Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OPONY zimowe - temat zbiorczy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Na kopny śnieg się zgodzę o opinii o Dębicy. Ale tylko na kopny...
    Mój czarnuch
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Sebastian_M26 Zobacz wpis
      ak ktoś szuka najlepszego prowadzenia do ceny to na debice hp2 nie ma mocnych
      zgodzę się ze jest dobra,ale głośna.....
      Dawid
      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

      Komentarz


      • Kupiłem pirelli cinturato winter 195/65/15 za 784zl za komplet u znajomego w hurtowni. Zobaczymy jak będą sie sprawować...

        Komentarz


        • Kupione Imperiale. Czekam na zimę by przetestować

          Komentarz


          • Dunlopy w moim rozmiarze to koszt w granicach 1800zł. Dębice na oponeo ok 1150. Ja za Klebera dałem 1200zł więc zakładając,że są mniej słyszalne chyba warto. Nadal nikt nie dał ciekawszej opcji w moim przedziale więc wybór uważam za słuszny
            Champ20ns!

            Komentarz


            • Zamieszczone przez kabi_007 Zobacz wpis
              Klebery jako zimówki to bardzo dobre opony. Żona w dwóch poprzednich renówkach miała zimówki Klebera i spisywały się bardzo dobrze.
              Miałem w Octavii Klebery Kristalp hp2 produkcji rumuńskiej - w skrócie najgorsze zimówki na których jeździłem W trzecim sezonie strach było wyjeżdżać z domu w warunkach zimowych.
              Oby w nowszych modelach było lepiej, ale ja na pewno się już nie skuszę na produkty tej firmy.
              Pozdrawiam.
              k-pax

              Komentarz


              • W tym przedziale niestety nic sensownego wiecej nie kupisz z tego rozmiaru.
                O1-->O3--> ?

                Komentarz


                • Dunlopy 4 są na Oponeo za 335 zeta. Wczoraj widziałem z produkcji 2018.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • Kleb Krisalp hp2 a hp3 to "insza inszość" Dodam tylko, że kupiłem stalowe felgi z Krisalp hp2 5 letnimi
                    felgi zostały opony....nie - samozło to hp2
                    Ostatnio edytowany przez Musamp; 46603.
                    Mój czarnuch
                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez k-pax Zobacz wpis

                      Miałem w Octavii Klebery Kristalp hp2 produkcji rumuńskiej - w skrócie najgorsze zimówki na których jeździłem W trzecim sezonie strach było wyjeżdżać z domu w warunkach zimowych.
                      Potwierdzam ze swojego doświadczenia. Tylko rumuńskie nie były.

                      Komentarz


                      • To taka sama opinia jak zdanie mojego znajomego zajmującego się międzynarodowym hurtem opon - odnośnie hp2. W rozmowie przyjacielskiej i ostatniej twierdził, że sam na hp3 jeździł w minionym sezonie (ren senic). Zaufałem kupiłem (kiedys był moim podwładnym w innej branzy Za jakiś czas dam Wam znać czy się znajomy na mnie mści czy miał racje Na dzis powiem tak - na temperatury 13-22 opona "uchodzi" na zakrętach - nie ma zbytniej pewności na suchym i w cieple. Ale że to zimówka...czekam na aurę. Obiecuję zdać relację. P.s. belka z tyłu dalej mnie wkur....@ dawcio
                        Mój czarnuch
                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Musamp Zobacz wpis
                          P.s. belka z tyłu dalej mnie wkur....@ dawcio
                          To (ciągle) jesteś jedyna osobą, która zauważa różnicę. Bo nikt inny złego słowa na nią nie powie, po przesiadce z wielowahacza.

                          Komentarz


                          • nic nie poradzę, że mi przeszkadza. Może jednak tylko ja mam jakąś felerną belkę - a inni mają lepsze Sprawdzę na przeglądzie )
                            Mój czarnuch
                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                            Komentarz


                            • Zakupione Kleber HP3 zobaczymy co warte, zdałem się na znajomego co siedzi w branży i polecał. Dodając do tego fakt,że wyprodukowane w lipcu tego roku kosztowały mnie 1200zł to nie uważam,że źle wyszło. Zobaczymy teraz jak z jazdą
                              Champ20ns!

