Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wałki ADAC

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wałki ADAC

    Cóż za bzdura ze biały lakier jest trudny do polerowania, wszak to najłatwiejszy kolor pod polerkę.

  • #2
    Wałki ADAC

    Wiem, że Onet to słabe źródło informacji ale pewnie, niektórych zaciekawi ten news.
    W samochód roku to nigdy nie wierzyłem ale z oponami to słabo...

    Auto Świat - Portal motoryzacyjny
    Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

    Komentarz


    • #3
      andrzej111,
      W oficjalnym komunikacie poinformowali opinię publiczną, że odpowiedzialny za fałszowanie wyników był dyrektor ds. komunikacji.
      a reszta oczywiście o niczym nie wiedziała...jasne, już to widzę :roll:
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • #4
        Re: Wałki ADAC

        Zamieszczone przez andrzej111
        Wiem, że Onet to słabe źródło informacji ale pewnie, niektórych zaciekawi ten news.
        W samochód roku to nigdy nie wierzyłem ale z oponami to słabo...

        Auto Świat - Portal motoryzacyjny

        Wczoraj w Raport TURBO mówili o tym...
        Moja ex - Łasica
        BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

        Komentarz


        • #5
          Najlepszy szmelcvagen ze swoim "samochodem roku' wypadałby zerwać naklejki z aut :lol:
          Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

          Komentarz


          • #6
            Ludzie do tej pory polegali na opiniach ADAC. Teraz już nie będą mieli do nich zaufania. :twisted:
            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
            ​​​
            Grzegorz

            Moja Ambitna Czarnula

            Komentarz


            • #7
              :yay: :

              Komentarz


              • #8
                Z oponami to już histeria/nagonka/etc. Jakoś typy ADAC pokrywały się zwykle z typami z innych testów. Czasami to tu to tam pojawił się jakiś "rewelacyjny faworyt", ale ogólnie czołowa stawka zawsze składa się z czołowych producentów, niezależnie od testu. Dobre opony bronią się same...
                Trudno oczekiwać, żeby Conti, GY czy Dunlop wypadły gorzej od chińskiego ścierwa, czego zapewne życzyłby sobie cytowany w jednym z artykułów skarżący się przedstawiciel. Testy ADAC zawsze były bezlitosne dla wyrobów pochodzących z kraju, w którym masowo produkuje się bieżniki do tenisówek.

                M.
                666 4U

                Komentarz


                • #9
                  ...i to wszystko w imię czego :?: :?: :?: :?:
                  Hajs musi się zgadzać :roll:
                  Artur

                  Komentarz


                  • #10
                    nie zatanawialo was czemu od kilku lat wszystkie mozliwe testy opony wygrywa conti.

                    juz dawno przestalem sie sugerowac ADACem stad mam bridgestone i nokiany na aucie

                    Komentarz


                    • #11
                      Ciekawe, że nowy prezes chińskiego koncernu oponiarkiego, tyle lat siedział cicho w Michelin jak jego produkty wygrywaly.
                      Seria 188KM/270Nm na 95RON

                      Komentarz


                      • #12
                        vw powiedzieli ze jak to wszystko sie potwierdzi to oddaja wszystkie nagrody tu jest wielki szum i bardzo dobrze
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=81807
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ghlight=likoss
                        http://www.jiu-jitsu-gruppe-heinrich-jansen.de/

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez likoss
                          vw powiedzieli ze jak to wszystko sie potwierdzi to oddaja wszystkie nagrody tu jest wielki szum i bardzo dobrze
                          Wałki są wszędzie, mniej lub bardziej wyrafinowane. Nie tylko nasi to robią.
                          Każde grabie grabią do siebie.
                          Smutne niestety to, że takie numery teraz obciążają instytucję która była jakby nie patrzeć przez lata poważana i była mocnym trybem w całym niemieckim przemyśle motoryzacyjnym.
                          A z tym oddawaniem nagród.... rozumiem formalność. Bo pucharek wartości nie ma a to co zarobili w na tym oszukiwaniu przez lata to ich.
                          Jakieś głowy polecą bo pod publikę coś trzeba zrobić.
                          Ja rozumiem wkurzenie ogromne u Niemców. Nie z powodu faktu że oszukiwali bo o tym pewne grona wiedziały od dawna (bo to nawet zwykłemu interesującemu się motoryzacją małemu człowieczkowi nie raz wydawało sie dziwne co oni podawali) ale bardziej że się wydało...a to już są potężne pieniądze "w plecy".
                          Pytanie bardziej na ile tam się coś zmieni rzeczywiście teraz na plus i drugi dla nas ważniejsze czy teraz jest w ogóle sens im wierzyć? Pewne rzeczy mając ogólną wiedzę można sobie samemu systematyzować i pogląd wyrabiać ale co do niektórych trzeba się opierać na uczciwych instytucjach ...tylko gdzie teraz takie są?
                          Komu wierzyć?

