Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki olej do benzyniaka?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Neste nie wziął ani militra. Xado mam dopiero od dziś.
    Jazda głównie po mieście.
    Silnik R18A2.
    http://www.dadrl.org.uk
    http://www.lightmare.org

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Sebastian_M26 Zobacz wpis
      U mnie z delikatnymi łożyskami M32 wlany Fuchs sintopoid 75W-80. Na razie skrzynia ma podwójny przebieg gdzie były awarie i nie ma lekko z 200KM.
      Chyba najlepszy wybór do tej skrzyni. Ja dodałem jeszcze Archoila AR9100.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez koka Zobacz wpis

        ot taka nieszkodliwa obsesja postanowiłem dobrać najlepszy olej ...
        To ile razy już zmieniałeś olej w skrzyni jaki przebieg?

        Komentarz


        • Zamieszczone przez leonn Zobacz wpis
          To ile razy już zmieniałeś olej w skrzyni jaki przebieg?
          Parę razy było ... Castrol Syntrans Transaxle 75W90, LM Hochleistungs-Getriebeöl (GL4+) SAE 75W-90, Neste Gear S 75W80 (albo Elf 75W90 - bo nie wiem co wlano) no i teraz Neste Gear S 75W90 i to koniec poszukiwań tak już zostanie - przebieg 160 tys. dodatki jak się okazuje to sprawa drugorzędna.
          Leon 1.6 16V 105 KM

          Komentarz


          • Jak już o olejach do skrzyni...

            Do 2.0 AQY do skrzyni lać oryginalny VAG'a czy też może ktoś coś polecić ?
            I ile tego tam wchodzi ? 2 litry wystarczą?

            pozdr

            Komentarz


            • Po płukance Millersa (1 raz, zawsze używałem valvo) w silnik wleciał kolejny raz Neste City Pro 0W40, ale tym razem zakropiony AR9100

              Komentarz


              • U mnie 4842km i 3 wymiana. Po niezłym Neste 0w40 wlałem Klasyke Millers XF 0w40. Wiem że Millers nigdy nie błyszczy na kartach ale parametry pracy i kultura na duży +.
                Ostatnio edytowany przez rOBERTO795; 5513.
                OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

                DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

                Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

                Komentarz


                • Na jednej motoryzacyjnej imprezie byli przedstawiciele firmy VENOL, chwalili się produktami klasy premium, które zawierają 100 % PAO, coś ktoś wie i wypowie się ile to jest warte ?
                  Ostatnio edytowany przez micrusec; 27232.

                  Komentarz


                  • Nic nie warte

                    Venol 100% PAO wolne żarty, żeby tam był chociaż 1% PAO

                    Brak wyników dla De Catalog Php?catid=&page=1

                    Komentarz


                    • Swoje produkty nazwali A.M.G Venol - dostałem taką ulotkę, to jest nowość, produkcja Made in Germany, wchodzą z tym na rynek (serio? czy chyba?)







                      Także raczej strona 403 Forbidden

                      Ale ta strona nie działa, chyba, nie widzę 0W40 czy 0W30 jakiegoś info tylko błąd 404.

                      Na stronie napisali : "W swoim portfelu posiadamy markę VENOL oraz nową markę premium A.M.G. VENOL (produkty w pełni syntetyczne)."

                      Komentarz


                      • Kupuj.. testuj..








                        ps Czemu te w/w produkty PAO nie są oferowane na rynek niemiecki?
                        Może dlatego, że na wschód można popchnąć każde gó..wno made in germany?
                        To już chyba Specol ma więcej PAO

                        Komentarz


                        • Nie, nie chcę, mówię tylko że mnie zaczepili na targach.

                          A nie są oferowane w DE ? Widziałem że jak się zmieniło język na DE to było prawie wszystko OK, no prawie... kilka 404 się pojawiło.
                          Ostatnio edytowany przez micrusec; 27232.

                          Komentarz


                          • Zmieniłeś tylko język na www.
                            Znajdź te oleje na Venol.DE albo znajdź stronę Link
                            Kolejny super produkt dostępny tylko na wschodzie, pewnie Niemcy będa do nas przyjeżdżać go kupować, bo jak taka cena i PAO

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez leonn Zobacz wpis
                              Kupuj.. testuj..








