Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opony letnie do VRS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opony letnie do VRS

    Cześć
    Niedługo będziemy już zmieniać opony w naszych autkach, co dobrego polecacie do Octavi I VRS do ok 1200 zł za komplet ?
    TOYO ? Uniroyal ?


  • #2
    fulda sport control

    Komentarz


    • #3
      A jakie masz tam rozmiar?
      Champ20ns!

      Komentarz


      • #4
        Myślałem na 215/45 lub 225/45 R17

        Komentarz


        • #5
          Ja ze swojej strony polecę oponę Vredestein ULTRAC SATIN 225/45 R17 94 V - za 300zl/szt spokojnie znajdziesz a z opon będziesz zadowolony.

          Komentarz


          • #6
            Polecam Pirelli P zero ZR,miałem je w audi naprawdę super prowadzenie,najlepiej jak wchodziły w zakręt to jak po szynach rozmiar 235 45 17 kosztował mnie w 2017 408 zł szt.Cena wyższa,ale może lepiej dopłacić

            Komentarz


            • #7
              CSC 5 dają radę wyjdzie trochę drożej ale na oponach nie ma co oszczędzać

              Zimówki fuldy - najgorsze gówno jakie kiedykolwiek miałem, gorsze tylko były barum bravuris - kupiłem kiedyś na nich samochód, po tygodniu poszły na smietnik, nie sądze żeby letnie fuldy były lepsze od zimówek.
              Ostatnio edytowany przez Clip; 38915.
              Powered by R-Performance

              Komentarz


              • #8
                A jaki rozmiar polecacie 215/45 czy 225/45 R17 ?

                Komentarz


                • #9
                  przecież one mają inne średnice,
                  polecam oryginalną srednicę
                  Powered by R-Performance

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Clip Zobacz wpis
                    CSC 5 dają radę wyjdzie trochę drożej ale na oponach nie ma co oszczędzać

                    Zimówki fuldy - najgorsze gówno jakie kiedykolwiek miałem, gorsze tylko były barum bravuris - kupiłem kiedyś na nich samochód, po tygodniu poszły na smietnik, nie sądze żeby letnie fuldy były lepsze od zimówek.
                    uwielbiam takich specjalistów u mnie przy 220koniach kleją letnie fuldy a i zimowe radziły sobie bdb .za 320zł to naprawde fajna opona.
                    Fulda SportControl 2 » Sprawdź testy i opinie » Oponeo
                    Ostatnio edytowany przez Wronek1; 44056.

                    Komentarz


                    • #11
                      Dunlop sport maxx rt2 w rozmiarze 215/45 kupiłem właśnie za 356szt.W zeszłym sezonie miałem też Dunlopa i spisywały się bardzo dobrze,dlatego ponownie kupiłem takie opony

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez sciro Zobacz wpis
                        Dunlop sport maxx rt2 w rozmiarze 215/45 kupiłem właśnie za 356szt.W zeszłym sezonie miałem też Dunlopa i spisywały się bardzo dobrze,dlatego ponownie kupiłem takie opony
                        Zajechałeś opony w sezon?
                        Champ20ns!

                        Komentarz


                        • #13
                          Nie poprzedni sezon był ich ostatnim a opony założone przez poprzedniego właściciela w 2013r

                          Komentarz


                          • #14
                            A może Michelin Pilot Sport 4, 225/45 R17 za 418 zł? Sam się mocno nad nią zastanawiam na ten rok.

                            Jeśli czasem jeździsz na tor to Michelin Pilot Sport 4S.

                            W tej serii priorytetem są osiągi/prowadzenie kosztem oporów toczenia/trwałości bieżnika. Jeśli nie robisz bardzo dużych przebiegów rocznie to może warto?

                            Komentarz


                            • #15
                              A słyszeliście coś o oponkach DĘBICA PRESTO UHP 2 ? Mają nawet w miarę opinie ..

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez damianx14 Zobacz wpis
                                A słyszeliście coś o oponkach DĘBICA PRESTO UHP 2 ? Mają nawet w miarę opinie ..
                                Są to całkiem przyzwoite, budżetowe opony. Z pewnością lepsze niż używki czy nalewki. Niewiele od nich droższe. Do codziennej jazdy, nie za bardzo brawurowej, spokojnie wystarczą.

                                Jak ktoś ma większy budżet na zakupy, to warto rozważyć Goodyear Efficientgrip Performance. Mają bardzo dobrą przyczepność - zwłaszcza podczas hamowania, jest to widoczne, bo droga jest dosyć krótka.

                                Dunlop Sport Bluresponsce - ciche i dobrze radzą sobie w różnego typu powierzchniach: suchych, mokrych (bieżnik który wydajnie odprowadza wodę).
                                Proponuję sprawdzić: Testy opon letnich w rozmiarze 205/55 R16 - Testyopon.pl

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X