Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Marka premium... serwis złodziejum...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Najbardziej mnie rozwala jak ktoś kupuje auto za 3 paczki i nagle ma problem bo koła koszyka 12klpn albo przedłużenie gwarancji 4klpn.. A jak ma wymienić olej z filtrami za 1500pln to woli pod marketem na chodniku sam bo taniej.. Skoro go stać na takie auto tzn ze 20kpln niestanowi dla niego jakiegoś większego problemu.. Chyba ze statutem wg niego to mieć Betę płacić leasing 6klpn miesięcznie , a jego głównym i jedynym pożywieniem są zupki vifon...

    Komentarz


    • #27
      Znajomy pojechał ostatnio zrobić przegląd BMW X6 do serwisu. Za wymianę oleju, klocków z tyłu, wszystkich filtrow zapłacił ok 13 tysięcy i wcale go to nie przeraziło, także albo Cię stać albo nie i jeździsz Skodą.

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez kazik4x4
        Zamieszczone przez sebastian7905
        Co do BMW ,to naszemu koledze z forum (nie wiem czy mogę podać o kogo chodzi) serwis wymienił za darmo rozrząd ,oczywiście po gwarancji ,gdzie koszt wymiany wynosił 12000 zł ,wiec nie zawsze mają klientów w d...ie .
        12000 wg cennika, a realnie da się to ogarnąć za 2,5-3,5 i takie koszty serwis faktycznie ponosi.
        Dlatego warto (o ironio) serwisować BMW u Niemców, tam koszty serwisu są niższe.

        Komentarz


        • #29
          Warto to chyba kupic z nowe BMW z BSI Plus, a nie byc frajerem, aby za kazdy wiekszy serwis wypluwac tyle kasy zupelnie bez sensu.

          A po tych 3-5 latach gdy konczy sie gwarancja, to niech sie bujaja z problemem inni.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #30
            Klocki tył, olej i filtry za 13,000 zł ? :roll:

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X