Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Foteliki do octy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tutaj ANWB testowało foteliki Helaas! Pagina onder Auto is niet gevonden

    Komentarz


    • Witajcie, mam pytanie dotyczące bazy Cybex Aton 2-fix do fotelika Aton 5. Wpięliśmy bazę do Octavii 2 FL za pomocą isofix i niestety rusza się na boki około 1cm. Napisałam do producenta - uważa, że minimalny ruch może być, ale trudno im ocenić czy aż taki. Spotkaliście się z takim problemem? Macie na to jakiś sposób?

      Dodam, że na stronie producenta jest informacja o kompatybilności bazy z samochodem.

      Z góry dziękuję za każdą pomoc.

      Komentarz


      • Cześć wszystkim,

        Zanim jeszcze odświeżę temat fotelików - pozdrowienia dla Andrzeja (Andy90), którego wczoraj poznałem w warsztacie DGW w Ożarowie zostawiając swojego Scouta i który zachęcał do rejestracji tutaj na forum. Andrzej ostrzegał że mogę mieć trochę problemów z rejestracją, wrzucaniem postów itp. ale jeśli to widzicie to chyba jest okej...

        Przeleciałem kilka stron wstecz, ale w związku z tym że ostatnie posty są sprzed dwóch lat to pewnie oferta z fotelikami się zdążyła zmienić i podbiję pytanie w 2019, głównie do tych którzy kupowali foteliki niedawno. Szukam czegoś do mojej O2 kombi prelift (2008, Scout), z isofiksem (jak już jest w kanapie to trzeba wykorzystać), 0-13 kg, najlepiej z jakimiś wkładkami zdejmowalnymi (zwiększanie miejsca szybko rosnącemu kaszojadowi), najlepiej jakby był obrotowy (możliwość ustawienia przodem i tyłem). Ktoś może coś polecić? Nawet jeśli nie kupił - może coś przymierzał, pasowało mu ale koniec końców wybrał inny - wszelkie uwagi mile widziane!

        Mieliśmy jechać do kilku sklepów coś przymierzyć, ale w Scoucie postanowiła się zepsuć skrzynia i w ostatniej chwili odstawiłem auto na warsztat; niestety auto chwilę postoi i martwimy się, że nie zdążymy już ogarnąć fotelika zanim gówniak się wykluje.

        Ktoś coś?

        Komentarz


        • Ja jestem swiezo (no, ponad pol roku...) po zakupie fotela. Polecam Coletto Mokka. Fotel jest montowany na ISOFIX, solidnie podparty z jednej strony na stopie a z drugiej za pomoca przymocowanego do podstawy palaka, ktory oporuje sie o oparcie kanapy. Sam fotel jest obrotowy o 360 stopni i blokuje sie w pozycji przodem oraz tylem. Do tego, jest pochylany, wiec jak dziecko zasnie to mozna troche go polozyc, lozko to nie jest ale lepiej tak niz na siedzaco. Tapicerka jest w calosci demontowalna i zdatna do prania (przydalo sie, jak corka miala grype zoladkowa). No i za to wszystko zaplacisz okolo 1000 PLN, wiec nie tak drogo.

          W mojej O2 HB pasuje idealnie wiec w Twoim Scoucie powinno tez ladnie sie wkomponowac

          Komentarz


          • Dzięki Mi się podoba, zwłaszcza ta opcja obrotu o 360 stopni, ale pokazałem mojej to zaczęła narzekać, że wygląda jak muszla klozetowa :/ Chyba jednak poczekamy aż auto wróci od DGW. Jak coś dobierzemy to skrobnę dwa słowa co i za ile kupiliśmy.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X