Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowa Skoda Superb III

    Zamieszczone przez marcin607
    Panowie a ktoś ma to sprint -35? Jakieś foto? ?
    Ja ma w swojej takie zestaw h&r -35mm. Żałuję że nie wziąłem -55mm bo przód stoi dalej wysoko
    pozdrawiam
    mario

  • #2
    Nowa Skoda Superb III

    Ahoj,

    nowe wiesci od Czechow:

    První Škodovkou s adaptivními tlumiči bude nový Superb | auto.cz

    Superb "se pøedstaví ji¾ pøí¹tí rok, pravdìpodobnì v bøeznu" - zostanie przedstawiony w przyszlym roku (2015), prawdopodobnie w marcu (!!!).

    "Nový Superb se bude prodávat ve variantách liftback (bez systému Twindoor) a kombi" - czyli bedzie liftback (bez twindoor) oraz kombi.
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      Na innej czeskiej stronie spotkałem się z innymi wizkami - Škoda Superb 3? | Škoda Superb Club
      Załączone pliki

      Komentarz


      • #4
        piernik, wygląda jak Octawia na sterydach

        Komentarz


        • #5
          Przynajmniej jakoś proporcjonalnie wygląda Pierwszy Superb który mi się podoba

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Bonthyc
            piernik, wygląda jak Octawia na sterydach
            tak zawsze było

            Komentarz


            • #7
              Ale nigdy superb nie wyglądało tak samo jak octa. Zawsze superb wyglądał bardziej "majestatycznie". Teraz wygląda jak Rapid :P

              Komentarz


              • #8
                Te światła z przodu wyglądają trochę jak by były za małe proporcjonalnie do przodu..
                Wg zdjęć tu zamieszczonych nie wygląda mi to na liftback tylko na sedana szyba wygląda jak by była nieruchoma.a tak poza tym to całkiem spoczko tylkoida w strone gruoy VW ze wszystkie przody aut sa do siebie podobne. Teraz to skoda bedzie miała nudnie wyglądające przody.
                Spalanie - Motostat.pl
                Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                Sprzedam na OLX!!

                Komentarz


                • #9
                  Za to "od dupy" strony wygląda IMO bardzo ciekawie. :wink:

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez irekk
                    Ale nigdy superb nie wyglądało tak samo jak octa. Zawsze superb wyglądał bardziej "majestatycznie". Teraz wygląda jak Rapid :P
                    Gdy pokazywali pierwsze zdjęcia Superba I, to pierwsze komentarze jakie były to: Octavia w wersji sedan.

                    Komentarz


                    • #11
                      podobny do Audi A6 C6 po liftingu

                      Seat Leon ST FR by mirek_p11

                      Fotki
                      Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                      Fotki

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja myślę, że A5 Sportback...

                        PS. pierwszy ładny TYŁ suberb liftback
                        Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                        VW Jetta 1.2 TSI

                        Komentarz


                        • #13
                          Z przodu Octavia z tyłu mercedes?

                          Komentarz


                          • #14
                            Ładny. Mógłby taki być. Jak dla mnie z zewnątrz nic mu nie brakuje. Trzymam kciuki za środek żeby było lepiej niż wyszło w O3.

                            Komentarz


                            • #15
                              siedziałem przed chwila w nówce evo, 600km ,wczoraj odebrany.. :szeroki_usmiech . mimo ze schudłem 15kg to i tak dupa mi sie nie mieściła za bardzo..
                              na pewno superb wygodniejszy.. :lol:
                              i strasznie prostacki w środku ..mimo obszywanej deski w java... , z wierzchu zresztą też niepozorny , oprócz spojlera oczywiście..
                              jazdy będą za 1500km jak zrobiony będzie program :diabelski_usmiech
                              kolor tez psitowaty , granatowy metalik ... , będzie ich tylko 6 w kraju w tym kolorze.
                              ale właściciel ma w planie obklejanie..
                              O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                              GVI 1.4TSI
                              LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                              tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Alonzo_
                                Ładny. Mógłby taki być. Jak dla mnie z zewnątrz nic mu nie brakuje. Trzymam kciuki za środek żeby było lepiej niż wyszło w O3.
                                Wcześniej mówiono że SIII będzie miała ekspresyjny, rewolucyjny dizajn a skończy się na rozwleczonej Octavii z downsizingowym 1.4tsi 150km, podstawa (z klimą, radiem mp3 bez cd i skrobaczką we wlewie paliwa) będzie kosztować 88,900 i cała prasa "fachowa" będzie podniecona że to o tyyyyyle tanej od audi a6 :szeroki_usmiech I tyle.
                                A i jeszcze potem wejdzie SIII Kombi z bagażnikiem o pojemności a ze 700 litrów i w cuglach będzie wygrywać testy z a6 i E klasą A gupki w europie wolą wywalać kasę i kupują a6, e-klase i bmw5..
                                Pozdrawiam
                                perfex

