Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alfa Romeo Giulia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Trzymam kciuki za Alfę, Gulia wygląda naprawdę dobrze.. wygląda tez na to że staranność wykończenia/materiały też już są odpowiednie (wreszcie). Trzymam kciuki bo, denerwuje mnie to że wszędzie tylko niemieckie auta, wreszcie trochę może zacznie się dziać. Przypomnę tez że Jaguar XE został dobrze odebrany, dobrze się sprzedaje.
    Gulia w tym wariancie 200KM benzyna wydaje się optymalna

    Komentarz


    • #52
      Według mnie jest po prostu piękna ! Pod względem wyglądu lepiej wygląda tylko Mazda 6
      Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
      Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

      Komentarz


      • #53
        Co do mocy silnika w dieslu to nie są one imponujące ale wystarczy popatrzeć na moment obrotowy. Wersja podstawowa 136 KM ma 400 nm (tyle samo wersja 150 KM) a wersja 180 KM ma 450 nm.
        2.0 TDI 150 Km ma 340 nm a 400 nm ma 2.0 tdi 190 km. Przyspieszenie katalogowe jest imponujące a testowe wychodzi tak samo albo nawet lepiej (ok.7,1 s 0-100 dla wersji 180 KM).
        Co do diesla to wchodzi wersja 2.2 210 KM i osiągami pewnie pozamiata konkurencje o podobnej wielkości silnika diesla w klasie średniej. Co do benzyny to wchodzi 2.0t o mocy 280 KM a to podobno nie koniec.
        Auto budzi duże emocje i bardzo dobrze. Na forum alfy jest temat na prawie 1100 stron. Zdania na temat tego auta są podzielone i sam mam mieszane uczucia. Jedno jest pewne - to najlepiej jeżdżące auto klasy średniej i nawet w wersji podstawowej prowadzeniem może zadziwić niejeden "sportowy" samochód.
        Jako auto rodzinne nie ma podejścia do Superba czy Passata i w testach (szczególnie tych niemieckich) pewnie będzie za MB, Audi i BMW ale zależy na czym komu zależy.
        Co do awaryjności to alfa 159 jest na pewno bardziej bezproblemowa niż Passat b6, Gulietta czy Mito też są na dobrym poziomie (taka średnia europejska) wiec myślę, że z awaryjnością może być podobnie jak w przypadku konkurentów.

        Komentarz


        • #54
          Alfa Romeo Giulia. Będzie wersja kombi - Motoryzacja w INTERIA.PL

          [ Dodano: Sro 02 Lis, 16 16:16 ]
          [youtube] [/youtube]

          Chyba najlepiej brzmiace "male" V6 obecnie produkowane, drze sie jakby tam bylo sporo wiecej tych cm3.

          Komentarz


          • #55
            Auto jest super, już 159-tka wyglądała i nadal wygląda b dobrze (12 lat po debiucie!) Alfa robi ponadczasowe auta to mega duża zaleta. Nowy Model idzie tym śladem a dodatkowo w końcu środek i wykończenie wnętrza wydaje się że zbliża się do premium więc dla mnie hit.

            Komentarz


            • #56
              Na żywo wygląda pięknie. Wnętrze także piękne, ale do jakości premium trochę brakuje, w szczególności Audi. Oddać trzeba, że wyszedł im ten samochód, ale z cenami solidnie przesadzili. Czekam na udostępnienie samochodu do testu, to będę mógł coś więcej powiedzieć o tym modelu.
              Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
              https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
              https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
              https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