                          Komentarz


                          • #14
                            przekrety byly ogromne np.: przeloty smiglowcem na wczasy i za grosze kupowanne wille dla czlonkow rady nadzorczej itd... czy cos sie zmieni hm...sam jestem u nich i mam nadzieje ze tak ze sie zmieni i to na lepsze dzis podal sie do dymisji (chyba dzis) glowny szef Meyer- ale calkowicie odejsc nie chce i planuje
                            zostac szefem regionalnym....
                            czy im wierzyc - nie to bylo przeciez od dawna widoczne zew testach wygrywaly marki niemieckie...ja zawsze traktowalem ADAC jako pomoc drogowa i jako "drogowskaz" ale nie jako wyrocznie
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=81807
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ghlight=likoss
                            http://www.jiu-jitsu-gruppe-heinrich-jansen.de/

                            Komentarz


                            • #15
                              Dlatego kupując opony - pytam o opinie znajomych, którzy jeździli na takich jak chce kupić, kupując samochód zbieram opinie użytkowników i serwisów. Korupcja była, jest i będzie i trzeba było być bardzo naiwnym wierząc, że opinie ADAC są rzetelne (podobnie jak testy aut/akcesoriów w gazetach motoryzacyjnych)...
                              Nissan Sunny N14-> Nissan Almera N15-> Skoda Octavia II
                              Dołączyła do rodziny Skoda Octavia II FL Kombi

                              Komentarz


                              • #16
                                Szkoda tylko, że w Polsce i na forum OCP, 98% kierowców jest mega zadowolonych ze wszystkiego, niezależnie od tego co kupili ;-]
                                Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                                "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                                Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez zepter00
                                  Szkoda tylko, że w Polsce i na forum OCP, 98% kierowców jest mega zadowolonych ze wszystkiego, niezależnie od tego co kupili ;-]
                                  już z 5 razy o tym pisałem :diabelski_usmiech
                                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                  GVI 1.4TSI
                                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    nie bylem zadowolony z gy ug7+ ; z nokianow jestem na 75% zadowolnoy. narazie z letnich re002 jestem mega zadowolony

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez likoss
                                      vw powiedzieli ze jak to wszystko sie potwierdzi to oddaja wszystkie nagrody tu jest wielki szum i bardzo dobrze
                                      To zdanie likossa mnie dziś z perspektywy późniejszej afery dizelszwindel dosłownie roz*ebało. Leże i kwiczę.
                                      Niemcy - kiedyś synonim soldności i trwałości , dziś - wałków, przekrętów, oszustwa i nieczystych zagrań
                                      Jak nisko można upaść dla kasy. Cała machina stworzona do dymania klientów. Fabryki, telewizja, gazety branżowe, "agencje" i "towarzystwa" jak np adac, krtore mają "dbać o interes konsumenta (bla, bla, bla) i uświadamiać ich" ......ale po czasie, że są dymani na maxa.
                                      Ojojojoj :wink:

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        niestety . to sa powiazania mega korporacji. ludzkosc zawiazala sobie sama petle na szyje.

                                        teraz 90% ludnosci to sa paroby dla pozostalych 10%. uwiazane i zmanipulowane w kazdej dziedzinie zycia

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Znajomy mieszkający w Niemczech twierdzi, że kierowcy w tam sa wku..ni na ADAC bo za dużo ich wałków wyszło na jaw a lud niemiecki nie lubi być dymany. Co do Chińskich wyrobów to wszystko jest chińskie więc nie wiem w czym problem 8) a tak na poważnie to nie dyskredytowałbym tych produktów bo są i lepsze i gorsze. To, że 90% rynku produktów z Chin to szajs to efekt tego, że ma być tanio, taniej i jeszcze taniej (Chińczycy nie znają pojęcia najtaniej - może być tylko jeszcze taniej ). tego oczekują zamawiający bo tego oczekują Klienci. Chińczycy potrafią zrobić produkty bardzo wysokiej jakości i je robią - nawet opony są coraz lepsze (D-Mack - zespół w WRC).

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zawodowo zajmuje się haldexami ale również fotelikami samochodowymi dla dzieci. Od kilku lat jest trend zdobywania najwyższych not przez foteliki Niemieckie w ADACu. Rodzice przychodzą do sklepu ślepo wierząc ADACowi i jego gwiazdkom...dziwnym trafem najbezpieczniejsza forma przewożenia, czyli tyłem, fotele zapoczątkowali Skandynawowie, nie zdobywają takich not wysokich jak jakiś badziewny niemiecki fotel przodem z ochrona tułowia, gdzie cała siła skupia się na klatce piersiowej...dlatego ja zawsze powtarzam rodzicom - ADAC to nie biblia i nie wyrocznia, a jedynie delikatny punkt odniesienia.
                                            PS wiecie że ADAC mierzy i ocenia komfort dziecka w foteliku na bazie manekina :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

                                            Pzdr
                                            Hubi
                                            Mr Haldex - jak umiem to zawsze pomogę.
                                            www.awdcarparts.com

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              hubi_pl, tak ciągnąc temat fotelików dla dzieci to jakie w tej chwili uważane za dość "bezpieczne " w przedziale od 15-36 z isofixem ?
                                              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez tomek evo
                                                Chińczycy potrafią zrobić produkty bardzo wysokiej jakości i je robią
                                                nie wiem czy ktoś pamięta, ale jeszcze w latach 70-tych synonimem dziadostwa, szajsu, badziewia i chłamu było wszystko z napisem "made in Korea" . A teraz ??... :roll:
                                                *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez b-bar01
                                                  nie wiem czy ktoś pamięta, ale jeszcze w latach 70-tych synonimem dziadostwa, szajsu, badziewia i chłamu było wszystko z napisem "made in Japan" . A teraz ??...
                                                  ja pamiętam tamte czasy , ale naprawdę nie wiem o czym mówisz..
                                                  , może o elektronice.. :?:
                                                  fakt jvc , hitachi sony to był badziew straszny , zk120 je biła na głowę.. :diabelski_usmiech
                                                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                                  GVI 1.4TSI
                                                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X