Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez maro rs
     Inna sprawa, że kupując auto teraz wybierałbym między octavią rs 230 i golfem r variant.
    GolfR to ciekawa koncepcja. Ale nadchodzący GolfR400 to dopiero pomysł! Będzie niezbyt tani ale sądzę że za 10 lat da się na nim tylko zarobić :kciukgora
    Tyle że w takich pieniądzach wchodzimy w A45AMG czy RS3....
    Pozdrawiam
    perfex

    Octavia HTP

    Komentarz


    • Zamieszczone przez maro rs
      rezon, to nawet nie jest kwestia mocnego patrzenia na koszty, ale jakiejś granicy. Nie oszczędzając, ale też nie jeżdżąc cały czas na maksa, RS spala mi średnio 11 litrów na 100 km i to jest OK, ale jeśli przy takim samym stylu jazdy superb spalałby 14, to nie wiem, czy nie uznałbym, że to trochę za dużo.

      Co do wyposażenia "normalnych" wersji masz w 100% rację, ale jeśli chodzi o ORS v. S280, to póki co doposażenie tych aut do podobnego, akceptowalnego dla mnie, poziomu to wspomniane ponad 20 tys. różnicy.
      Podejrzewam,że OIII w wersji 280KM jeśli by była produkowana to cenowo zbliżyłaby się do SIII 280KM.p.s.Jak dla mnie wybór jest prosty
      Respect All,Fear No One!

      Komentarz


      • Zamieszczone przez fan
        Podejrzewam,że OIII w wersji 280KM jeśli by była produkowana to cenowo zbliżyłaby się do SIII 280KM.p.s.Jak dla mnie wybór jest prosty
        Dla mnie tez - w cenie pewnie wysokiej takiej O3 czy S3 wolalbym - Audi :-) pewnie nie mialoby 280 kucy ale i tak nie wiem gdzie moglbym z nich skorzystac... w Gdansku? w drodze do Koszalina? watpie. A na tor wyscigowy nie jezdze... :P
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • perfex, Akurat R400 to dalej 2l motor, a nie 2.5 jak w RS3. No i cena tego wlasnie modelu mimo wszystko nawet w podstawie rozni sie znaczaco od ceny A45 w podstawie, bo wystarczy na zakup drugiego auta w postaci niezbyt taniego Audi A1 albo Octavii 3 :lol:
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • Zamieszczone przez marlej108
            Zamieszczone przez fan
            Podejrzewam,że OIII w wersji 280KM jeśli by była produkowana to cenowo zbliżyłaby się do SIII 280KM.p.s.Jak dla mnie wybór jest prosty
            Dla mnie tez - w cenie pewnie wysokiej takiej O3 czy S3 wolalbym - Audi :-) pewnie nie mialoby 280 kucy ale i tak nie wiem gdzie moglbym z nich skorzystac... w Gdansku? w drodze do Koszalina? watpie. A na tor wyscigowy nie jezdze... :P
            porównanie trochę bez sensu. Jak nie potrzebujesz 280KM to wystarczy kupić S3 1,4TSI za niecałe 80kzł czyli połowa Audi to przecież "prawie to samo" Kupując S2 brałem też pod uwagę A6 i wychodziło drobne 80kzł więcej niż za S2. Nie stać mnie

            Komentarz


            • Zamieszczone przez rezon
              Kupując S2 brałem też pod uwagę A6 i wychodziło drobne 80kzł więcej niż za S2. Nie stać mnie
              No juz nie kokietuj, ze Cie nie stac... :P :szeroki_usmiech

              co to jest te marne 80 kawalkow? co tam sobie mozna niby kupic? Waciki?!? :wink:

              ps. izba skarbowa i tak juz jest na tropie... :P
              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
              Spalanie - Motostat.pl

              Komentarz


              • w dziwnym kierunku zmierza Octavia.......

                Skoda Octavia z pojedynczymi przednimi światłami • AutoCentrum.pl
                OII 1,4 TSI Elegance

                KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                Komentarz


                • Idzie w slady klasy premium...



                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • OrsonTSI, co innego mnie zaciekawiło, że OIII FL ma wychodzić do 2020roku....dopiero wtedy planowana jest OIV. Może to i lepiej bo do tego czasu jakoś się u mnie poukłada i może wyjdzie tak jak napisałem w wątku rudawo że obecną OII zamienię na nową ale dopiero OIV :P niech i tak będzie :diabelski_usmiech
                    nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez BADYL
                      OrsonTSI, co innego mnie zaciekawiło, że OIII FL ma wychodzić do 2020roku....dopiero wtedy planowana jest OIV. Może to i lepiej bo do tego czasu jakoś się u mnie poukłada i może wyjdzie tak jak napisałem w wątku rudawo że obecną OII zamienię na nową ale dopiero OIV :P niech i tak będzie :diabelski_usmiech
                      ja mam podobne plany ale nie wiem czy moje TSI dojeżdzi do 2020
                      moze jest cien nadziei bo po tygodniu urlopu auto odpaliło idealnie az bylem w szoku....
                      OII 1,4 TSI Elegance