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez k-pax Zobacz wpis
                                Miałem w Octavii Klebery Kristalp hp2
                                w O I - potwierdzam, zwłaszcza na mokrym, na rondach ślizgawka totalna.
                                Zamieszczone przez Musamp Zobacz wpis
                                samozło to hp2
                                tak tak - ja przesiadłem się z Michelinów Alpin (pierwsza generacja co była rewelacyjna) - szok.
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • Tak na szybko - Klebery HP3 przy szybszym wchodzeniu w łuki na zakrętach bez specjalnego profilowania troche "uciekają na bok" - temp 8-12 stopni - zakładam, że to spowodowane jest wysokim nowym bieżnikiem. Ale trzeba do tego jakoś się przyzwyczaić..

                                  P.s. Jakby nie pewne braki budżetowe powinienem kupić Conti T860.
                                  Ostatnio edytowany przez Musamp; 46603.
                                  Mój czarnuch
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                                  Komentarz


                                  • Faktycznie na zakrętach trochę jakby szło nie tak ale pocisnę na geometrię w piątek i zobaczę czy coś się poprawi. W wodzie petarda wpadłem w kałużę i zero problemu. Tak po 100km jazdy w mocnym deszczu w przedziale 80-120km/h
                                    Champ20ns!

                                    Komentarz


                                    • Klebery HP2 właśnie w zakrętach na mokrym były tragiczne. Nawet na rondach trzeba było bardzo zwolnić, żeby nie odjechać w bok.
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • Dziś u mnie w Rzeszowie wieje i pada...więc jest szansa , iż jutro "update" zrobię - zobaczymy jak na mokrym się sprawdzają. Tu dodam, że jeden z tygodników motoryzacyjnych zrobił test - Klebery Krislp HP3 205/55/16 całkiem nieźle wypadły - na śniegu rewelacja - mokre sucho "tak se o.." - jutro zobaczę na mokrym - na śnieg muszę poczekać - ale też napisze co myślę.
                                        Mój czarnuch
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                                        Komentarz


                                        • Klebery to zawsze były opony dokładnie nijakie - ani beznadziejne ani dobre. Nawet z wyglądu dokładnie takie są.

                                          Komentarz


                                          • - takie wybrałem - takie kupiłem - takie opiszę - postaram się przynajmniej. Jak z autem. Jest w przestrzeni handlowej pojęcie " dysonansu pozakupowego" - zawsze to mam nawet jak piwo w knajpie kupię każdy to ma...nie każdy się przyzna
                                            Mój czarnuch
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                                            Komentarz


                                            • Miałem taki dysonans przez 4 lata (ford focus), to świetnie wiem o co w tym chodzi.

                                              W Rzeszowie są dobre sklepy z piwem (Paderewskiego), a knajpy to nie wiem.
                                              Ostatnio edytowany przez ; 44763.

                                              Komentarz


                                              • Nie gniewaj się - nie ma dobrych sklepów z piwem - są sklepy które mają dobry asortyment piwa - co też jest względne ) Jak to z gustami -jeden zbiera znaczki inny lubi jak mu nogi śmierdzą


                                                A na poważnie- tak - na Paderewskiego był wypas z asortymentem piwa. Nie wiem jak teraz bo mimo, iż mam tam ok 7km to...nie mam kiedy sprawdzić co ta słychać (od 2 lat) ..i czy słychać.

                                                P.s. teraz "regionalne czy rodzinne browary często są częścią "dużych" browarów. Lub piwa z tych regionalnych można kupić w dyskontach...wiec craftu trzeba szukać.
                                                Ostatnio edytowany przez Musamp; 46603.
                                                Mój czarnuch
                                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Musamp Zobacz wpis

                                                  P.s. teraz "regionalne czy rodzinne browary często są częścią "dużych" browarów.
                                                  Nie kumasz czaczy (czyli kontraktowości regionalnych).

                                                  Zresztą, idealnie pasuje taka postawa do twoich wyborów auta, opon i pewnie całokształtu wyborów.
                                                  Ostatnio edytowany przez ; 44763.

                                                  Komentarz


                                                  • nie macie większych problemów?
                                                    myślałem, że to temat o oponach.....

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X