Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana szyby - ASO czy "zamiennik"?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana szyby - ASO czy "zamiennik"?

    Witam Was jestem na etapie wymiany szyby bocznej lewej, zastanawiam się czy jest sens płacić w ASO 425, 535, 615zł (w zależności od ASO) za wymianę tej szyby czy wyjdzie na to samo jeśli zrobię to w Pilkingtonie (180 albo 170zł), Northglassie (200zł)? Skąd ASO bierze szybki? Podobno na pierwszy montaż dają Pilkington i Sekurit Saint Gobain, więc po co przepłacać?

  • #2
    Wszystkie szyby z firm co wymieniłeś maja certyfikaty bezpieczeństwa pozostaje zatem tylko odpowiedni dobór barwy (to jest istotne) i wio. ASO zamawia przeważnie szyby na pierwszy montaż (powinni ale często dają podwykonawcom, stad cena)

    Zwroc uwagę na twardość szyb bo warto dopłacić 15 pln i mieć utwardzona powierzchnie i szybę nieporysowana od piachu (jeśli to jest ruchoma szyba w drzwiach)

    Komentarz


    • #3
      No właśnie słyszałem że ASO wymianę szyb robi w firmach zewnętrznych z racji ich doświadczenia Co do barwy to myślę że przy wymianie sprawdzą mi jaką mam i dobiorą odpowiednią w końcu to profesjonaliści

      mozna w ogole wybrac szybe ze wzgledu na twardosc? handlowcy mowili mi ze do O2FL jest tylko jeden rodzaj szyby, chyba ze mial co innego na mysli.

      Komentarz


      • #4
        w ogóle bym się nie zastanawiał, tylko od razu jechał do firmy od szyb, a nie do ASO z używanym autem
        Pilkingtona robią w Polsce (Chmielów i Sandomierz) i te szybki polecam

        Komentarz


        • #5
          Myślałem że na przednich bocznych mam oszklenie sunset i bałem się że nie dobiorą dobrej szyby, ale wychodzi na to że to tylko tylne sa fabrycznie ściemnione.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X