 roku

    Zakaz korzystania z CB radia bez "zestawu głośnomówiącego" - Niemcy szykują to na lipiec 2020 roku - 40ton

    Już za nie całe dwa lata podróże na zachód z obecnym CB radiem będę mogły nas kosztować do 200 euro. Będzie można korzystać tylko z zestawów głośnomówiących, na co producenci radyjek mają czas do lipca 2020r. Dla mnie to trochę absurdalne, ponieważ korzystają z CB radia osobiście nie odrywam wzroku od jazdy. Za nie długo może się okazać, że będą w sprzedaży tylko automaty, bo nie będzie można odrywać rąk od kierownicy. Czy to wszystko idzie ku bezpieczeństwu czy też może kolejny powód do wyciągnięcia kasy od kierowców?

    VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM


  • #2
    Unia juz dawno zatracila sie w oparach absurdu. Prędzej czy później musi to wszystko yebnąć.
    Ja wielu durnot już nie lapię ale analizujac przypadki juz się nie zastanawiam kto tu zwariował.

    Komentarz


    • #3
      W temacie jest napisane ze niby do 20go ale pewnie ksonczy sie tak jak z platnymi banami mialo byc a nie ma .

      Komentarz


      • #4
        Z płatnymi banami dla busów i osobówek to tylko kwestia czasu. Dla ciężarówek były płatne tylko autostrady, a od lipca tego roku już wszystkie drogi, nawet landówki.
        VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

        Komentarz


        • #5
          eeee, ja już dawno się zastanawiałem kiedy zrównają CB z telefonem bez zestawu. Przy telefonie też niby nie odrywasz wzroku od jazdy...
          nie dziwię się zbytnio... aczkolwiek teraz smartfon są smartfony...
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz


          • #6
            bezsens. jak zwykle. poczekajmy aż ministerstwo cyfryzacji dołoży podatek i opłaty za korzystanie z CB
            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

            Komentarz


            • #7
              Ja od 1,5 roku jeżdżę bez CB (leży i kurzy się póki co w garażu)
              na Yanosiku i to mi w 100% wystarczy . A robie rocznie tak około 50-60tys.

              Komentarz


              • #8
                też już dawno nie korzystam....w sumie z niczego i żyje
                ale chory pomysł totalnie

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X