Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kot lokator do eksmisji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kot lokator do eksmisji

    witam ,

    Spotkał się ktoś może z problemem kota mieszkającego pod maską? Nie złapałem go nigdy za łapę, ale zostawia po sobie sierść na wygłuszeniu znosi mi tam jakieś jedzenie i po deszczu mam zawsze pełno łapek z błota. Nie ukrywam że jest to dość denerwujące. Wiem ,że lepszy kot niż kuna bo pewnie miałbym już pół instalacji zjedzone niemniej nie chciałbym kiedyś wygrzebywać kociego gulaszu z paska. Jeżeli ma ktoś jakieś sposoby na eliminacje siły żywej spod maski to proszę o poradę.

  • #2
    Miałem podobnie w Megance. Jakaś zwierzyna zostawiała mi pestki pod wygłuszeniem maski. Możesz prosto i tanio wyeliminować ten problem. Przejedź się do jakiegoś marketu i idź na stoisko z chemią. Wybierz najbardziej śmierdzącą kostkę toaletową (zazwyczaj to ten najtańsze) i zamontuj gdzieś pod maską. Dla wzmocnienia efektu możesz zamontować kilka kostek. Powinno pomóc, u mnie pomogło.

    Komentarz


    • #3
      Dzięki za odp. stosowałem już ten preparat odstraszający kuny ale to nie pomogło spróbuje z kostką

      Komentarz


      • #4
        U mnie właśnie ten preparat zadziałał ale wiesz co jedna paczka nie wystarczyła

        Komentarz


        • #5
          Nogawka pończochy wypełniona wyczesaną sierścią wielkiego psa - to jest sposób na koty, kuny, itp. Taką kiełbaskę też mam powieszoną pod maską i od zimy nie mam już tego problemu.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X