Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o uszkodzenie opony.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pytanie o uszkodzenie opony.

    Cześć,

    kupiłem na allegro Opony. Miałybyć prawie nówki i cyt. "bezdefekt" Niestety jedna opona jest przytarta. Zdjęcie przesyłam w załączniku. Opony kupiłem z przeznaczeniem do youngtimera którym jeżdze niewiele, ale nadal nie mam ochoty żeby mi w czasie jazdy pekala opona. Czy ktos na podstawie zdjec moze ocenic czy opony sa ok czy jednak lepiej ich nie zakladac?

    Załączone pliki
    Zostały mi czesci, po szkodniku:
    VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
    Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

  • #2
    Jaki te opony mają DOT?
    Uszkodzenia wydają się być powierzchowne.
    Nałóż na felgę nabij ze 4 bar, jak nie zrobi się w tym miejscu balon w ciągu 12h to powinno być ok.

    Komentarz


    • #3
      albo zwróć sprzedawcy skoro miały być prawie że idealne
      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez samtech84 Zobacz wpis
        Jaki te opony mają DOT?
        Uszkodzenia wydają się być powierzchowne.
        Nałóż na felgę nabij ze 4 bar, jak nie zrobi się w tym miejscu balon w ciągu 12h to powinno być ok.
        DOT jakoś połowa 2017, pozatym wygladaja nieżle. Bardziej chcialem uniknac jazdy do oponiarza o placenia 100( takie ceny w stolicy za zakladanie opon ktore pozniej i tak trzeba bedzie wymieniec jeszce raz.
        Zostały mi czesci, po szkodniku:
        VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
        Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

        Komentarz


        • #5
          Nigdy nie miałem tak zajechanych opon po bokach. Oddaj, jak miały być prawie nówki.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
            Nigdy nie miałem tak zajechanych opon po bokach. Oddaj, jak miały być prawie nówki.
            To nie są "zjechane opony" - jedna dostała w bok, pewnie od krawężnika( dzwine że od wewnątrz?), reszta jest idealna. Moje pytanie było czy to uszkodzenie może być groźne. Teoretycznie każde uszkodzenie z boku opony ją dyskwalifikuje...

            Sprzedawca zaoferował zwrot lub rabat. Nie mam akurat samochodu, bo jest u lakiernika, żeby założyć te opony i sprawdzić, ale zważywszy że będą robić ok 300-500 km rocznie to chyba je zostawię.

            Dzięki za pomoc.
            Zostały mi czesci, po szkodniku:
            VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
            Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

            Komentarz


            • #7
              Podjedź do jakiegoś oponiarza niech Ci da opinię co do uszkodzenia. Tu nie chodzi, czy robisz rocznie dużo czy mało kilometrów. Tu chodzi o wytrztymałość tej opony, jak np. rozpédzisz się chociaż raz do większej prędkości.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X