              Komentarz


              • #57
                Giulia lokuje sie w segmencie BMW 3 i Audi A4 to chyba te ceny nie sa wcale takie z kosmosu, takie cos znalazlem w necie:
                silnik skrzynia biegów Giulia Giulia Super Giulia Quadrifoglio
                2.0 TURBO 200 KM AT8 8 biegów, automatyczna 149 000 zł 155 500 zł -
                2.9 BI TURBO V6 510 KM MT6 6 biegów, manualna - - 359 000 zł
                2.9 BI TURBO V6 510 KM AT8 8 biegów, automatyczna - - 369 000 zł
                2.2 TURBO 150 KM MT6 6 biegów, manualna 139 000 zł 145 500 zł -
                2.2 TURBO 150 KM AT8 8 biegów, automatyczna 149 000 zł 155 500 zł -
                2.2 TURBO 180 KM MT6 6 biegów, manualna - 153 300 zł -
                2.2 TURBO 180 KM AT8 8 biegów, automatyczna - 163 300 zł -
                Swoja droga w nowym Auto Moto jest porownanie Quadrifoglio z BMW M3 Competition i Alfa wypada znakomicie (nawet ciut lepiej, glownie dzieki miazdzacej cenie), narazie tylko reczna skrzynia, ale w planach 8 biegowy automat. No i w 2017 ma wejsc wersja kombi ktora wyglada rownie dobrze + SUV ktory mial juz swoja premiere i rowniez wyglada super jak dla mnie. Niektorzy chcieli by pewnie zeby kosztowala tyle co Octavia, ale to nie ta liga.

                Komentarz


                • #58
                  autko piękne ,lecz trochę małe ,zobaczymy jak wyjdzie kombi ,bo tu bagażnika nie ma
                  Sebastian
                  Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                  Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                  Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                  Wczasy nad morzem - klik

                  Komentarz


                  • #59
                    Ceny mogłyby być trochę niższe, ale za to wyposażenie jest lepsze w standardzie niż konkurencja Niemiecka. Generalnie BMW, AUDI jest poprostu nudne, wszędzie tego pełno - zatem Alfa to nie jest zły pomysł.

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez sebastian7905 Zobacz wpis
                      autko piękne ,lecz trochę małe ,zobaczymy jak wyjdzie kombi ,bo tu bagażnika nie ma
                      Alfa Romeo 156 Sportwagon miala 360 L pojemnosci bagaznika, ale to chyba nie o to chodzi, Alfa nie robi na sile praktycznych samochodow, one sa poprostu jakies, wazniejsze jak auto wyglada. Nie oczekiwalbym po kombii przepastnego bagaznika. Jak powiedzial Krzysiek konkurencja jest nudna, nie kazdy tak mysli pewnie, ale ja osobiscie jakbym mial tyle kasy to do BMW i Audi nawet bym nie poszedl.

                      Komentarz


                      • #61
                        swoja droga podaja ze Sedan ma 480 L pojemnosci, to moze nie imponuje, ale moim zdaniem jest ok.

                        Komentarz


                        • #62
                          wierz mi jest mały ,ale tak jak napisano wcześniej Alfy są po prostu jakieś ,jak dla mnie ta jest piekna ,a wewnątrz już całkiem zamiata
                          Sebastian
                          Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                          Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                          Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                          Wczasy nad morzem - klik

                          Komentarz


                          • #63
                            Może ktoś mi to wyjaśni, dlaczego Alfa zapomniała o podłokietniku na tylnej kanapie? Czekam na auto do testów. Wygląda pięknie, ale nie jest to jakość BMW 3 , a w szczególności A4 B9 - za tydzień odbieram na testy. Ciekaw jestem tego jak ta Alfa się prowadzi...
                            Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                            https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                            https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                            https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                            Komentarz


                            • #64
                              Nie slyszalem do tej pory narzekan na wykonczenie samochodu raczej porownywalne z konkurencja tak pisano i mowiono, chwalona z wlasciwosci jezdne, zawieszenie i cala reszta, mysle ze to raczej kazdy i tak subiektywnie odbiera i napisze ze swojego punktu widzenia, ile aut juz by nie ujezdzal...ja to lykam jak mlody pelikan. 404 Not Found

                              PS. Watpie zeby kierowca Alfy martwil sie brakiem podlokietnika z tylu.

                              Komentarz


                              • #65
                                Z tym podlokietnikiemto jednak nie tak do konca, wyraznie widac na jednym ze zdjec ze jest podlokietnik, moze QV tylko nie ma...i przy okazji jest rowniez naped Q4, rowniez podobno ma powstac "uterenowiona" wersja Crosswagon Auto Moto : magazine et news auto et moto - Auto Moto

                                Z nowym napedem dojda nowe jednostki napedowe "2.0 Turbo essence de 280 ch ou une évolution du bloc 2.2 turbo diesel délivrant 210 ch pour 470 Nm de couple" niby pojemnosciowo gama dosc jednolita, ale odmian juz kilka jest.
                                Ostatnio edytowany przez ; 9522.

