Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Instalacja VCDS 17.8.1 (Chiny)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Usuń go i sprawdź czy zainstaluje taki sam
    jak wejdziesz w aktualizację sterownika to masz opcję pokaż zgodne sprawdź czy jest jeden czy więcej
    Skoda Octavia II FL
    Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

    Komentarz


    • #27
      Po usunięciu sterownika, próbuje samodzielnie odnaleźć go w zasobach Windows i innych ale mu się nie udaje. Kiedy wskażę mu folder z VCDS do poszukiwań sterownika, to instaluje ten sam (ten sam numer i ta sama data) Jest komunikat, że sterownik został zainstalowany poprawnie. Ale to dalej nie działa.

      Komentarz


      • #28
        Jak chcesz, to wyślę Ci bezpłatnie komplet: kabel + płytka, który otrzymałem. Możesz się tym pobawić lub po prostu wyrzucić. Szkoda mi czasu na użeranie się z tym wszystkim. Myślałem, że będzie to proste, a tu straciłem 2 dni i mam już dosyć. W razie czego podaj mi swój adres w pw, to po świętach wyślę.

        Komentarz


        • #29
          Kabel uwalony i tyle
          Seria 188KM/270Nm na 95RON

          Komentarz


          • #30
            Według Chińczyka sprawdzany przed wysyłką ....

            Komentarz


            • #31
              Kupuj u tego sprzedawcy:
              Link
              Skoda Octavia II FL
              Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

              https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
                Kupuj u tego sprzedawcy:
                Link
                Brałem kabelek u tego samego majfrenda, i obecnie działa wszystko ok, z tym że miałem problem ze swoim antywirusem który tylko udawał że jest wyłączony i skutecznie wycinał pliczek który należało podmienić

                Komentarz


                • #33
                  Z tego co zauważyłem u siebie, to jest duży problem z antywirusem. Bo mogę na jakiś czas wyłączyć, aby zainstalować, ale nie mogę mieć komputera bez antywirusa. A mój co jakiś czas automatycznie skanuje wszystkie pliki i tak wcześniej czy później je usuwa. Co prawda zaznaczałem, że plik jest bezpieczny, ale u mnie antywirus miał to gdzieś. Używam konkretnie Norton Internet Security.

                  Komentarz


                  • #34
                    Witam a czy ktoś się spotkał z takim problemem że po hibernacji, bateria padła brak komunikacji z autem, Led nie świeci?

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez MariuszKoz Zobacz wpis
                      ale nie mogę mieć komputera bez antywirusa.
                      Dlaczego? Moje komputery nie mają tego zamulacza od kilkunastu lat i z tego powodu niczego przykrego nie doświadczyłem.

                      Komentarz


                      • #36
                        A co sądzicie o tym? Program wywala ten sam błąd na 2 kompach ... Nie ma możliwości zainstalowania sterownika... Z tym że biblioteka ma nr. 03.02.07

                        ​​​​​

                        Komentarz


                        • #37
                          Antywirus wyłączony?
                          Skoda Octavia II FL
                          Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                          https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                          Komentarz


                          • #38
                            Sprawdzałem to tydzień temu ale na 98% jestem przekonany że był wyłączony

                            Komentarz


                            • #39
                              Dodaj katalog c:/Vcds do wykluczonych w antywirusowe i wyłącz go na czas instalacji
                              Skoda Octavia II FL
                              Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                              https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                              Komentarz


                              • #40
                                Z tym, że program działał... Było tak, że labele się nie wyświetlały i jakiś dziwny błąd wyskakiwał. Ponowne uruchomienie pomagało Teraz mam właśnie ten błąd opisany wyżej. Dzisiaj będę próbował coś z tym zarobić. O efektach napisze

                                Komentarz


                                • #41
                                  No niestety ale kabel będzie uwalony. Pewnie z własnej winy ... jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że nacisnąłem dymek podczas otwierania programu.

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Proszę o kontakt mariusz kozak w sprawie chińskiego kabelkami post z przed trzech lat

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X