Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przebieg samochodu używanego - czy da się ustalić?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przebieg samochodu używanego - czy da się ustalić?

    Witam serdecznie,

    Jestem na etapie zakupu używanego VAG. Auta szukam bardzo długo, chwilowo mam na oku dwie octavie II z 2006 roku. Wszystko pięknie, tylko obie mają podejrzanie niski przebieg. Sprawdzenie VIN nic nie dało - brak jakichkolwiek informacji na temat przebiegu.

    Z kolei do CEPiku nie znam daty pierwszej rejestracji.

    Chciałem zapytać, czy jest jakaś szansa sprawdzenia przebiegu? Czy jest szansa, że dostanę informację o przebiegu po przedzwonieniu do ASO Skody i podaniu VIN? Ewentualnie, jakie są inne możliwości?

    Z góry dziękuję za sugestie

    Pozdrawiam

    Ps. Wiem, że mogę wyciągnąć dane z komputera/sterownika, jednak przed zakupem auta może być to dość trudne. A zależy mi na informacji o przebiegu przed zakupem
    Ostatnio edytowany przez octa777; 30422.

  • #2
    Jak nie znasz daty to tel do właściciela i jedno proste pytanie. ASO powie Ci tyle dokąd było auto serwisowane, raczej wątpie że az do dzis serwis w ASO

    Nie sugeruj się aż tak przebiegiem. Szukasz auta około 10 letniego więc ważniejszy jest stan.
    Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
    Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

    Komentarz


    • #3
      Dziękuję za odpowiedź

      Nie liczę, że auto było serwisowane tak długo. Jednakże, jeśli na przykład po 2 latach w ASO był przebieg 30kkm, a po 10 latach sprzedający podaje przebieg 80kkm, to wiadomo że coś jest nie tak.

      Auta sprzedawane u dealera innej marki, więc można się spodziewać, że na miejscu powiedzą mi, że wszystko pięknie i w super stanie. A w przebieg 80kkm potwierdzony książką serwisową nie chce mi się wierzyć

      Komentarz


      • #4
        Jak się nie boisz że ktoś Ci podwinie auto to mozesz wrzucić linki. Może akurat ktoś coś wie o tych samochodach i szepnie pare słówek
        Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
        Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

        Komentarz


        • #5
          Jak masz mozliwosc podepnij sie do tego auta VCDS-em i zobacz ile ci wykaze, powinno byc zblizone do tego co na liczniku. Raczej malo prawdopodobne zeby ktos zadawal sobie az tyle trudu zeby przebieg zmieniac nawet w ECU.
          Jezeli sprzedajacy sie nie zgodzi to sam ten fakt juz cos sugeruje...

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X