                                Octavia HTP

                                Komentarz


                                • #17
                                  perfex, a kto Ci karze kupować 1.4 tsi? możesz kupić za sensowniejszą kasę 1.8 tsi czy 2.0 tdi w dobrej wersji wyposażenia i i tak będzie dużo taniej niż audik czy e klasa. A spokojnie wielkością nie będzie odstawał, a w wyższych szczeblach wyposażenia wykończenie też będzie na poziomie, bez obawy :P

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Narzekania są śmieszne, zapewne wiele osób krytykujących nie będzie zamierzało kupić superba choćby był identyczny jak Audi A8, jak dla mnie auto wygląda ładnie, najlepiej wyglądający superb z wszystkich które do tej pory powstały, a że podobny do O3 to takie są trendy w motoryzacji patrz Audi Mercedes i inne. Szczerze gdyby był w sprzedaży od początku 2014 r miałbym duży problem z wyborem między O3 a dopłatą właśnie do tej wersji.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      A ja rozmyślam o zmianie swojej octy :] Ale zmienić to bym jednak chciał na S2FL :P

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Kochani - pozyjemy - zobaczymy jak to bedzie z tym S3.

                                        Faktem jest ze na tych wizualizacjach wyglada jak napakowana O3, co mi jednak jakos tam nie przeszkadza.

                                        Z kolei dla mnie minusem byloby gdyby nie bylo juz listew chromowanych wokol okien (to moje zboczenie... ciagle niezrealizowane) a tylko ta dolna listwa jak w O3 w liftbacku, bo w kombi pewnie chrom dookola szyb bedzie bo auto wyglada dzieki temu dostojniej.

                                        tutaj film jest zatytulowany, ze Vision C to w 80% nowy Superb....



                                        prawde mowiac sam pyszczek z tego filmu i ten z wklejonych tu zdjec - oprocz reflektorow - to jest prawie identyczny...
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                        Spalanie - Motostat.pl

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez sew1981
                                          perfex, a kto Ci karze kupować 1.4 tsi? możesz kupić za sensowniejszą kasę 1.8 tsi czy 2.0 tdi w dobrej wersji wyposażenia i i tak będzie dużo taniej niż audik czy e klasa. A spokojnie wielkością nie będzie odstawał, a w wyższych szczeblach wyposażenia wykończenie też będzie na poziomie, bez obawy :P
                                          Widzę, że kolega nie złapał ironii :wink: Nikt mi na szczęście nie karze kupować superba. Chodzi mi o gazetowe chrzanienie, które najwyraźniej przynosi efekty i utrwala zdanie że superb to w zasadzie prawie a6 a dużo taniej :szeroki_usmiech
                                          Pozdrawiam
                                          perfex

                                          Octavia HTP

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Bo pismaki nie rozróżniają segmentu D od E A że wymiary zbliżone to już twardo porównują. Tylko komfort podróżowania całkiem inny.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez perfex
                                              Chodzi mi o gazetowe chrzanienie, które najwyraźniej przynosi efekty i utrwala zdanie że superb to w zasadzie prawie a6 a dużo taniej
                                              tak jest z każdym produktem Skody, jej auta są prawie o "klasę wyżej" ale tylko w centymetrach ;-)

                                              ani to źle ani dobrze taka propozycja rynkowa spod znaku handlowego Skoda koncernu VW, którego to produkty z założenia powinny uzupełniać wzajemnie swoją ofertę

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                komfort to jedno... ale wg mnie skoda jest alternatywą dla ludzi którzy stoją przed wyborem np. 3 - 4 letnie A6 z przebiegiem ~ 150.000 km (realnym) (mam tu na myśli samochód z polskiego salonu, udokumentowany przebieg itp.) a nowy superb....

                                                Tu oczywiście można dyskutować i wymieniać argumenty przemawiające za używanym A6.... ale
                                                Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                                VW Jetta 1.2 TSI

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Myślę że jednak dziennikarze nie są na tyle niepoważni aby porównywać nowego superba z używanym A6. Chociaż patrząc na taki tefałen i ich topowych dziennikarzy, to kto wie

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X