Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • blackrs, mi tam się podoba czarny SIII, tylko szyby trzeba zrobić na ciemno

    Komentarz


    • nie pamietam juz czy to w tygodniku Motor czy w miesieczniku Auto Motor i Sport - ale byl artykul o lakierach. Z jego tresci wprost wynikalo, ze do konca lat 90-tych grubsza warstwa lakieru i wieksza wytrzymaloscia charakteryzowaly sie lakiery metaliczne. Od momentu upowszechnienia sie lakierow tych wodnorozcienczalnych - pseudo ekologicznych - wg tegos artykulu coraz czesciej lakiery niemetalizowane maja grubsza warstwe i sa bardziej wytrzymale na uszkodzenia... Cos w tym moze faktycznie byc bo mialem bialego Golfa VI - auto myte tylko na myjniach automatycznych - podobnie jak moja O2 czarna perla - i bialy lakier byl wytrzymalszy. Teraz w VW up! tez bialy - i tez jakos uszkodzen po myjni na nim nie widze.

      CO do S3 to moj ulubiony to szary biznes a potem bialy :-) ale czarny tez mi sie podoba :-)
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • marlej108, na białym ogólnie mniej widać rysy i inne uszkodzenia w zwykłym świetle.

        Komentarz


        • ciekaw jestem tego brązu
          BYŁA o1 rs
          BYŁA o2 1.6
          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

          Komentarz


          • blackrs, jakiś czas temu widziałem S3 w brązie i powiem Ci, że robi robotę jak gdzieś znajdę fotkę to wrzucę
            رافال
            Spoty
            Cause freedom is a lonely road
            My O2FL

            Komentarz


            • ogólnie brązowy kolor fajnie wygląda na większości aut. moim zdaniem to teraz najładniejszy kolor dla auta. jak będziesz miał to wrzucaj
              BYŁA o1 rs
              BYŁA o2 1.6
              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

              Komentarz


              • blackrs, co prawda robione kalkulatorem więc jakość niespecjalna, ale zawsze coś
                رافال
                Spoty
                Cause freedom is a lonely road
                My O2FL

                Komentarz


                • dzięki. No niestety na tym zdjęciu słabo widać, że to jest brąz. :P
                  Ale taki brązowy z jasnym środkiem powinien wyglądać nieźle.
                  BYŁA o1 rs
                  BYŁA o2 1.6
                  JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                  Komentarz


                  • blackrs, cóż, tylko telefon miałem pod ręką
                    رافال
                    Spoty
                    Cause freedom is a lonely road
                    My O2FL

                    Komentarz


                    • Dziś jechałem w "towarzystwie" białego S3 z Gdańska do Sopotu. W kolorze białym wygląda rewelacyjnie Goli i wymiata... :szeroki_usmiech
                      Maciek
                      terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                      Zapraszamy....

                      Komentarz


                      • autoGALERIA.pl | Testy, Nowości, Niezależne Opinie - autoGALERIA
                        jest brązowy tylko felgi inne trzeba by dac.
                        no biały jest mega. tylko za biały metalic szkoda dopłacać jak już brać to nie metalic.
                        marlej ty szary zamówiłeś?

                        [ Dodano: Sob 03 Paź, 15 20:56 ]
                        a jak nie brazowy lakier to... skóra
                        Just a moment...
                        BYŁA o1 rs
                        BYŁA o2 1.6
                        JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                        Komentarz


                        • Tu w ogłoszeniu macie brązowego tylko na marnych felgach
                          Nie znaleziono strony

                          Widziałem na żywo brązowego (demo) i ogólnie fajny ale lepiej wygląda szary biznes, ogólnie SIII wygląda lepiej w jasnych kolorach z uwagi na ilość załamań na karoserii które w ciemnych kolorach giną.

                          Panowie a ogólnie warto dopłacać do białego metaliku bo mam ten problem i nie wiem czy wziąć biały candy. Białe zwykłe mają takie same grubości lakiery jak metaliki, może ktoś sprawdzić jak ma zwykły biały?
                          jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                          była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                          była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez AdamB
                            rezon, jeżdżę Skodami od 2002 roku i tą co mam będę jeździł jeszcze parę lat więc wystarczy :szeroki_usmiech
                            hmm.... żaden wynik ja jeźdże samymi kurakami aktualnie 7mym od 1994r.

                            Komentarz


                            • polrob, Wydaje mi się, że grubość metalika czy zwykłego jest podobna.
                              U mnie tyle że w FIII zwykły biały ma od 90 do 130 mikrometrów grubości.

                              Komentarz


                              • Marek__82,

                                dzięki, ja na swojej (metalik) mam pomiędzy 100-120 także faktycznie grubość jest podobna
                                jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                                była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                                była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Marek__82
                                  polrob, Wydaje mi się, że grubość metalika czy zwykłego jest podobna.
                                  U mnie tyle że w FIII zwykły biały ma od 90 do 130 mikrometrów grubości.
                                  Zamieszczone przez polrob
                                  na swojej (metalik) mam pomiędzy 100-120 także faktycznie grubość jest podobna
                                  No wlasnie, czyli to o czym pisalem na poczatku tej strony sie potwierdza, ze obecnie czy metalik czy zwykly - grubosc praktycznia taka sama (a czasem na korzysc wrecz zwyklego lakieru).
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                  Spalanie - Motostat.pl

                                  Komentarz


                                  • Czyli bezbarwnym to jest albo przypruszone, albo baza jest coraz cieniej... CCC

                                    O2 bez sahara miala ~170-190 na calym aucie. A biala O2FL juz 90-120.
                                    Spritmonitor.de

                                    Komentarz


                                    • Moja perłowa O3 Black Magic ma wszędzie 90-125, więc podobnie
                                      Magiczny Liftback O3 4x4

                                      Komentarz


                                      • Bude takto vypadat nová Škoda Yeti? Plus první foto faceliftované Octavie! | auto.cz

                                        O3 FL juz jeździ......
                                        OII 1,4 TSI Elegance

                                        KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                        Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                        Komentarz


                                        • Ja na Golfie 7 miałem 90-125, Superb ma 80-98, BMW 80-85

                                          Komentarz


                                          • OrsonTSI, eee...artykuł jest o Yeti :?
                                            رافال
                                            Spoty
                                            Cause freedom is a lonely road
                                            My O2FL

                                            Komentarz


                                            • ale jest bonus w postaci zdjecia O3 FL
                                              OII 1,4 TSI Elegance

                                              KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                              Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                              Komentarz


                                              • eee tam od razu zdjęcia, wizualizacji raczej :P:P
                                                coś dziwi brak info i superb III sportline na polskiej stronie skody
                                                BYŁA o1 rs
                                                BYŁA o2 1.6
                                                JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez blackrs
                                                  eee tam od razu zdjęcia, wizualizacji raczej :P:P
                                                  coś dziwi brak info i superb III sportline na polskiej stronie skody
                                                  zdjecie O3FL jest nizej i na zdjeciu grafiki YETI
                                                  OII 1,4 TSI Elegance

                                                  KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                                  Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                                  Komentarz


                                                  • racja. ale to zdjecie w nocy pokazuje tylko że po FL światła tylne będa jak w superbie. w sumie dobrze bo są fajniejsze
                                                    BYŁA o1 rs
                                                    BYŁA o2 1.6
                                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X