Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Instalacja VCDS 17.8.1 (Chiny)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Robert 81221
    odpowiedział(a)
    Proszę o kontakt mariusz kozak w sprawie chińskiego kabelkami post z przed trzech lat

    Zostaw komentarz:


  • kraz34
    odpowiedział(a)
    No niestety ale kabel będzie uwalony. Pewnie z własnej winy ... jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że nacisnąłem dymek podczas otwierania programu.

    Zostaw komentarz:


  • kraz34
    odpowiedział(a)
    Z tym, że program działał... Było tak, że labele się nie wyświetlały i jakiś dziwny błąd wyskakiwał. Ponowne uruchomienie pomagało Teraz mam właśnie ten błąd opisany wyżej. Dzisiaj będę próbował coś z tym zarobić. O efektach napisze

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    Dodaj katalog c:/Vcds do wykluczonych w antywirusowe i wyłącz go na czas instalacji

    Zostaw komentarz:


  • kraz34
    odpowiedział(a)
    Sprawdzałem to tydzień temu ale na 98% jestem przekonany że był wyłączony

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    Antywirus wyłączony?

    Zostaw komentarz:


  • kraz34
    odpowiedział(a)
    A co sądzicie o tym? Program wywala ten sam błąd na 2 kompach ... Nie ma możliwości zainstalowania sterownika... Z tym że biblioteka ma nr. 03.02.07

    ​​​​​

    Zostaw komentarz:


  • Gość
    Guest replied
    Zamieszczone przez MariuszKoz Zobacz wpis
    ale nie mogę mieć komputera bez antywirusa.
    Dlaczego? Moje komputery nie mają tego zamulacza od kilkunastu lat i z tego powodu niczego przykrego nie doświadczyłem.

    Zostaw komentarz:


  • madmax777
    odpowiedział(a)
    Witam a czy ktoś się spotkał z takim problemem że po hibernacji, bateria padła brak komunikacji z autem, Led nie świeci?

    Zostaw komentarz:


  • MariuszKoz
    odpowiedział(a)
    Z tego co zauważyłem u siebie, to jest duży problem z antywirusem. Bo mogę na jakiś czas wyłączyć, aby zainstalować, ale nie mogę mieć komputera bez antywirusa. A mój co jakiś czas automatycznie skanuje wszystkie pliki i tak wcześniej czy później je usuwa. Co prawda zaznaczałem, że plik jest bezpieczny, ale u mnie antywirus miał to gdzieś. Używam konkretnie Norton Internet Security.

    Zostaw komentarz:


  • Nikus
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
    Kupuj u tego sprzedawcy:
    Link
    Brałem kabelek u tego samego majfrenda, i obecnie działa wszystko ok, z tym że miałem problem ze swoim antywirusem który tylko udawał że jest wyłączony i skutecznie wycinał pliczek który należało podmienić

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    Kupuj u tego sprzedawcy:
    Link

    Zostaw komentarz:


  • MariuszKoz
    odpowiedział(a)
    Według Chińczyka sprawdzany przed wysyłką ....

    Zostaw komentarz:


  • Sebastian_M26
    odpowiedział(a)
    Kabel uwalony i tyle

    Zostaw komentarz:


  • MariuszKoz
    odpowiedział(a)
    Jak chcesz, to wyślę Ci bezpłatnie komplet: kabel + płytka, który otrzymałem. Możesz się tym pobawić lub po prostu wyrzucić. Szkoda mi czasu na użeranie się z tym wszystkim. Myślałem, że będzie to proste, a tu straciłem 2 dni i mam już dosyć. W razie czego podaj mi swój adres w pw, to po świętach wyślę.

    Zostaw komentarz:


  • MariuszKoz
    odpowiedział(a)
    Po usunięciu sterownika, próbuje samodzielnie odnaleźć go w zasobach Windows i innych ale mu się nie udaje. Kiedy wskażę mu folder z VCDS do poszukiwań sterownika, to instaluje ten sam (ten sam numer i ta sama data) Jest komunikat, że sterownik został zainstalowany poprawnie. Ale to dalej nie działa.

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    Usuń go i sprawdź czy zainstaluje taki sam
    jak wejdziesz w aktualizację sterownika to masz opcję pokaż zgodne sprawdź czy jest jeden czy więcej

    Zostaw komentarz:


  • MariuszKoz
    odpowiedział(a)
    Sterownik USB Ross Tech który mam zainstalowany (Windows 7 Pro), to wersja 2.10.00 z dnia 12-05-2014

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    podaj jaka wersja i jaka data

    Zostaw komentarz:


  • MariuszKoz
    odpowiedział(a)
    Tak, resetowałem wiele razy. Poza tym, instalowałem na różnych systemach (stary XP, Windows 7 64 bit pro, Windows 10 Pro). Wszędzie objawy są takie same. Kiedy zaglądnąłem do managera urządzeń, to w portach USB pokazuje się "Ross tech" I kiedy nawet chciałem go zaktualizować, to wyrzuca komunikat, że mam już najnowszą wersję tego sterownika.

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    restart komputera po instalacji robiłeś? anty wirusy wyłączone, ewidentnie brak sterownika USB
    podłącz kabel do USB, wejdź w menedżer urządzeń znajdź usb ross tech i zrób aktualizacja sterownika niech wyszuka jak coś znajdzie i zainstaluje to restar kompa i gra
    Ostatnio edytowany przez Maly745; 34973.

    Zostaw komentarz:


  • MariuszKoz
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
    Zainstalowałeś sterownik kabla który jest spakowany rar na płytce?
    Wypakuj rar wejdź w menedżer urządzeń znajdź usb ross tech zaktualizuj sterownik restart kompa i będzie działać
    Wszystko było instalowane z płytki. Tam jest tylko kilka instalatorów (z różnymi wersjami) + pliki do podmianki. Sterowniki pewnie były już wbudowane do tych instalatorów. Żadnego innego katalogu ze sterownikami nie było (w załączniku cała zawartość płytki)
    Załączone pliki

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    Zainstalowałeś sterownik kabla który jest spakowany rar na płytce?
    Wypakuj rar wejdź w menedżer urządzeń znajdź usb ross tech zaktualizuj sterownik restart kompa i będzie działać
    Ostatnio edytowany przez Maly745; 34973.

    Zostaw komentarz:


  • MariuszKoz
    odpowiedział(a)
    We wszystkich 3 komputerach? Tym bardziej, że podłączam do nich inne urządzenia (mysz, drukarkę, dodatkowy dysk) poprzez USB i wszystko działa. Szukałem już aktualizacji sterownika interfejsu, ale jest informacja że mam aktualny i że pracuje poprawnie.

    Zostaw komentarz:


  • DJ MŁODY
    odpowiedział(a)
    sterowniki dla usb w kompie

    Zostaw komentarz:

POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X