Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Następca Skody RAPID - SCALA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez perfex Zobacz wpis
    Klienci prywatni akurat mają Skodę w głębokim poważaniu. Ona żyje tylko dzięki flotom co zresztą też jest dla mnie dziwne bo gdybym był menadżerem floty w dużej firmie to Na Pewno nie wziąłbym Skód...
    Wśród klientów indywidualnych 1 miejsce ma Dacia Duster a potem długo nic. Z tego co pamiętam pierwsza Skoda jest koło 8 miejsca. Niestety, cenniki Skody są marne. Tylko Superb jest sensowny i tańsze Kodiaqi.
    Kolego i wiesz o czym to świadczy? Ludzi pokochali suvy. Są one modne i stają się coraz bardziej popularne. To pokazuje, że Skoda po prostu przespała pewien okres i dopiero niedawno obudziła się wypuszczając Kamiqa. Duster z zewnątrz może i wygląda ładnie. Natomiast to co prezentuje środek jest po prostu tandetne.
    Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

    Komentarz


    • Dzisiaj w Cro, w Cricvenicy, na terenie hotelowym widziałem zaparkowaną czarną Scalę z przedłużoną tylną szybą z rejestracją z SK. Tak jak ta biała z PL też bardzo korzystnie wyglądała. A jakość? Teraz wszyscy producenci tną koszty.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Pixon Zobacz wpis

        Kolego i wiesz o czym to świadczy? Ludzi pokochali suvy. Są one modne i stają się coraz bardziej popularne. To pokazuje, że Skoda po prostu przespała pewien okres i dopiero niedawno obudziła się wypuszczając Kamiqa. Duster z zewnątrz może i wygląda ładnie. Natomiast to co prezentuje środek jest po prostu tandetne.
        Doskonale wiem jakie wnętrze ma Duster... Dla mnie to dobre auto wyłącznie w wersji 4x4, wtedy jest praktycznie bezkonkurencyjne cenowo. 4x2 w droższej wersji bym w życiu nie kupił.
        Ostatnio żonie nabyłem Renault Kadjar. W porównywalnej wersji (bez wdawania się w jakieś niuanse) kosztowało koło 5-6 tys więcej niż Duster dając więcej miejsca wewnątrz oraz o niebo lepsze wykończenie wszystkiego. Lubię to autko nawet

        A Skoda musi uważać moim zdaniem... Bo idzie w nieodgadnionym kierunku. Nic nowatorskiego i lubianego przez rynek za to dziwne ceny. No taki niby teoretycznie popularny suv Karoq, to ma ceny z księżyca. Kodiaq podobnie. VAG ma kierownictwo mało szczęśliwe...
        Pozdrawiam
        perfex

        Octavia HTP

        Komentarz


        • Widziałem scale na żywo ale bieda kompletna. W takiej wersji szału nie robi ;(

          Komentarz


          • Tak wygląda Skoda Scala w wersji Monte Carlo | www.samar.pl
            OII 1,4 TSI Elegance

            KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

            Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

            Komentarz


            • Rapid wraca.... ale nie do nas

              Skoda pokazała Rapida po liftingu. Do sprzedaży trafi w I kwartale 2020 r.

              OII 1,4 TSI Elegance

              KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

              Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

              Komentarz


              • Będziemy wprowadzać mniejszą octavie z Rosji

                Komentarz


                • Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
                  Będziemy wprowadzać mniejszą octavie z Rosji
                  nie zarejestrujesz takiego auta chyba w EU
                  OII 1,4 TSI Elegance

                  KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                  Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                  Komentarz


                  • Jako używane chyba dałoby radę , stare golfy z 1980r można A na pewno są bardziej szkodliwe niż nowy Rapid z Rosji,

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez OrsonTSI Zobacz wpis
                      Rapid wraca.... ale nie do nas
                      Dużo ładniejszy zderzak przedni i cała bryła.
                      Nie wiem czemu Skoda strzela sobie gola w Europie...

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
                        Jako używane chyba dałoby radę , stare golfy z 1980r można A na pewno są bardziej szkodliwe niż nowy Rapid z Rosji,
                        mialem na mysli nowe z salonu
                        OII 1,4 TSI Elegance

                        KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                        Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                        Komentarz


                        • Jako Nowe to Na pewno , ale tylko starczy zarejestrować tam i jechać do Polski

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X