Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Belka tył od Vika Auto Quality

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Belka tył od Vika Auto Quality

    Powiem tak byłem na zbieżności i okazało się,ze walnięta belka z tyłu... na stronie Intercars, belka w graniacach 1k... znalazłem w necie belkę od kolesia z Białegostoku. OEM się zgadza. Właśnie przyszła i jest opisana jako VIKA Auto Quality. Pierwszy raz coś takiego słyszę... wujek Google, też nie wiele wie. Dlatego pytam Was? Miał ktoś doczynienia z tą firmą?
    Champ20ns!

  • #2
    Chińszczyzna miałem do czynienia z wentylatorami nawiewu i chłodnic i ładnie działało więc belka powinna dać radę, chociaż ja bym kupił jakąś używkę OE

    Komentarz


    • #3
      Jakieś 9 lat temu kupiłem zestaw filtrów vika. To była najtańsze możliwe filtry. Już takiego zakupu nigdy nie powtórzyłem.

      Prawdę pisząc, sądziłem, że czas tej sztucznej marki już przebrzmiał i teraz ten sam importer pod innym szyldem to sprzedaje.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez samtech84 Zobacz wpis
        Chińszczyzna miałem do czynienia z wentylatorami nawiewu i chłodnic i ładnie działało więc belka powinna dać radę, chociaż ja bym kupił jakąś używkę OE

        Mi odradzali używki ... mechanik mówił,że wymieniał swego czasu 3 razy używane i była większa lipa niż przed wymianą. Jakbym chciał używkę to bym prostował swoją bo mocno aż tak nie dostała ale nie było nikogo kto by się tego podjął więc zapadła taka decyzja. Czas pokaże czy dobra.
        Champ20ns!

        Komentarz


        • #5
          Nie wyprostujesz, tzn. wyprostujesz ale belka nie będzie miała zachowanych fabrycznych modułów sprężystości więc lipa. Ładną używkę można trafić ale to kwestia czasu, a gdy ten goni to trzeba ratować się zamiennikami.

          Komentarz


          • #6
            Powiem tak, niestety musiałem auto z taka belką kupić ;/ mój błąd ale przy zakupie kolejnego odżałuje się 200-300zł i się wszystko spokojnie zobaczy. Miałem przygodę z krawężnikiem i przy jej okazji wyszło to... gdybym nie celował w zakup nowych opon to bym chwilowo olał temat ale w takiej sytuacji wolę wydać aby potem oszczędzać bo już nie raz diagnostyki i sprawdzania robiły bez sensu koszta a problem wracał :P
            Champ20ns!

            Komentarz


            • #7
              Panowie jest problem... belka wymienia a chowa się tylne lewe koło... wymieniłem czop piasty i nadal to samo.
              Champ20ns!

              Komentarz


              • #8
                W jaki sposób się chowa?

                Komentarz


                • #9
                  koło.jpg
                  Champ20ns!

                  Komentarz


                  • #10
                    Jesteś pewien tej vikowej belki? W felicji vikowa rura chłodziwa mi lekko nie pasowała, w octavii nowe vikowe bębny hamulcowe trzęsły zadem wozidła. Vikowe filtry oleju nie trzymaja ciśnienia. Tylko o chłodnicach viki dobre opinie słyszałem.

                    Komentarz


                    • #11
                      Tak jestem pewny GÓWNO jakich mało, poszedł zwrot i naraziłem się na spore koszta bo mechanik nawet nie raczył przemierzyć o co prosiłem przed montażem. Dziś zakupiona używka z Golfa IV, tydzień rozruchowej dostałem. We wtorek ma być montowana w czwartek jadę na zbieżność i zobaczymy co jest grane.
                      Ostatnio edytowany przez bo86bo; 39487.
                      Champ20ns!

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X