Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Toyota obniża ceny swoich aut ??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Toyota obniża ceny swoich aut ??

    Ciekawe czy to prawda i jak szybko zobaczymy zmiany w cennikach?
    Co na to konkurencja bo od lat auta tylko drożały?

    Toyota po negocjacjach obniża ceny w Polsce. Bruksela dała zielone światło - Dziennik.pl

  • #2
    Zwykły reklamowy bełkot.

    Komentarz


    • #3
      Odgrzeję...
      Moja firma po 15 latach ze Skodą postanowiła rozstać się z marką. Od teraz przechodzi na hybrydowe Toyoty - podobno klienci flotowi mają 30% rabatu od ceny podstawowej.
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • #4
        A zwykły klient z ulicy na otarcie łez promocje cennikową, która tak naprawdę trwa cały rok. Mieszają tylko rabatami i cenami wyposażenia dodatkowego.
        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez AdamB Zobacz wpis
          A zwykły klient z ulicy na otarcie łez promocje cennikową, która tak naprawdę trwa cały rok. Mieszają tylko rabatami i cenami wyposażenia dodatkowego.
          Skoro floty i leasingi odpowiadają za prawie całą sprzedaż aut w Polsce, to dealerzy nie mają większego interesu w opuszczaniu cen dla pojedynczych "Kowalskich"...
          Adam... Używam:
          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
          Passek: B6 175KM/366Nm

          Komentarz


          • #6
            Ja ostatnio odniosłem wrażenie że w ogóle nie mają interesu sprzedawać aut, a przynajmniej w pojedyńczych sztukach. Jazda próbna udała mi się za trzecim razem, a kalkulacji leasingu jak na mailu nie było tak nie ma. Ale i tak w salonie kiedy nie byłem pełno ludzi.

            Komentarz


            • #7
              Mnie akurat w salonie Toyoty potraktowali bardzo profesjonalnie i jazda probna tez odbyla sie bez problemow. Tak samo w salonie Skody.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X