Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia III 2016 (zapytanie o rodzaj żarówki)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia III 2016 (zapytanie o rodzaj żarówki)

    Witajcie serdecznie!

    Odebrałem właśnie Octavie III z końca 2016 roku. Kombi, ambition+amazing. Z przodu normalne reflektory. Korzystając ze strony philipsa/osrama pokazało mi, iż postojówkę mam w5w. Patrząc w reflektor widać, jakby żarówka do światła dziennego jest też żarówką postojową. Przekręcam włącznik od świateł, i w postoju świeci słabiej, a do jazdy dziennej świeci mocniej... Czy coś popierdzeiliłem, czy tak poprostu jest?

    Pozdrawiam

  • #2
    Ta po prostu jest. Postojowe jako dzienne. Miałem tak w Leonie też z tego rocznika.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Czyli żarówka dzienna otrzymuje mniejsze napięcie i świeci jako postojówka?

      Komentarz


      • #4
        Nie zastanawiałem się czy to postojówka, która świeci jako dzienna czy dzienna, która świeci jako postojówka. Nie zaglądałem do lampy. Auto miałem przez miesiąc. Nie moje więc nie grzebałem w nim. Po prostu wiem, że tak to jest i nie wnikałem w szczegóły.

        Zajrzyj do instrukcji. Powinno tam być to wyjaśnione.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Przejrzałem instrukcję i nie ma o tym ani słowa... :/

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Tomasz1985 Zobacz wpis

            Odebrałem właśnie Octavie III z końca 2016 roku. Kombi, ambition+amazing. Z przodu normalne reflektory. Korzystając ze strony philipsa/osrama pokazało mi, iż postojówkę mam w5w. Patrząc w reflektor widać, jakby żarówka do światła dziennego jest też żarówką postojową. Przekręcam włącznik od świateł, i w postoju świeci słabiej, a do jazdy dziennej świeci mocniej... Czy coś popierdzeiliłem, czy tak poprostu jest?
            H7 jest do mijania.
            Dwuwłóknowa H15 jako długie i dzienne. Także jako postojowa musi być bo nie widzę w5w w rozpisce żarówek do tego reflektora . Trzecia to żółta do kierunku PY24W.
            Ostatnio edytowany przez algi; 35674.
            algi
            O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X