Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • JacekRS, jakim silnikiem? 280 ps jeździłeś?

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Enriquez
      Rs to pod tym względem nieporozumienie.
      To może chociaż Scout? :|
      A jest ktoś na forum, kto podjął się wyciszenia O3 na własną rękę?
      Wiem, że nie wszystko da się zrobić, bo np. konstrukcji słupków i lusterek świszczących nie zmienimy, ale może dałoby coś wyciszenie drzwi i uszczelek w drzwiach?
      Było: Oct2FL doposażony Mint 1.2TSI
      Jest: starszy diesel na B.

      Komentarz


      • ja mam wyciszone przednie drzwi ale przy 200 i tak szumi
        kura ze slaska - prawie seria...

        sprzedam magnetyzer do O3 RS

        Komentarz


        • Aby efekt wyciszenia był zadowalający to pasuje wyciszyć kompleksowo całą furę inaczej to półśrodki.
          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

          Komentarz


          • Jak dostanę taki request od kobity to zrobię jej wyciszenie. 50% szans.
            Pozdrawiam
            Marcin

            Komentarz


            • piramida, ja robilem bo muza duzo lepiej gra, szumienie mnie wali : )
              kura ze slaska - prawie seria...

              sprzedam magnetyzer do O3 RS

              Komentarz


              • anomal, ja bym chętnie całego wytłumił, koszt około 7kzł plus 60-70kg więcej masy :lol:
                superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                Komentarz


                • piramida, SIII jest słabo wyciszony ?
                  Było szybkie
                  2.0 TDI BKD 177km/402Nm by Aligator
                  CITROEN C5 III TOURER EXCLUSIVE
                  163HDI HYDRACTIVE 3+
                  Jest wycieczkowóz
                  VW Sharan 7n 2.0TDI 170km DSG

                  Komentarz


                  • ktos wklejal tak oklejona o3 z fb, musiałbym posłuchać efektu, zeby sie przekonac
                    kura ze slaska - prawie seria...

                    sprzedam magnetyzer do O3 RS

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez lukasiasty
                      piramida, SIII jest słabo wyciszony ?
                      jest ciszej niż w O3 ale nie jest to lexus szczególnie jak sie nasłuchuje odgłowy dochodzace z tylniego zawieszenia jadąc po nie równej nawierzchni :lol:
                      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                      Komentarz


                      • Ciekawostka - w konfiguratorze Skody przy S3 w wersji style zniknela bezowa tapicerka...
                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • A w L&K czarna. Może to i dobrze, bo nie ma na niej logo L&K :roll:
                          Pozdrawiam
                          Marcin

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez blackpw
                            A jest ktoś na forum, kto podjął się wyciszenia O3 na własną rękę?
                            Ja oddaje za kilka tygodni do Wyciszenie wygłuszenie samochodu – OFERTA, CICHE-AUTO.PL albo do SztukaWyciszania.pl - doskonałe wyciszenie Twojego samochodu. Wygłuszanie pojazdu, wyciszanie drzwi - tylko u nas.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez feels3
                              Zamieszczone przez blackpw
                              A jest ktoś na forum, kto podjął się wyciszenia O3 na własną rękę?
                              Ja oddaje za kilka tygodni do Wyciszenie wygłuszenie samochodu – OFERTA, CICHE-AUTO.PL albo do SztukaWyciszania.pl - doskonałe wyciszenie Twojego samochodu. Wygłuszanie pojazdu, wyciszanie drzwi - tylko u nas.
                              W pierwszym linku nie doczytałem się informacji o wyciszaniu uszczelek a to dosyć ważna sprawa i często dająca dużą poprawę.
                              Pozdrawiam
                              perfex

                              Octavia HTP

                              Komentarz


                              • To wyciszanie uszczelek polega na wciągnięciu do jej środka sznura z pianki, czy na czymś innym?
                                Pozdrawiam
                                Marcin

                                Komentarz


                                • jest ciszej niż w O3 ale nie jest to lexus szczególnie jak sie nasłuchuje odgłowy dochodzace z tylniego zawieszenia jadąc po nie równej nawierzchni :lol:
                                  Moim zdaniem różnica SIII do Lexusa jest taka mniej więcej jak SIII do Passata tzn Lexus nie poraził mnie jakimś super wyciszeniem ale to pewnie też zależy od wersji Lexusa


                                  O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                                  Komentarz


