Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o wyposażenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pytanie o wyposażenie

    Witam nie wiem czy w dobrym miejscu pytanie ale chciał bym się dowiedzieć po VIN jakie jest wyposażenie możliwie szczegółowe Jeśli mogę prosić kogoś o rozkodowanie będę wdzięczny
    TMBZZZ1U4X2161999

  • #2
    po VIN-ie to podejrzewam co najmniej zaprzyjaźnione ASO. Najlepiej jakbyś robił to po naklejce z bagażnika będzie szybciej bo zrobisz to samemu w necie

    Komentarz


    • #3
      Ta naklejka jest też w książce gwarancyjnej.

      Komentarz


      • #4
        Super panowie , dziękuję ,sprawdzę w książce bo jest w domu

        Komentarz


        • #5
          jeśli można dołączyć się do tematu, mam octavię z 2014 , tradycyjnej książki serwisowej już nie ma ( a jestem 2 właścicielem ), mam te zapisy które są na naklejce w bagażniku i jak mam je i gdzie odczytać ( wyposażenie auta ) ?, jeśli ktoś może pomóc to z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam
          jmors44

          Komentarz


          • #6
            Masz niespełna 4 letnie auto wiec bez problemu możesz podjechać do jakiegoś ASO jeśli byś cos robił to nie powinno być problemu ze sprawdzeniem historii twojego auta , co innego jesli bys pojechał z obcym a póki co to ja nie miałem czasu się po nosie podrapać jak znajdę chwilę i sprawdzę to dam znać No chyba że ktoś wcześniej cos pomoże ci

            Komentarz


            • #7
              anoni, dzięki za info
              jmors44

              Komentarz


              • #8
                byłem a ASO i nawet wydrukowali raport, gdzie był robiony przegląd, stan licznika i info, że poza przeglądem np. wymienili filtr ( ani jaki olej, ani co robili w ramach przeglądu) i nic nie uprosiłem aby coś jeszcze mi powiedzieli jednym słowem ASO
                jmors44

                Komentarz


                • #9
                  No niestety tak też bywa są pracownicy i oszołomy nie zawsze trafisz na normalnego a swego czasu z ASO z Audi jak byłem dostałem wszystkie informacje dosłownie wszystko co było w ASO ale widocznie trafiłem na normalnego pracownika Przypuszczam że za wiele sie nie dowiesz więcej Jak będziesz gdzieś przejeżdżał koło inne aso a zależy ci to moze warto spróbować , nie mam inneo pomysłu

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez jmors44 Zobacz wpis
                    jeśli można dołączyć się do tematu, mam octavię z 2014 , tradycyjnej książki serwisowej już nie ma ( a jestem 2 właścicielem ), mam te zapisy które są na naklejce w bagażniku i jak mam je i gdzie odczytać ( wyposażenie auta ) ?, jeśli ktoś może pomóc to z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam
                    403 Forbidden
                    Czarnulka - O3 1.4tsi elegance

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X