                                Komentarz


                                • #66
                                  Ewidentnie brakuje wersji między 510km a drugą z kolei czyli 200km, z tego co kolega powyżej pisze takie 280km byłoby w sam raz..

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    jest taka wersja tylko ciekawe czy nie bedzie laczona jedynie z napedem na 4 kola, sie okaze. Sprawa rozwojowa, moze poszerzy sie gama.

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Zamieszczone przez krzysiek83wpr Zobacz wpis
                                      Ewidentnie brakuje wersji między 510km a drugą z kolei czyli 200km, z tego co kolega powyżej pisze takie 280km byłoby w sam raz..
                                      280 KM już jest, tylko nie ma go na razie w cenniku. 210 KM diesel to samo. Auto podobno jeździ obłędnie bo projektowany był od początku z myślą o wersji QV o mocy 510 KM i pod tym kątem projektowane było kompleksowo zawieszenie.

                                      Komentarz


                                      • #70
                                        Z takimi osiągami (myślę o benzynie oczywiście ) i wyposażeniem to niezłe ceny. Trochę drożej od Superba Sportline ale raczej pół-darmo w porównaniu z Niemcami. O wyglądzie nie wspomnę bo tylko niewidomy mógłby wybrać tamte auta :-)
                                        Pozdrawiam
                                        perfex

                                        Octavia HTP

                                        Komentarz


                                        • #71
                                          perfex Tak ,albo bezdzietny ,widziałem oglądałem i jest malutki ,ale cóż małe jest piękne
                                          Sebastian
                                          Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                                          Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                                          Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                                          Wczasy nad morzem - klik

                                          Komentarz


                                          • #72
                                            Zamieszczone przez Golas27 Zobacz wpis
                                            Nie slyszalem do tej pory narzekan na wykonczenie samochodu raczej porownywalne z konkurencja tak pisano i mowiono, chwalona z wlasciwosci jezdne, zawieszenie i cala reszta, mysle ze to raczej kazdy i tak subiektywnie odbiera i napisze ze swojego punktu widzenia, ile aut juz by nie ujezdzal...ja to lykam jak mlody pelikan. 404 Not Found

                                            PS. Watpie zeby kierowca Alfy martwil sie brakiem podlokietnika z tylu.
                                            Jest gorsze niż w A4 B9 wykończenie i to czuć. Nie znaczy, że w Alfie jest jakiś dramat, bo oczywiście go nie ma pod tym względem.

                                            Przez brak podłokietnika nie przewieziesz nart w bagażniku. Dla mnie to ważne, w szczególności w aucie tej klasy.
                                            Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                                            https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                                            https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                                            https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                                            Komentarz


                                            • #73
                                              Zamieszczone przez sebastian7905 Zobacz wpis
                                              perfex Tak ,albo bezdzietny ,widziałem oglądałem i jest malutki ,ale cóż małe jest piękne
                                              Owszem, jest piękna. Kombi też się dobrze zapowiada
                                              Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                                              https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                                              https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                                              https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                                              Komentarz


                                              • #74
                                                Pewnie masz racje co do wykonczenia, ale napewno Alfa jak sam zauwazyles nie ma sie czego wstydzic. Ja akurat nigdy nie bylem fanem Audi dlatego nie robi na mnie zadnego wrazenia, mam w otoczeniu kilka modeli od A8D3 przez A6tki po A4B7.
                                                Zamieszczone przez michal8937 Zobacz wpis
                                                Przez brak podłokietnika nie przewieziesz nart w bagażniku. Dla mnie to ważne, w szczególności w aucie tej klasy.
                                                nie wiem od czego to zalezy, ale tak jak napisalem sa wersje z podlokietnikami, chociaz nie wiem czy ta z podlokietnikiem ma otwor na narty bo to przeciez nie rownoznaczne.

                                                Komentarz


                                                • #75
                                                  Prozno narazie szukac polskich testow Veloce, wiec chociaz to

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X