                      KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                      Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez OrsonTSI
                        ja mam podobne plany ale nie wiem czy moje TSI dojeżdzi do 2020
                        A ja już nie kupię żadnej Skody................. trzy pod rząd to już za długo.
                        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez AdamB
                          Zamieszczone przez OrsonTSI
                          ja mam podobne plany ale nie wiem czy moje TSI dojeżdzi do 2020
                          A ja już nie kupię żadnej Skody................. trzy pod rząd to już za długo.
                          ja mam czwarta i tez tak mowie ale jak popatrzę na cenniki, serwis i opinie znajomych o ich markach to znow wracam w to samo miejsce......
                          OII 1,4 TSI Elegance

                          KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                          Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez AdamB
                            ja już nie kupię żadnej Skody................. trzy pod rząd to już za długo.
                            miałem dwie i jeździłem jeszcze dwoma służbowymi Octavkami i zachciało mi się zmiany na salonowe Mitsubishi. Po zakończeniu procesu z oszustami wróciłem do Skody.

                            Komentarz


                            • rezon, jeżdżę Skodami od 2002 roku i tą co mam będę jeździł jeszcze parę lat więc wystarczy :szeroki_usmiech
                              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                              Komentarz


                              • Mnie też jeszcze jakieś 100kkm, a później zobaczę czy S3 czy co innego. O ile TSI wytrzyma jeszcze 100kkm Na razie 110kkm bez problemów

                                Komentarz


                                • Na skoda-auto.de pojawiło się coś takiego:

                                  Error 404

                                  :diabelski_usmiech
                                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                  Komentarz


                                  • Nexus6, wa widziałes srodek?

                                    404 Error


                                    Wygląda mega moim zdaniem.


                                    Spalanie - Motostat.pl
                                    Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                    Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                    Sprzedam na OLX!!

                                    Komentarz


                                    • środek wygląda bardzo fajnie
                                      zauważyłem że w niektórych są rury wydechowe a w niektórych takie dziwne imitacje. to chyba zależy od silnika
                                      BYŁA o1 rs
                                      BYŁA o2 1.6
                                      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                      Komentarz


                                      • Nie wiem co się tak Skoda uparła na wzór karo tapicerki ... Najpierw w Style a teraz tu.
                                        Karo nie pasuje do nowoczesnych wnętrz i kropka.
                                        Dla mnie to trąci myszą ... ciekawe jak wygląda tapicerka z alcantarą. Mam nadzieję że inaczej bo może to zupełnie pogrzebać Superba u mnie ...
                                        Wczoraj widziałem po raz pierwszy Superba w ruchu.
                                        Było to w Niemczech i naprawdę nieźle się prezentował w kolorze białym.
                                        Porównanie nadwozia do B8 jest najbardziej na korzyść Skody jak się porównuje wersje kombi.
                                        Wersja sedan B8 jakoś się jeszcze broni ....
                                        PS
                                        Jak to mówią Niemcy , Superb3 to dobre auto , duże i można dużo uchodźców przewieźć ..


                                        O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                                        Komentarz


                                        • Skoda Octavia RS TDI z napędem 4x4! Wkrótce trafi do oferty - Super Express - wiadomości, polityka, sport
                                          OII 1,4 TSI Elegance

                                          KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                          Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                          Komentarz


                                          • S3 nie RS ma 190KM i też może być 4x4. Co to za RS z taką mocą?

                                            Komentarz


                                            • rezon, bo to jest RS look :szeroki_usmiech
                                              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                              Komentarz


                                              • Dokładnie, RS z wyglądu a osiągi słabiutkie, no i dalej cyganią z zużyciem paliwa. Gdyby tam dali 2,0 BiTDI to by mogło być RS :P
                                                Marek

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez voltar
                                                  Nie wiem co się tak Skoda uparła na wzór karo tapicerki ... Najpierw w Style a teraz tu.
                                                  Karo nie pasuje do nowoczesnych wnętrz i kropka.
                                                  Najdroższe Audi RS mają podobne więc chyba to nie najgorszy wzorzec 8) Mi się bardzo podoba, jakby jeszcze była wysuwana podpórka pod uda byłoby idealnie! Ciekawe czy drogie będą takie krzesełka :lol:
                                                  Pozdrawiam
                                                  perfex

                                                  Octavia HTP

                                                  Komentarz


                                                  • bazowane ma być na style więc ja to rozumiem tak że cena będzie pomiędzy style a l&k. ciekawe jak faktycznie będzie
                                                    BYŁA o1 rs
                                                    BYŁA o2 1.6
                                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X