Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaką lodówkę samochodową polecicie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaką lodówkę samochodową polecicie?

    Padł ostatnio u mnie taki temat w związku z wyjazdami wakacyjnymi, a nie miałem nigdy styczności z takim wynalazkiem Ktoś może korzysta i zechciałby się podzielić opinią lub na co zwrócić uwagę przy zakupie, albo poleci konkretny model lub producenta

  • #2
    Mam od kilku lat lodówke zakupiona na Allegro,koło 200zl dałem.Ważne zeby mozna ja bylo tez podlaczyc do normalnego gniazdka a nie tylko pod zapalniczke w aucie.Jak ją znajde to podam Ci model.
    Kondziu

    OCP

    Komentarz


    • #3
      Ja preferuję lodówki na te zamrażane wkładki, ich zaletą jest to że są mniejsze (niższe) . No i nie ma problemu z pozostawieniem auta na dłuższy postój na parkingu,promie itd.
      ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
      mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

      Komentarz


      • #4
        To zależy co potrzebujesz, prawdziwa lodówka do przewozu mięsa na kilkadziesiąt godzin to tylko kompresorowa. Ja mam termoelektryczną, daje kilkanaście stopni poniżej otoczenia, na przejazd do Chorwacji wystarczy mi.
        Seria 188KM/270Nm na 95RON

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
          Ja preferuję lodówki na te zamrażane wkładki, ich zaletą jest to że są mniejsze (niższe) . No i nie ma problemu z pozostawieniem auta na dłuższy postój na parkingu,promie itd.
          Ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie do takiej elektrycznej wrzucić wkłady wtedy całość działa jeszcze wydajniej i nie musisz jej zostawiać włączonej na parkingu .

          Komentarz


          • #6
            Trochę poczytałem i tak jak piszecie zasilenia na 12v i 230v koniecznie bo schłodzić można przed wyjazdem w domu. Jest towaru tego dużo i powiem szczerze liczyłem na podanie konkretnego sprawdzonego modelu Poczytam poszukam może ktoś coś podpowie, dzięki za podpowiedzi na co zwracać uwagę


            Komentarz


            • #7
              Patrząc z perspektywy czasu mogłem kupić Waeco tcx35 i taką bym wybrał.
              Seria 188KM/270Nm na 95RON

              Komentarz


              • #8
                Mam lodówkę firmy Mobicool, model U26 albo U30, zasilanie 230/12V więc może działać jako stacjonarna dodatkowa lodówka w miejscu wypoczynku. W komplecie jest druga pokrywa- bez wentylatora i ogniwa Peltiera więc w takiej postaci jest lżejsza i można wziąć ją np. na plażę z zamrożonymi wkładami. Mogę polecić.
                Antyfotoradar Valentine1
                Harry II Classic+Sirio ML145

                Komentarz


                • #9
                  Kiedyś zanim kupiłem właściwą lodówkę (campingaz) musiałem zwrócić reklamować 2 czy 3 modele innych producentów
                  ( nazw nie pamiętam, może była to jakas chinszczyzna supemarketowa).

                  Problewej lodówek turystycznych jest trzymanie deklarowanych parametrów,
                  mało która potrafi obniżyć temperaturę o tyle i ma napisane na opakowaniu np. 15-20 stopnie Celsjusza.

                  Wspomniana przeze mnie lodówka campingaz a (modelu nie pamietam) przez 1-1,5 roku pracowała u mnie non stop w mieszkaniu ( tylko na weekend była wyłaczana )
                  a potem jeszcze przez okolo 10 lat okazjonalnie przy okazji wyjazdów.
                  Więc ilość godzin pracy miała naprawdę duużą.
                  Dla mnie klasa sama w sobie.

                  W tym czasie od temperatury "stopiładowane sie" wtyczka zasilająca od 12v i wymieniłem ją na nową ,
                  oraz wentylator już mocno buczy że zużycia ale cały czas pracuję.
                  Octavia 2 /1,6mpi BSE/ 150 kkm
                  (LPG BRC Sequent 24 założone przy 50 kkm)

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X