                                  • voltar, w ogóle chyba dzisiejsze auta są gorzej wyciszane niż przed laty.....np. porównując nową mazdę 6 przy 140 km/h z 2.5 benzyną automat (w bardzo bogatej wersji wyposażenia) na pokładzie do mojego lata świetlne temu passka b5 w przedostatniej wersji wyposażenia i silnikiem 2.5 v6 tdi automat....pod względem hałasu w środku...niestety, ale mazda wypada bladziej - nawet nie chodzi o sam silnik, bo 6 chodzi równo wiadomo, nawet diesel, ale jakieś szumy z drzwi, od kół etc....no sorry, ale nie za taką ciężką kasę....
                                    mam nadzieję, że SIII lepiej wypada pod tym względem. :wink:

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Enriquez
                                      To wyciszanie uszczelek polega na wciągnięciu do jej środka sznura z pianki, czy na czymś innym?
                                      No właśnie to też mnie ciekawi, a może doklejają jakąś uniwersalną dodatkową uszczelkę? Bo np. S3 ma dodatkową uszczelkę wokół drzwi, natomiast O3 już nie ma.

                                      Swego czasu zamierzałem skorzystać z usług tutaj: Popraw komfort jazdy autem! - CICHE-AUTO.PL wyciszanie samochodów
                                      Głównie ze względu na lokalizację. No ale wcześniej sprzedałem moją O2
                                      Ciekaw jestem efektu takiego wyciszenia wszystkich drzwi wraz z uszczelkami (cokolwiek to oznacza). Koszty orientacyjne za taką operację to jak pamiętam wynosiły około 1200zł.
                                      Było: Oct2FL doposażony Mint 1.2TSI
                                      Jest: starszy diesel na B.

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez blackpw
                                        No właśnie to też mnie ciekawi, a może doklejają jakąś uniwersalną dodatkową uszczelkę? Bo np. S3 ma dodatkową uszczelkę wokół drzwi, natomiast O3 już nie ma.
                                        O2 ma podwójne uszczelki drzwi i pamiętam w 2004 roku jak OII wchodzila na rynek to dealerzy Skody strasznie się podniecali że wyciszenie na poziomie ówczesnego Avensisa i pokazywali klientom te podwójne uszczelki właśnie. O III nie ma podwójnych uszczelek ?


                                        O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                                        Komentarz


                                        • voltar, w O2 nie ma jednej z uszczelek, jakie są w S2.
                                          Pozdrawiam
                                          Marcin

                                          Komentarz


                                          • sew1981, mi się wydaje że zwiększenie hałasu wiąże się z odchudzaniem z masy samochodów. Jeżeli auta są coraz lżejsze i większe to muszą być jakieś skutki uboczne. Mamy mniej blachy i wygłuszeń, na papierze producent może się pochwalić małym spalaniem i zrobić dobrze ekologom, a na hałas już nie zwraca się uwagi, przecież to nie uchroni gór lodowych od roztopienia
                                            Octavia 3 '15 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=91864

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez blackpw
                                              Zamieszczone przez Enriquez
                                              To wyciszanie uszczelek polega na wciągnięciu do jej środka sznura z pianki, czy na czymś innym?
                                              No właśnie to też mnie ciekawi, a może doklejają jakąś uniwersalną dodatkową uszczelkę? .
                                              Różne mają metody. Dodanie uszczelek do tego co jest albo nawet wywalenie całkiem orginalnych uszczelek i montaż jakichś hiperextra
                                              Pozdrawiam
                                              perfex

                                              Octavia HTP

                                              Komentarz


                                              • Krzychu89, coś w tym jest co piszesz mazda 6 z takim silnikiem masa własna 1370....a mój paszczak v6 ważył 1600, fakt nawet drzwi sprawiały wrażenie cięższych....
                                                eh..srekologia :roll:

                                                Komentarz


                                                • Rozmawiałem ostatnio ze znajomym co ma firmę audio plus wyciszają pojazdy, mówił dokładnie to co wyżej piszecie, jest presja na niższą wagę i spełnianie co raz to rygorystycznych norm stąd co raz gorsze wyciszenie, nie tylko budżetowe fury są słabo wyciszone, te z wyższej półki również.

                                                  Koszt wyciszenia całego superba to okolice 7kzł plus około 70-80kg dodatkowej masy :szeroki_usmiech
                                                  superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                                  poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                                  Komentarz


                                                  • piramida, makabra....poprawianie fabryki za 7 koła...i co niby wyciszone fury nie spełniają norm tak? :lol: zwykłe cięcie kosztów przez producentów to jest pod pozorami "eko norm", bo mogą dać lżejsze materiały, ale wiadomo to kosztuje, a kto chce wydawać, lepiej zarobić :wink:

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X