                              ps Czemu te w/w produkty PAO nie są oferowane na rynek niemiecki?
                              Może dlatego, że na wschód można popchnąć każde gó..wno made in germany?
                              To już chyba Specol ma więcej PAO
                              Specol to ma całkiem dużo tego PAO, nawet seria Spec Premium ma minimum 20% bazy syntetycznej (nie HC syntetycznej). To akurat można zweryfikować po kodzie CN (oleje od których nie pobierany jest podatek akcyzowy). Venol to dla mnie do tej pory była marka budżetowa "marketowa" i dopuki nie zobaczę bańki Vollsynthetisch z rynku Niemieckiego to będę do tego podchodził bardzo sceptycznie tym bardziej, że 100% bazy PAO-estrowej to nie ma chyba żaden olej.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez leonn Zobacz wpis
                                Zmieniłeś tylko język na www.
                                Znajdź te oleje na Venol.DE albo znajdź stronę Link
                                Kolejny super produkt dostępny tylko na wschodzie, pewnie Niemcy będa do nas przyjeżdżać go kupować, bo jak taka cena i PAO
                                nie podają wszystkich danych (np. brak NOACK itd), nie ma też kart charakterystyki, wygląda na "cudowny" olej "niemiecki" jakich wiele
                                403 Forbidden

                                Komentarz


                                • C3 i na pełnej bazie PAO-estrowej. Jasne

                                  Komentarz


                                  • Ale przyznacie mi że ulotkę mają fajną, nieświadomy klient to kupi, niedociekliwy klient to łyknie.

                                    Komentarz


                                    • Co sądzicie o tym
                                      Link
                                      Warto brać? Mam B+G
                                      Mój szatan

                                      Paweł

                                      Komentarz



                                      • Po namysłach i kombinacjach w tym sezonie w TSI wejdzie to:

                                        ]"]Link
                                        Ostatnio edytowany przez Sebastian_M26; 221.
                                        Seria 188KM/270Nm na 95RON

                                        Komentarz


                                        • Sebastian_M26, HC teraz testujesz?

                                          Komentarz


                                          • Tak wiedziałem że to jest eurol synergy. Prawdziwy test będzie przy +30C w górach przy odcińce gdzie niska prędkość zgrzeje olej oraz w zimę przy - 25C. Znaczna zmiana barwy oleju czy dźwięk luźnego łańcucha spowoduje dyskwalifikacje i natychmiastowe wylanie.
                                            Seria 188KM/270Nm na 95RON

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Sebastian_M26 Zobacz wpis
                                              Tak wiedziałem że to jest eurol synergy. Prawdziwy test będzie przy +30C w górach przy odcińce gdzie niska prędkość zgrzeje olej oraz w zimę przy - 25C. Znaczna zmiana barwy oleju czy dźwięk luźnego łańcucha spowoduje dyskwalifikacje i natychmiastowe wylanie.
                                              Obyś to tylko usłyszał odpowiednio wcześniej. :P
                                              OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

                                              DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

                                              Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

                                              Komentarz


                                              • Ciężko o dobry 0W-30, jedynie Fuchs pozostał z dobrymi parametrami reszta to eko-olejo-podobne.
                                                Seria 188KM/270Nm na 95RON

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Sebastian_M26 Zobacz wpis
                                                  Tak wiedziałem że to jest eurol synergy. Prawdziwy test będzie przy +30C w górach przy odcińce gdzie niska prędkość zgrzeje olej oraz w zimę przy - 25C. Znaczna zmiana barwy oleju czy dźwięk luźnego łańcucha spowoduje dyskwalifikacje i natychmiastowe wylanie.
                                                  A jakiś olej wytrzymał dłużej takie obciążenie? Tam są PAO i estry, więc ochrona będzie stabilna, dodatki też swoje zrobią. Po takich obciążeniach rozruch już będzie dawał objaw zmęczenia oleju.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X