Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OPONY zimowe - temat zbiorczy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mam 205 na 7J i to chyba max jeśli chodzi o prowadzenie. D4 będzie się kladła na zakrętach rozciagnieta do 7J. No chyba że to ma być do kulania się.
    Seria 188KM/270Nm na 95RON

    Komentarz


    • Co masz na myśli pisząc kładla na zakrętach ?

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Sebastian_M26 Zobacz wpis
        Mam 205 na 7J i to chyba max jeśli chodzi o prowadzenie. D4 będzie się kladła na zakrętach rozciagnieta do 7J. No chyba że to ma być do kulania się.

        masz 195 na 7j



        Ostatnio edytowany przez xtremesystems; 13725.

        Komentarz


        • Chciałbym zobaczyć 195 D4 na 7J
          Seria 188KM/270Nm na 95RON

          Komentarz


          • Dziś wieczorem wkleję zdjęcia opon :-) 195/55 R15 Nokian WR D4 na 7J, zaryzykowałem i zamontowałem.

            Komentarz


            • opony zimowe NOKIAN model WR D4 rozmiar 195/55 R15 89 H XL
              alufelgi : MAK SHINE 15" 5x100 7J ET36
















              Komentarz


              • Prośba o radę sprawa dość pilna

                conti ts850
                gy ug 8 lub 9
                dunlop 4 lub 5
                nokian 4

                musze dzisiaj złożyć zamowienie

                zalezy mi na dobrym prowadzeniu w śniegu , błocie pośniegowym .

                na suchym i mokrym to każda sobie poradzi.

                samochod ma tylny naped



                ps miałem kiedyś dunlopa 3 i w śniegu i błocie była porażka .
                Audi A4 1.8TFSI

                Komentarz


                • Z tych czterech wymienionych miałem Gy ug 8 i Nokiana WRD4, zdecydowanie polecam Nokiany - na śniegu sprawują się super. Dużo czasu spędzam zimą w górach i wielokrotnie miałem okazję sprawdzić ich możliwości.

                  Komentarz


                  • Zastanawiam się nad
                    Pirelli SottoZero Serie 3 i Goodyear UG Performance G1 do O3 1,4 kombi w rozmiarze 225/45 R17 Jaki indeks brać 94V czy 94H czy 91H?

                    Komentarz


                    • Takie pytanie... Ktoś coś wie może na temat Nokianów WR A4?
                      Im bardziej czcisz bogów wieczorem, tym chętniej następnego dnia rano zsyłają demony, by tańczyły w twojej głowie.

                      Seat Leon FR 1.8TSI 2013

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez AKa Zobacz wpis
                        Takie pytanie... Ktoś coś wie może na temat Nokianów WR A4?
                        Mam je w swoim Scout'cie. Jak zwykle w przypadku Nokian'ów na śniegu jest b. dobrze, ale poprawili również prowadzenie na mokrym i brudnym asfalcie (co było zawsze słabą stroną Nokian'ów) i przy wyższych prędkościach. Dodatkowo są stosunkowo ciche. Miałem WR D3 w poprzednim aucie i te A4 są dużo lepsze.

                        Komentarz


                        • Dunlop Winter Sport 5 czy Nokian WR D4 ?
                          Co polecacie ?

                          Komentarz


                          • Mam Nokiany WR D4 - fajne oponki, nie mam żadnych zastrzeżeń poza tym że stosunkowo szybko się zdzierają - aczkolwiek może być to tylko moje odczucie bo dużo jeżdżę.
                            Nie mniej jednak po 2 sezonach będzie po nich, względnie na 3 sezon do dojechania do drugiego auta które jeździ mniej.
                            SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

                            Komentarz


                            • Dużo tzn. ile tych km robisz rocznie ?

                              Komentarz


                              • 50/60 tyś rocznie czyli około 25 tyś zimą.
                                SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

                                Komentarz


                                • No to sporo....

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez yunior81 Zobacz wpis
                                    Dunlop Winter Sport 5 czy Nokian WR D4 ?
                                    Co polecacie ?
                                    Dokładnie jestem przed tym samym wyborem. Tylko że ja poza dunlopami i nokianami po głowie chodzi mi jeszcze Continental TS860 ten:
                                    Continental WinterContact TS 860, czyli powrót króla - Wulkanista.pl tyle że najdroższy z całej trójki.

                                    Czytałem dzieś że teraz jest najlepszy czas na zimówki bo najtaniej wychodzą. Hurtownie muszą się pozbyć opon bo już połowa sezonu i więszkosć która chciała kupić już kupiła.

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez yunior81 Zobacz wpis
                                      No to sporo....

                                      Sporo, ale kolejne jakie kupię innej firmy - tak na próbę. PS. moje są z Rosji.
                                      Ostatnio edytowany przez gomar; 26092.
                                      SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez gomar Zobacz wpis

                                        PS. moje są z Rosji.
                                        Wziąłem Nokiany, zobaczymy jak na razie jest OK choć czuć różnicę w stosunku do Dunlopów.

                                        ps. moje sa z Finlandii i Rosji

                                        Komentarz


                                        • To czy nokiany są z rosji czy finlandii to akurat jeden pies. A jak ktoś nie umie wyważyć opon to trzeba zmienić serwis na mający o tym jakieś pojęcie. BTW u mnie też padło na d4 W jednym sklepie kusili mnie na d3, że tańsze a jakość ta sama. Pewnie im zostały jakieś starocie bo nie wiem czy jeszcze D3 są w produkcji i ofercie cały czas.
                                          Ostatnio edytowany przez octavian83; 42541.

                                          Komentarz


                                          • Z tym wyważeniem Nokianow to ja bym nie przesadzał. Jak ktos nie potrafi wyważyć bo sie nie chce zapłacić fachowcom za kalibrację maszyny lub jak trafi sie jakas opona z taka czy inna wada to jeszcze nie koniec świata.

                                            Komentarz


                                            • Panowie co polecacie za 800 zł /komplet w rozmiarze 195/65 "15? Bardzo poważnie rozważam Frigo HP2 91H ze względu na prowadzenie na mokrej nawierzchni.

                                              Komentarz


                                              • Za 800 zł możesz mieć np oponki o których mowa - Nokian WD4. PS. Ja tylko wspomniałem że mam z Rosji - nie mam z nimi żadnych problemów.
                                                SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

                                                Komentarz


                                                • Moje 5mm ug7+ nie wjechały na 20% długie wzniesienie za miejscowością Rdzawka. Rozjechany śnieg pod spodem lód, może powinienem drugi raz spróbować bez asr bo zdusił obroty do tysiąca, a dodatkowo bagażnik załadowany.
                                                  Seria 188KM/270Nm na 95RON

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez gomar Zobacz wpis
                                                    Za 800 zł możesz mieć np oponki o których mowa - Nokian WD4. PS. Ja tylko wspomniałem że mam z Rosji - nie mam z nimi żadnych problemów.
                                                    To był pierwszy wybór, ale niestety nie mieszczą się w kosztach, oczywiście mam na myśli wersję 91H a nie 91T.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X