Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecany sklep internetowy z Olejami itp??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Polecany sklep internetowy z Olejami itp??

    Witam. Czy ktoś z Was orientuje się w którym ze sklepów internetowych można kupować bezpiecznie oleje samochodowe? Chodzi mi o to żeby nie kupować jakiś podróbek.
    Prośba o informację w tej kwestii.
    "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz"
    PRAWO MURPHY'EGO

  • #2
    Oilspa - oleje, chemia, filtry, akcesoria samochodowe. prowadzony przez kolegę konkon
    Temat znajdziesz w dziale ogłoszenia komercyjne.

    Komentarz


    • #3
      ja mogę polecić Link kupuje tam od kilku lat i zawsze sprawnie i szybko.

      Komentarz


      • #4
        Pro Choice - części samochodowe, VAG, Motul, Mann polecam

        Komentarz


        • #5
          Jeżeli chodzi o oleje, to mogę polecić sklep: Link. Jego właściciel / pracownik udziela się nawet na forum. (dla OCP z automatu jest rabat). Podejście bardzo profesjonalne i na bank uczciwie.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez utek Zobacz wpis
            Jeżeli chodzi o oleje, to mogę polecić sklep: Link. Jego właściciel / pracownik udziela się nawet na forum. (dla OCP z automatu jest rabat). Podejście bardzo profesjonalne i na bank uczciwie.
            Również mogę polecić ten sklep. Sam tam kupuję oleje.
            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
            ​​​
            Grzegorz

            Moja Ambitna Czarnula

            Komentarz


            • #7
              A ja polecę ten: Oleje samochodowe i motocyklowe oraz akcesoria - GALON OLEJE
              Chłopaki z regionu - nieźle się rozwinęli, duży asortyment, mogą doradzić, a nawet jak nie mają czegoś to domówią bez problemu.

              Komentarz


              • #8
                Panowie bardzo dziękuje za pomoc i porady. Przetestuje któryś ze wskazanych sklepów.
                "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz"
                PRAWO MURPHY'EGO

                Komentarz


                • #9
                  Mam takie pytanko. Czy macie opinie o tym sklepie:
                  Filtry samochodowe Gdańsk sklep stacjonarny i internetowy.
                  Link

                  Chodzi mi o sprzedawane oleje. Można mu ufać?
                  Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                  http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                  Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                  Komentarz


                  • #10
                    Kupowałem tam parę razy i zawsze było ok. Sklep sprzedaje też pod adresem filtrytotu.pl

                    Wysłane przy użyciu Tapatalka

                    Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

                    Komentarz


                    • #11
                      Śmiało możesz brać... wielu z nas od wielu lat zaopatruje się w tym sklepie
                      Maciek
                      terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                      Zapraszamy....

                      Komentarz


                      • #12
                        Potwierdzam możesz śmiało od nich brać. To nie jest tylko sklep internetowy to przede wszystkim jest duża hurtownia z artykułami motoryzacyjnymi. Jestem z Gdańska i kupuję u nich fizycznie.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ale jak zapytałem ich o źródło pochodzenia olei MOTULa, to nie odpowiedzieli. Tzn. nie chcieli odpowiedzieć.
                          Szczerze, to mam duże wątpliwości...
                          Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                          http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                          Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                          Komentarz


                          • #14
                            Rosomak ale dlaczego masz watpliwosci?

                            Komentarz


                            • #15
                              Bo nie odpowiedział mi skąd sie zaopatrują etc...
                              Olej przysłany z datą produkcji 05.2019r.
                              Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                              http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                              Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                              Komentarz


                              • #16
                                Weź pod uwagę ,że tam nie pracuje jedna osoba a dodatkowo osoba ,która z tobą pisała zapewne tego nie wiedziała (zeby nie było raz tam zamawiałem i nie mam styczności z tym sklepem bo zamawiam od nas z forum ) Oni mają tam duże przeroby i wątpię by chcieli się bawić z trefne oleje. Równie dobrze mogł powiedzieć ,że,, kolega szwagra widzał, że jego kolega syszał ,,o rozlewaniu oleju w ,,Pcimiu dolnym ,,bo tam motul ma nową rozlewnie .

                                Komentarz


                                • #17
                                  Odpowiedział w stylu: "wiem, ale nie powiem..."
                                  Napisał, że nie ujawni swojego dostawcy...
                                  Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                                  http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                                  Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X