Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opony całoroczne Michelin CrossClimate+

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opony całoroczne Michelin CrossClimate+

    Czy ktoś ma założone opony Michelin CrossClimate albo CrossClimate+ i może się wypowiedziec na temat jazdy na nich? Rozmiar 225/45 R17.
    To są zasadniczone opony letnie z homologacją na zimę, a nie klasyczne całoroczne i własnie interesuje mnie jak się na nich jeździ latem na suchym i mokrym.
    Zima w 3city to raczej mokro i błoto, rzadko śnieg, więc tym się nie przejmuję za bardzo.
    Mam nówkę O3 i fajne opony Continentala założone fabrycznie, ale nie chcę kupowac nowych felg i zimówek do nich, bo to i wydatek i kłopot, bo muszę składowac sezonowe w ASO [nie mam garażu a piwnica zawalone pod sufit ].
    Pomyslałem, że jeśli te Micheliny sprawują się dobrze w lato, to sobie [i żonie, bo często to ona musi jechac na wymianę, a wiadomo, jak reaguje kobieta, kiedy ma coś przy aucie zrobic...] zaoszczędzę kłopotu z wymianą 2 razy w roku i pieniędzy na składowanie i wyważanie.

  • #2
    Znajomy ma w alfinie i sobie bardzo chwali. Nie wiem jak się zużywają, ale przyczepność mówi że dobra zarówno zimą na śniegu - choć ostatnio go mało i latem na mokrej nawierzchni trzymają się drogi. Jedyny minus jak dla mnie to latem słyszalny w kabinie szum.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X